آموزش وردپرس

نساجی تیم غیر قابل پیش بینی

قائم خبر:تیم فوتبال نساجی مازندران از نتایجی که در این فصل به دست آورده  تمام فوتبال دوستان را متعجب کرده است. در فصول گذشته در کل یک فصل نمی توانست بیش از یک برد را در خارج ازخانه کسب کند،اما تیم این فصل یونس گرائیلی از۵ بازی خارج از خانه فقط یک بازی را واگذار کرده وتوانسته  به ۲ برد و۲  تساوی دست پیدا کند در عوض از ۵ بازی خانگی فقط یک بازی را برده و۲ تساوی ویک باخت را در کارنامه خود ثبت کرده وبه همین دلیل نساجی در این فصل به یک تیم غیر قابل پیش بینی تبدیل شده است.

الوند همدان- نساجى

محمدباقر شعبانی- عیسی پرتو- محمد نژادمهدی- حسین بغلانی- احمد اسماعیلی- محمود پوراسدالله( از دقیقه ۷۵ پوریان خاور پور )- محسن رحیمی- اسماعیل غروی( از دقیقه ۷۹ میلاد کامل ) – حسن رمضانی ( از دقیقه ۸۸ سجاد عاشوری )- مجتبی رمضانی- اکبر دوربینیان

به گزارش مازندلیگ ، از هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور ، عصر امروز تیم نساجی مازندران در حالی در ورزشگاه قدس همدان مقابل الوند این شهر با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد که سایر مدعیان نیز به مانند هفته گذشته نتایج قابل توجهی کسب نکردند.

دو تیم در مقابل ۱۵۰ هوادار همدانی ، با ارائه یک بازی هجومی و تماشاگر پسند موقعیت های زیادی روی دروازه مقابل خلق کردند که با عکس العمل های عالی دروازبان هر دو تیم همراه شد.

در نیمه اول این دیدار بازی سرعتی و پاس های مداوم در دستور کار هر دوتیم قرار گرفته بود ولی هر چه به پایان این نیمه نزدیک می شدیم این تیم پاس همدان بود که خود را به دروازه نساجی نزدیک می کرد تا شاهد موقعیت هائی از سوی مهاجمان این تیم باشیم که نتیجه ای در بر نداشت .

در نیمه دوم تیم الوند همدان می رفت تا به اولین گل خود در این دیدار دست یابد ولی خطای مهاجم حریف روی محمد نژاد مهدی سبب شد تا گل همدانی ها توسط داور مردود اعلام شود و چند دقیقه بعد این تیم نساجی بود که می رفت دروازه الوند را باز کند ولی مدافعان این تیم توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند تا بازی همچنان بدون گل ادامه یابد.

چند دقیقه ای از اواسط نیمه دوم این الوندی ها هستند که چند موقعیت روی دروازه نساجی خلق می کنند که توسطز محمدباقر شعبانی دفع می شود ولی از دقیقه ۷۰ به بعد حملات بی امان نساجی آغاز می شود و هافبک های این تیم با تغذیه خوب مجتبی رمضانی چند موقعیت صد در صد گل برای این مهاجم ریزنقش خلق می کنند ولی مجتبی رمضانی در سه صحنه در مصاف تک به تک با دروازبان حریف قرار می گیرد ولی هر سه بار اسیر سرعت و عکس العمل های دیدنی هادی زرین ساعد، دروازبان یم الوند همدان می شود تا بهترین موقعیت ها برای رسیدن نساجی به سومین پیروزی پیاپی خارج از خانه از دست برود.

تیم نساجی در حالی این دیدار با تساوی بدون گل به پایان برد که سایر مدعیان این گروه نتوانستند مقابل حریفان خود به پیروزی دست یابند تا بهترین فرصت برای استحکام بخشیدن رده دوم جدول توسط نساجی به هدر برود. تیم نساجی با این تساوی ۱۶ امتیازی شد تا همچنان دره دوم جدول را در اختیار داشته باشد.

 نتایج بازیهای انجام شده امروز

۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
پارسه تهران ۱ – ۳ آلومینیوم
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
گیتی پسند ۱ – ۱ سیاه جامگان
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
شهرداری یاسوج ۰ – ۰ گهر دورود
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
فولاد یزد ۱ – ۱ گل گهرسیرجان
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
سایپا شمال ۰ – ۰ پاس
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۰۰
نتیجه نهایی
مس رفسنجان ۳ – ۰ راهیان کرمانشاه
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۱۵
نتیجه نهایی
شهرداری‌بندرعباس ۳ – ۱ نیروی زمینی
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۱۵
نتیجه نهایی
الوند همدان ۰ – ۰ نساجی مازندران
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۱۵
نتیجه نهایی
البدر بندرکنگ ۰ – ۳ پیکان
۱۳۹۲/۰۹/۰۲    ۱۴:۱۵
نتیجه نهایی
نفت‌وگاز گچساران ۲ – ۱ یزد لوله

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *