آموزش وردپرس
IMG_3385

نساجی در وقت اضافه از شکست خانگی گریخت

قائم خبر:هفته‌ی ششم لیگ یک با یک تساوی خانگی برای نساجی پیگری شد. نساجی با این تساوی شش امتیازی شد و چشم به جمع‌آوری امتیازات در هفته‌های آینده دوخته‌است.

ترکیب نساجی:

سعید ابراهیم‌پور – نیما دلاوری – عیسی پرتو – فریبرز گرامی (محمدرضا نجات ۸۸) – حمید جوکار (حسین امامیان ۷۵) – مصطفی نوربخش – میثم خداشناس (امیر حسین طاحونی ۵۸) – امین شجاعیان – محمد قاسمی‌نژاد – میثم بائو – حمید کاظمی

ترکیب پاس همدان:

مسعود پورمحمد – محسن ورزکار – پیمان نامور – حسین کاظمی – امین پورعلی (اسحاق سبحانی ۷۷) – محمد صادق کرمی – نادر هوشیار (رسول پیرزاد ۲۱) – میلاد صادقیان – محسن آذرپاد – سعید خردمند – مختار جمعه‌زاده (آرمین طلایی‌منش ۸۶)

کارت زرد:

نساجی: محمد قاسمی‌نژاد – حسین امامیان

پاس: مختار جمعه‌زاده – سعید خردمند – محمد صادق کرمی – مسعود پورمحمد

شرح گل:

۰ – ۱ (دقیقه‌ی ۳۸) : در میان غفلت مدافعان نساجی، امین پورعلی بهترین استفاده را برد و از طرق شوت از راه دور برای پاس گلزنی کرد.

۱ – ۱ (دقیقه‌ی ۹۱) : سانتر ارسالی مصطفی نوربخش به‌خوبی بر روی سر عیسی پرتو نشست و او گل تساوی نساجی را به‌ثمر رساند.

شرح بازی:

سی دقیه‌ی نیمه‌ی اول بازی با برتری نسبی نساجی همراه بود اما بازیکنان این تیم موفق نبودند هیچ موقعیت جدی خلق کنند. در دقیقه‌ی ۱۶ توپ ارسالی شجاعیان را بالاتر از سر میثم بائو، مدافعان پاس برگشت دادند. همین توپ برگشتی با شوت فریبرز گرامی همراه بود که به‌آرامی از کنار دروازه به بیرون رفت. پنج دقیقه‌ی بعد این میثم خداشناس بود که می‌توانست موقعیت خوبی خلق کند اما پاس عرضی جوکار به خداشناس با شوت ناموفق این بازیکن همراه بود. در دقیقه‌ی ۳۴ فریبرز گرامی می‌توانست سانتر ارسالی خداشناس را به طرف دروازه‌ی پاس نزدیک کند که با خطای بازیکنان نساجی این موقعیت هم از دست رفت. در فاصله‌ی یک دقیقه به پایان وقت معمول بازی در نیمه‌ی اول خداشناس باز هم از فرصت شوت‌زنی استفاده کرد که توپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت. توپ برگشتی مدافعان پاس را به سمت بیرون فرستاد.

در دومین دقیقه‌ی نیمه‌ی دوم نساجی صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد که توپ نوربخش راهی به دروازه نداشت و با اختلاف به بیرون رفت. در دقیقه‌ی ۵۰ با پاس بائو و سانتر بسیار خطرناک قاسمی‌نژاد، نساجی می‌توانست صاحب یک موقعیت خطرناک شود که مسعود پورمحمد،دروازه‌بان پاس، موفق عمل کرد و توپ را جمع کرد. در دقیقه‌ی ۵۴ پاس صاحب یک موقعیت بسیار خطرناک شد. بعد از یک حرکت تیمی میان بازیکنان پاس سعید خردمند با پاس امین پورعلی در موقعیت گل قرار گرفت ولی ضربه‌ی بازیکن پاس با بی‌دقتی راهی به دروازه‌ی نساجی نداشت. یک دقیقه بعد از این فرصت، پاس باز هم شانس گلزنی داشت که بعد از ننشستن توپ بر روی پای بازیکن حریف، مدافعان نساجی توپ را در اختیار خود گرفتند.

در دقیقه‌ی ۵۷ عالی‌ترین موقعیت نساجی ایجاد شد. مصطفی نوربخش با پاس زیبای خود فریبرز گرامی را در یک موقعیت بسیار خطرناک قرار داد و با تعلل این بازیکن و پاس او به قاسمی‌نژاد نساجی باز هم فرصت داشت تا سرانجام قفل دروازه‌ی پاس را باز کند اما قاسمی‌نژاد شوت خود را به مدافعان پاس کوبید تا آه از نهاد هواداران نساجی بلند شود. د دقیقه‌ی ۶۳سعید ابراهیم‌پور ناجی دروازه‌ی نساجی شد و شوت پورعلی از طریق ضربه‌ی ایستگاهی را راهی کرنر کرد. در دقیقه‌ی ۶۷ امیرحسین طاحونی از پاس بائو استفاده نکرد تا مدافعان پاس توپ او را راهی کرنر کنند. در دقیقه‌ی ۷۶ حمید کاظمی شانس خود را از روی خط محوطه‌ی جریمه پاس امتحان کرد اما شوت کم‌ضرب او در اختیار پورمحمد قرار گرفت.

در دقیقه‌ی ۸۳ سانتر خطرناک نوربخش به‌درستی روی سر عیسی پرتو ننشست و این موقعیت هم از دست رفت. سه دقیقه بعد میثم بائو با ضربه‌ای آرام توپ را در اختیار دروازه‌بان پاس قرار داد. یک دقیقه به پایان نود دقیقه باقی مانده‌بود که سانتر خطرناک قاسمی‌نژاد با تکل موفق دفاع حریف همراه بود که این توپ هم به بیرون رفت. بعد از دقایق پایانی نساجی باز هم سراپا حمله شد. در دقیقه‌ی ۹۳ امیرحسین طاحونی می‌توانست با حرکت خود در محوطه‌ی جریمه‌ی پاس یک موقعیت خوب خلق کند که با بی‌دقیتی این توپ از دست رفت. یک دقیقه بعد و درحالی که داور مسابقه کم کم قصد زدن سوت پایان بازی را داشت نساجی یک موقعیت گل بسیار خطرناک را از دست داد. شوت محمدرضا نجات بعد از برخورد به مدافعان پاس در یک‌قدمی دروازه به بائو رسید که تکل بائو برای به‌درستی رسیدن به این توپ ثمرساز نبود تا بازی با نتیجه‌ی ۱ – ۱ به پایان برسد.

حواشی:

– کوروش موسوی کاندیدای سرمربیگری نساجی نیز در جایگاه ویژه ورزشگاه حضور داشت. موسوی در کنار بهمن طهماسبی و محمدحسن حیدرزاده با حرارت خاصی به تماشای بازی و آنالیز بازی بازیکنان می پرداختند.

– در اواسط نیمه‌ی اول مسابقه یک اتفاق جالب افتاد. پرچم کمک داور دوم که به‌شکلی عجیب غیرقابل استفاده بود توسط داور و مسئولان برگزاری بازی عوض شد.

– یکی از نکات بسیار عجیب و جالب این دیدار وقت‌کشی‌های پیاپی بازیکنان پاس در نیمه‌ی دوم بود. بازیکنان این تیم از دروازه‌بان تا مهاجم بارها و بارها خود را به زمین می‌انداختند و وقت بازی را تلف می‌کردند که با واکنش بسیاری از هواداران نساجی هم همراه بود. هرچه به پایان بازی نزدیک می‌شدیم این اتفاق بیشتر و بیشتر رخ می‌داد.

– در بین دو نیمه از احمد محمدی، آزادکار قائمشهری، که چند روز قبل با مدال برنز مسابقات جهانی یک سهمیه المپیک برای ایران به ارمغان آورد تجلیل شد. محمدی بر روی دوش یکی از همراهان به دورتادور ورشگاه رفت و هواداران هم با تشویق‌های خود از او استقبال کردند.

– بعد از بازی پسر نوجوانی برای دیدن حسین امامیان دم رختکن گریه میکرد. او که ظاهرا به‌شدت علاقه‌ی خاصی به امامیان داشت بعد از خروج امامیان با وی همراه شد و دست وی را می بوسید

سایر نتایج:

گل گهر سیر جان ۱-۰ آلمینیوم اراک

فجر سپاسی شیراز ۳-۱ داماش گیلان

ماشین سازی تبریز ۲-۲ خونه به خونه بابل

پارسه تهران ۰-۱ پیکان تهران

گیتی پسند ۱-۱ خیبر خرم آباد

آلمینیوم هرمزگان ۲-۰ فولاد یزد

مس رفسنجان ۰-۰ صنعت نفت آبادان

نفت مسجد سلیمان ۱-۰ مس کرمان

منبع : نساجی اسپرت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *