آموزش وردپرس
784326

نساجی از آنجا ضرر کرد که نیمکت نشینانش بازی را به جنجال کشیدند+عکس درگیری

قائم خبر: به نقل از فجرنیوز-بعد از ظهر شنبه در حالیکه نتیجه بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و نساجی مازندران دو بر یک به نفع تیم فجر بود هجوم بازیکنان تیم فجر بر روی دروازه نساجی مازندران باعث شد که داور بازی توپی را که به روی دروازه نساجی شلیک شده بود را گل اعلام کند که این رای داور با اعتراض همه جانبه بازیکنان تیم نساجی مازندران و کادر فنی این تیم روبه رو شد.

اعتراضات درون زمین پس از دقایقی به اتمام رسید اما نوع رفتار و اعتراضات نادر دست نشان سر مربی تیم نساجی پایان نداشت و حرکت های این مربی باعث شد که جو ورزشگاه حافظیه نیز ملتهب شود به گونه ای که تماشاگران حاضر در پشت نیمکت تیم فجر به نوع رفتار این مربی اعتراض کردند.دست نشان که حرکت ها و اعترض هایش  تمامی نداشت در نهایت با صادق درودگر مدیرعامل این تیم به سمت نیمکت فجر و سرمربی این تیم رفتند.

 این مسئله باعث شد تا نیمکت تیم فجر نیز اعتراض خود را به داور چهارم اعلام کند که در این زمان کمک مربی تیم نساجی نیز با تدارکات تیم فجر درگیر شد.

این درگیری ها به جایی کشید که مدیر عامل تیم فجر نیز از جایگاه به درون زمین وارد شود تا پایانی باشد برای درگیری های کادر فنی تیم نساجی مازندران که اگر ادامه پیدا می کرد به سکوهای تماشاگران نیز می رسید.

http://www.axgig.com/images/67427479055166083722.gif

                                                                                            درگیری و زدوخورد کادر فنی دوتیم 

جو متشنج بازی پس از حدود شش دقیقه با اخراج دو نفر ازنیمکت هر دو تیم توسط داور و ناظر بازی مدیریت شد و بازیکنان نیز به زمین بازگشتند که دقایقی پس از شروع مجدد بازی گل چهارم تیم فجر سپاسی شیراز نیز به ثمر نشست.

دست نشان: شما دروغگو هستید!

1236

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره حواشی ایجاد شده در بازی گفت: شیراز شهر فرهنگ و تمدن است و جای تاسف است که مربی تیم فجر به من فحاشی کرد و مدیر عامل باشگاه نیز به کادر فنی اعتراض و توهین می‌کند.

دست نشان بیان کرد: در زمانی که آن حاشیه‌ها رخ داد جریان بازی و نتیجه به سود تیم فجرسپاسی بود و من نمی‌دانم با این وجود چرا کادر فنی تیم فجرسپاسی اقدام به توهین به ما کردند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه چرا به نیمکت تیم فجرسپاسی معترض شده عنوان کرد: من هیچ اعتراضی به تیم فجرسپاسی و سرمربی آن‌ها نکردم بلکه آن‌ها بودند که پس از به ثمر رسیدن گل سوم به ما توهین کردند.

وی ادامه داد: بازی به نفع تیم فجر بود بنا بر این به چه دلیل کادر فنی تیم فجر به ما توهین کردند.

دست نشان در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر، که به چه دلیل اعتراضات خود را به نیمکت تیم فجر بردید تاکید کرد: شما دروغ می گوید من هیچ اعتراضی به تیم فجر و سرمربی آنها نکردم بلکه انها بودند که پس از زدن گل سوم به ما توهین کردند.

کلانتری: پرونده انضباطی افراد نشان از عملکرد آنها است !

اما سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز نیز در نشست خبری بعد از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و نساجی مازندران، گفت: اگر پرونده انضباطی افراد را بررسی کنیم عملکرد آنها مشخص می شود.

علی کلانتری تاکید کرد: تیم من با قدرت بازی کرد و نتیجه قابل قبول هم گرفت اما جای تاسف دارد که کادر فنی تیم نساجی مازندران اینگونه رفتارها را نشان داد.

وی تصریح کرد: اینگونه رفتارها دیگر جایی در فوتبال ندارد و بهتر است که مربیان از اینگونه برخوردها دست بردارند زیرا امتیازی به آنها داده نمی شود.

کلانتری بیان کرد: امروز با قدرت کار کردیم و مزد بازی خوب و زحماتی را که متحمل شده بودیم گرفتیم اما برای من جای سوال است که کادر فنی نساجی واقعا چرا چنین رفتاری کرد و این رفتار‌ها جایی در بازی جوانمردانه و اخلاق مداری ندارد.

وی تصریح کرد: با اعتراض و بی‌اخلاقی به هیچ تیمی امتیاز نمی‌دهند و چنین رفتارهایی در فوتبال امروز جایگاهی ندارد و بهتر است مربیان از چنین رفتارهایی دست بردارند زیرا نه برازنده آن‌ها است و نه کمکی به فوتبال می‌کند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. ریاست محترم سایت با سلام، در مورد نظر سنجی که در مورد شورای شهر گذاشته اید، به محضرتان عرض کنم نظر سنجی را زمانی میگذارند که تحولی رخ داده باشد به نظر شما مسیر روبروی شهرداری آزاد سازی شد جز تحولات است اگر وقت کردید یه روز به کفشگرگرکلای بزررگ تشریف بیاورد اصلا خودتن خنده تان میگیرد،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *