جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

نساجی دربی حیثیتی مازندران را بدون دعوا از بابل برد/تصاویر+ویدئو

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهارم مسابقات لیگ دسته اول عصر امروز نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان خونه به خونه بابل بود که در پایان موفق شد با یک گل این تیم را شکست دهد. تک گل این بازی را محمد آشتیانی روی کرنر ارسالی سهیل رحمانی در نیمه اول به ثمر رساند.

سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: پیروزی در دربی مازندران کادوی کوچکی به هواداران بود.

بازی خوبی بود. قبل از بازی هم گفتم برای سه امتیاز می رویم و برنامه‌های تاکتیکی خودمان را در فاز هجومی و دفاعی انجام دادیم. بعد از بازی با گل گهر گفتم این پایان کارمان نیست و اکنون هم در آغاز راه هستیم. به حریف هم تبریک می‌گویم که بازیکنان و کادرفنی خوبی دارند. خدا را شکر که با حضور این همه تماشاگر اتفاق خاصی رخ نداد. به هواداران نساجی تبریک می‌گویم که ما را در اراک و قائمشهر حمایت کردند. لیاقت این هواداران برد است. این برد کادوی کوچکی به آنها بود و انشالله کادوی اصلی را پایان فصل بدهیم و بتوانیم کار بزرگی انجام بدهیم.

سرمربی نساجی در مورد داوری مسابقه گفت:

نمی‌خواهم در مورد داوری حرفی بزنم فقط یک کلمه می‌گویم انگار ما میهمان بودیم.

مهدی پاشازاده  در مورد اینکه برخی بازیکنان تیمش در حد خودشان ظاهر نشدند گفت:

آقای پیرهادی از نظر تاکتیکی از بقیه عقب تر است اما بازیکن خوبی است . علی فرهنگ را به زور در میدان گذاشتیم او با معرفت است. مصدوم بود و بازی کرد و این شرایط تاثیر گذار است. آشتیانی هم مصدوم بود و مصدومیت‌ها ما را اذیت کرده است. روح الله عرب سه چهار روز است به تیم ما اضافه شده است. خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم. در نیمه دوم حریف با تمام وجود برای جبران آمد اما شانسی به حریف ندادیم. امیدوارم بتوانیم بدون گل خورده کارمان را در لیگ ادامه بدهیم.

سرمربی نساجی در مورد خرید بازیکنان جدید گفت:

دنبال اسم و رسم نیستیم و سعی می کنیم بازیکنانی جذب کنیم که به درد تیم‌مان بخورند.

مهدی پاشازاده در مورد وضعیت تیمش و گلایه‌ای از شرایط تیم دارد یا نه گفت:

من هیچ وقت گلایه نکردم و تا حالا گله‌ای نکردم و کارم را انجام داده‌ام حتی زمانی که مشکل هم وجود داشته گلایه نکرده‌ام. با درایت مسئولان و درک خوب هواداران مشکلات برطرف شده است و ما به هم وابسته هستیم. ذات فوتبال همین است و گاهی اوقات سوئ تفاهم‌هایی رخ داده بود که رفع شد. به هواداران تیمم اعتماد کامل دارم. در همه شهرها افرادی هستند که ساز مخالف بزنند و ما هم یاد گرفته‌ایم که با ساز مخالف چطور رفتار کنیم. قول می‌دهم اگر تیم ما خوب بازی کنند و بازنده هم شویم هم تیم ما را تشویق می‌کنند

مهدی پاشازاده  سرمربی نساجی در مورد اینکه بازی تیم چطور بود گفت:

دو سه هفته دیگر تیم من خیلی خیلی بهتر خواهد شد. از نظر بدنی و هماهنگی تیمی بهتر خواهیم شد. ما امروز هم چند پاس اشتباه داشتیم. حتما بهتر هم می شویم.

nassaji_khone (1)

nassaji_khone (2) nassaji_khone (3) nassaji_khone (4) nassaji_khone (5) nassaji_khone (6) nassaji_khone (7) nassaji_khone (8)

همچنین ببینید

مازندران باسوادترین استان در کشور

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش : مازندران با سوادترین استان در آموزش ابتدایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =