آموزش وردپرس
a7ad90f23c60fa48b6f7a64e98028ed3_1076_

نساجی قائمشهر پرطرفدارتر از تیم ملی مملکت!

قائم خبر:به گزارش “دی اسپورت” در این مسابقه که در ورزشگاه مملو از تماشاگر شهیدوطنی قائمشهر برگزار شد نساجی میزبان با گل دقیقه ۹۴ فریبرز گرامی موفق به کسب اولین برد فصل خود شد.

نکته قابل توجه این بازی حضور پرتعداد تماشاگران و پرشدن ورزشگاه طبق معمول تمام بازی های نساجی در دسته اول بود که طعنه ای تند به سکوهای خالی ورزشگاه آزادی در روز مسابقه رسمی روز گذشته تیم ملی فوتبال کشور برابر گوام بود.

تصویر زیر لحظه ورود ملی پوشان ایران به زمین برای مسابقه مقدماتی جام جهانی با گوام و مواجهه با ۵ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه است که تا پایان بازی به زحمت به ۸ تا ۱۰ هزار نفر رسیدند.

مردم در مرکز فوتبال زده شده اند و این واقعیتی است که انکار شدنی نیست. تماشاگران تیم ملی همان تماشاگران باشگاه های پایتخت هستند و وقتی این تیم ها حال و روز خوشی در جدول رده بندی نداشته باشند عادت ورزشگاه رفتن آنها چه در بازی های ملی و چه در بازی های باشگاه کم کم رو به فراموشی می رود.

این اتفاق تلخ حتی به تهران هم محدود نشده و در تبریز که روزی نه چندان دور سکوهای لبالب از تماشاگر را برای اکثر مسابقات به خود می دید هم تکرار شده است. تماشاگران تیمی که برای مسابقات معمولی عادت به پر بودن ورزشگاه داشت جوری به خاطر نرسیدن به قهرمانی فوتبال زده شده اند که در مسابقات حساس کورس بالای جدولی هم به زحمت دو تا سه سکوی جایگاه و روبروی جایگاه یادگار امام(ره) را پر می کنند.

این اتفاق البته با وجود این که فاجعه ای برای فوتبال ملی است اما برای فوتبال دوستان شهرستان قائمشهر  یک اتفاق مبارکی است شور و شوقی که هنوز می تواند فوتبال دوستان را به ورزشگاه ها بکشاند.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۲ دیدگاه

  1. تیتر زشتی زدین

  2. واقعا مثل نساجی نه تو لیگ داریم نه حتی تیم ملی، تماشاگرای نساجی بی نظیرن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *