آموزش وردپرس
karkhaeh

نساجی شماره یک به شهرداری قائم‎شهر رسید

شهرداری قائم‎شهر برای جلوگیری از خارج شدن این کارخانه از دست شهروندان قائم‌شهری این کارخانه را خریداری کرد.

قائم خبر : رضا رحیمی  درباره خرید نساجی شماره یک، اظهار کرد: صبح امروز پس از تلاش‎های زیاد توانستیم در مزایده فروش نساجی شماره یک شرکت و این کارخانه را به نام شهرداری قائم‌شهر خریداری کنیم.

وی افزود: پس از آنکه نساجی قائم‌شهر در لیست خصوصی سازی قرار گرفت و برای فروش آن چند مرحله مزایده برگزار کردند، شهرداری قائم‎شهر برای جلوگیری از خارج شدن این کارخانه از دست شهروندان قائم‌شهری این کارخانه را خریداری کرد.

شهردار قائم‎شهر با اشاره به اینکه تجربه تلخ نساجی مازندران همچنان از اذهان مردم پاک نشده است، تصریح کرد: نمی‌خواستیم تا سرنوشت نساجی قائم‌شهر نیز به سرنوشت نساجی مازندران گره بخورد و کارگران و شهروندان نساجی متضرر شوند.

این مسئول ادامه داد: با پشتوانه شهروندان این کارخانه خریداری شد و با توکل برخداوند بزرگ برای پیشرفت آن تلاش خواهیم کرد تا شهری آباد و در شان شهروندان قائم‌شهری بسازیم.

رحیمی همچنین به تلاش‌های اخیر شهرداری در بحث زیباسازی شهری اشاره کرد و گفت: برای زیبایی سطح شهر اقدامات زیادی صورت پذیرفت که شهروندان آن را مشاهده می‌کنند و همچنان به این مسیر خود ادامه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: بدنبال اجرای طرح جامع و طرح تفصیلی در مدیریت شهری هستیم و پیرو این طرح در حال اجرای طرح‌های همچون، جداکننده خیابان کوچکسرا و خیابان اسکندرکلا نیز جزو همین طرح‌های جامع و تفصیلی است.

شهردار قائم‌شهر در پایان بیان کرد: با اجرای طرح‌های جامع و تفصیلی بدنبال پیشرفت شهری هستیم تا بتوان شهری زیبا و کامل را بسازیم، چرا اینکه برای نوشتن این طرح‌ها ماه‌ها تحقیقات و مطالعه صورت گرفته است و ما باید هرچه زودتر از این طرح‎ها استفاده می‎کردیم.

منبع : قائم آنلاین

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. شهروند قائمشهری

  بهترین کار تبدیل این کارخانه به فضای سبز و پارک شهری هست

 2. کیاءالدین اولادی قادیکلائی

  با سلام
  درود بر شما . ای کاش تنها کارخانه آرد این شهرستان که در سال ۹۳ با ظرفیت یک‌ هزار و ۲۰۰ تن گندم به شهرستان نکا انتقال یافت نیز توسط همین نهادهای شهری خریداری می گردید تا منابع درآمدی شهر از بین نمی رفت و حفظ می گردید . علی ایحال امیدواریم فرماندار محترم شهرستان قائم‌شهر پیگیری‌های لازم را انجام دهد تا سهمیه کارخانه آرد شهرستان قائم‌شهر بازگردانیده و فعالیت خود را از نو آغاز کند .

 3. با سلام
  از شهردار محترم تشکر میکنیم بابت خریداری کارخانه نساجی.در جواب دوست عزیزمون که گفتن بهترین کار تبدیل کارخانه به فضای سبز هست بگم تو شهرمون جوونا بیکارن و مجبورن برن شهرهای دور واسه کار.باید کارخونه رو رونق بدن و نیروهای کار از بین جوونای قائمشهری استخدام بشن نه اینکه تبدیل به فضای سبز بشه

 4. فرهاد
  باسلام
  امیدواریم کارخانه نساجی بازسازی بشه نه تبدیل به پاساژ واماکن غیر ضروری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *