آموزش وردپرس

نساجی امسال هم با لیگ برتر دیگه بای بای

قائم خبر:یک سال دیگر به حسرت نساجی چیان اضافه شد. این فصل هم به پایان رسید…

به گزارش نساجی اسپرت؛ هفته‌ی پایانی لیگ دسته اول با یک تساوی تلخ دیگر برای نساجی به پایان رسید تا حسرت صعود ۲۱ ساله شود. با این نتیجه مس کرمان با تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم راهی دیدار پلی‌آف شد.

nassaji-yazd50

نساجی که در این بازی فقط به ۳ امتیاز بازی نیاز داشت، در اواسط نیمه اول روی یک ضربه‌ی کاشته گل دریافت کرد. پس از این گل بازیکنان به خود آمدند و تا پایان بازی کنترل میدان را در اختیار گرفتند. در نیمه اول بازی در چندین صحنه مهاجمان نساجی تلاش کردند اما در نهایت موفق نبودند.

با شروع نیمه‌ی دوم باز هم این نساجی بود که بهتر عمل کرد. بلاخره بعد از تلاش هایی فراوان در دقیقه ۶۳ هادی ریاحی گل تساوی را برای نساجی به ثمر رساند. از این لحظه به بعد فشار گیتی پسند بیشتر از نساجی شد اما برای آن‌ها هم ثمری نداشت. اما بازیکنان نساجی نیز پا پس نکشیدند و تلاش خود را انجام دادند. لحظاتی به پایان وقت قانونی باقی مانده بود که داور سجاد سیفی، بازیکن گیتی پسند، را به علت خطای بسیار بد روی هادی ریاحی از زمین اخراج کرد. ۳ دقیقه بعد بازیکنان نساجی موفق به گرفتن یک پنالتی شدند و هادی ریاحی دومی گل خود و پنجمین گل فصلش را به ثمر رساند.

در همین لحظات در کرمان دروازه‌ی مس در آستانه‌ی فروپاشی بود که شوت سرکش بازیکنان آلومینیوم به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد. پس از این صحنه داور سوت پایان بازی مس – آلومینیوم را به صدا در آورد. دیداری که یک قهرمان داشت و آن هم سیروس سنگچولی که بارها و بارها موقعیت های بندری ها را خنثی کرد تا مس در کرمان به یک امتیاز شیرین دست یابد. بعد از پیگیری های درودگر در روزهای قبل، حالا مشخص می‌شود که عیار واقعی مس چه بوده. تیمی که پس از زوم شدن رسانه ها و سایر ارگان ها در دو بازی آخر خود مقابل فولاد نوین و آلومینیوم حرفی برای گفتن نداشت. اما حیف که کار از کار گذشته بود و آنچه که نباید در هفته‌های قبل می‌شد، شده بود.

بازی مس به اتمام رسید اما بازی نساجی هم چنان در جریان بود. ثانیه‌‌هایی به پایان بازی گیتی پسند – نساجی باقی مانده بود که اکبریان برای گیتی پسند پنالتی گرفت و با گل شدن این پنالتی گیتی پسند هم از خطر سقوط نجات پیدا کرد چرا که در صورت شکست این تیم باید در دیدار پلی آف رده نهمی ها شرکت می‌کرد.

باز هم اما و اگر های فوتبال به کار نساجی نیامد تا یک فصل دیگر نیز به حسرت هزاران هوادار و همچنین سایر فوتبال دوستان کشور اضافه شود. چه بسا اگر توپ آلومینوم بجای تیرک وارد دروازه مس می‌شد و داور بازی نساجی در آخرین ثانیه یک پنالتی برای گیتی پسند نمی‌گرفت، امشب در قائمشهر غوغایی برپا می‌شد اما…

nassaji-ss82

نتایج سایر دیدارها:

مس کرمان ۰ – ۰ آلومینیوم

نفت و گاز گچساران ۳ – ۱ فولاد نوین اهواز

استقلال اهواز ۱ – ۰ فجر سپاسی

نیروی زمینی تهران ۲ – ۰ شهرداری اردبیل

تربیت نوین یزد ۰ – ۰ ایرانجوان بوشهر

منبع :نساجی اسپرت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *