آموزش وردپرس

نساجی – سیاه‌جامگان مشهد مهمترین بازی هفته

قائم خبر : هفته بیستم رقابتهای لیگ دسته اول درحالی ا مروز به پایان می‌رسد که دیدار نساجی مازندران – سیاه‌جامگان مشهد‌ در گروه “الف” را می‌توان مهمترین دیدار این هفته نامید.

هفته بیستم از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور عصردیروز با برگزاری یک دیدار از گروه “الف” در مشهدانجام شد که صدرنشین این گروه در خانه به مصاف یکی از قعرنشینان رفت و هرچند الوندی‌ها هم برای فرار از پائین جدول، تنها به پیروزی نیاز داشتند،اما این دیدار پس از نود دقیقه تلاش صفر برصفر مساوی پایان یافت تا بازی امروز نساجی و سیاه جامگان در قائمشهراز حساست بیشتری برخوردار شود.

اما  امروز این مسابقات  با برگزاری ۱۱ دیدار دیگر در گروه‌های دوگانه پیگیری می‌شود که در گروه “الف” و در این هفته که نیروی زمینی استراحت دارد، دیدار نساجی مازندران – سیاه‌جامگان مشهد را می‌توان مهمترین بازی این هفته نام نهاد.

نساجی که هفته پیش در خانه مغلوب نیروی زمینی شد و از صدرنشینان مشهدی این گروه فاصله گرفت، اگر بتواند در این مسابقه برابر سیاه‌جامگان پیروز شود، هرچند به رده دوم نمی‌رسد اما اختلافش را با دو تیم بالای جدول کاهش می‌دهد. ضمن اینکه با توجه به یک بازی کمتری که این تیم دارد، پیروزی در این بازی شانس آنها را برای ارتقای جایگاه افزایش می‌دهد. البته سیاه‌جامگان هم برای اینکه از یکسو جایگاه دوم خود را ارتقا دهند و از سوی دیگر دوم بودن خود را در خطر نبینند، برای پیروزی به قائمشهر سفر می‌کنند.

در دیگر بازی‌های این هفته، صنعت نفت آبادان در خانه پذیرای شهرداری بندرعباس است. آبادانی‌ها برای کاهش امتیاز خود با صدرنشینان باید برای این تیم نیمه دوم جدول پیروز شود. شهرداری یاسوج هم در خانه به مصاف فولاد یزد می‌رود، مسابقه‌ای که دو تیم برای فراز ار بین ۴ تیم قعرنشین باید حریف خود را شکست دهند.

گهر دورود قعرنشین هم در خانه میزبان گیتی پسند است که برای بازگشت به جمع ۴ تیم بالای جدول نیاز به پیروزی در این بازی دارد. دیدار گل‌گهر سیرجان و استقلال اهواز هم، مسابقه‌ای بین دو تیم میانه جدول است و برنده آن فرصت رسیدن به رده‌های بالاتر را هم دارد.

برنامه دیدارهای هفته بیستم در گروه “الف” و جدول رده‌بندی این گروه به شرح زیر است:

شنبه – ۲۶/۰۱/۹۲

* پدیده مشهد صفر– الوند همدان صفر

یکشنبه – ۲۷/۰۱/۹۲

* شهرداری یاسوج – فولاد یزد، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه تختی یاسوج

* گل‌گهر سیرجان – استقلال اهواز، ۱۴:۱۵، ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان

* گهر دورود – گیتی پسند اصفهان، ساعت ۱۴:۱۵، ورزشگاه تختی دورود

* نساجی مازندران – سیاه‌جامگان مشهد، ۱۴:۳۰، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر

* صنعت نفت آبادان – شهرداری بندرعباس، ساعت ۱۴:۴۵، ورزشگاه تختی آبادان

جدول رده‌بندی گروه الف:

۱- پدیده مشهد ۳۴ امتیاز

۲- سیاه‌جامگان مشهد ۳۱ امتیاز

۳– نساجی مازندران ۲۷ امتیاز – تفاضل گل ۵+ ( دو بازی کمترنسبت به پدیده)

۴- صنعت نفت آبادان ۲۷ امتیاز – تفاضل گل ۲+

۵- نیروی زمینی ۲۶ امتیاز

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. السلام علیک یاعلی بن موسی الرضا نساجی چی هاروناامیدمگردان.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *