جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

نزاع دست جمعی باسلاح گرم در قائمشهر

 در روستای کلاگرمحله قائم‌شهر بین اراذل و اوباش درگیری مسلحانه صورت گرفت که با حضور نیروی انتظامی ۱۳ نفر در این درگیری دستگیر شدند.

قائم خبر: نزاع دست جمعی بامداد امروز در یکی از روستاهای اطراف شهرستان قائمشهر در مازندران با ورود به موقع نیروی انتظامی و دستگیری ۱۳ متهم این غائله ختم به خیر شد.

به گزارش روز یکشنبه از پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر اظهارکرد : در ساعت ۲و ۲۵دقیقه شب گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های ۱۱۰مبنی بر نزاع و درگیری به همراه تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از روستاهای حومه این شهرستان، ماموران انتظامی این فرماندهی سریعا به محل حادثه عزیمت کردند.

سرهنگ محمد علی اتباع طبری اظهارکرد : ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری دیگر عوامل انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند،چند جوان که حالت عادی نداشتند ؛ ضمن درگیری با ‘ الف – ج’ با استفاده از سلاح شکاری به سمت وی و نفر چند نفر دیگر تیراندازی کردند.

وی اضافه کرد :ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قائمشهر در عملیات ضربتی با شناسایی عوامل حادثه هر ۱۳ نفر عامل نزاع را با کشف سلاح شکاری در منزل یکی از متهمان دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.

به گفته سرهنگ طبری پنج متهم اصلی این پرونده پس از سیر مراحل قانونی با صدور قرار روانه زندان شدند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

۳ دیدگاه

  1. با تشکر از نیروی انتظامی .لطفا خواهشا با شدت با تمام کسانی که درگیری شرکت داشتند برخورد کنید و فقط یکنفر که تیراندازی کرد را مجازات نکنید

  2. تشکر از برادران نیروی انتظامی

  3. ؟؟//////……..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 4 =