آموزش وردپرس
tofang

نزاع دست جمعی باسلاح گرم در قائمشهر

 در روستای کلاگرمحله قائم‌شهر بین اراذل و اوباش درگیری مسلحانه صورت گرفت که با حضور نیروی انتظامی ۱۳ نفر در این درگیری دستگیر شدند.

قائم خبر: نزاع دست جمعی بامداد امروز در یکی از روستاهای اطراف شهرستان قائمشهر در مازندران با ورود به موقع نیروی انتظامی و دستگیری ۱۳ متهم این غائله ختم به خیر شد.

به گزارش روز یکشنبه از پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر اظهارکرد : در ساعت ۲و ۲۵دقیقه شب گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های ۱۱۰مبنی بر نزاع و درگیری به همراه تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از روستاهای حومه این شهرستان، ماموران انتظامی این فرماندهی سریعا به محل حادثه عزیمت کردند.

سرهنگ محمد علی اتباع طبری اظهارکرد : ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری دیگر عوامل انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند،چند جوان که حالت عادی نداشتند ؛ ضمن درگیری با ‘ الف – ج’ با استفاده از سلاح شکاری به سمت وی و نفر چند نفر دیگر تیراندازی کردند.

وی اضافه کرد :ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قائمشهر در عملیات ضربتی با شناسایی عوامل حادثه هر ۱۳ نفر عامل نزاع را با کشف سلاح شکاری در منزل یکی از متهمان دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.

به گفته سرهنگ طبری پنج متهم اصلی این پرونده پس از سیر مراحل قانونی با صدور قرار روانه زندان شدند.

همچنین ببینید

bimarestan-razi

بازدید از پروژه‌های طرح تحول سلامت رازی قائمشهر

با توجه به اهمیت نظارت در بهبود روند اجرایی طرح‌های بخش سلامت قاسم جان‌بابایی رییس …

۳ دیدگاه

  1. با تشکر از نیروی انتظامی .لطفا خواهشا با شدت با تمام کسانی که درگیری شرکت داشتند برخورد کنید و فقط یکنفر که تیراندازی کرد را مجازات نکنید

  2. تشکر از برادران نیروی انتظامی

  3. ؟؟//////……..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *