آموزش وردپرس
nas

نساجی مازندران در خانه مغلوب فجر سپاسی شیراز شد

قائم خبر به گزارش نساجی اسپرت؛ از ساعت ۱۵ امروز نساجی در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف فجرسپاسی شیراز رفت و در پایان با دو گل نتیجه را واگذار کرد و در پایان هفته‌ی دهم در رده‌ی سیزدهم لیگ دسته اول جای گرفت. میلاد صارمی زننده‌ی هر دو گل فجر در این بازی بود.

تیم نساجی مازندران در حالی بازی را در هوای ابری قایمشهر شروع کرد که کوروش موسوی از ابراهیمپور، صالحی و دلاوری، تیموری و رحیمی(کاپیتان)، اشکان خنجری و امامیان و جوکار و شجاعیان و قاسمی نژاد و کاظمی در ترکیب اصلی تیم استفاده میکرد

بایو در دقیقه ۸۰ بجای امامیان، نوربخش در ۷۵ بجای رحیمی و اسماعیلی ۴۵ به جای جوکار تعویض های موسوی بودند.

نساجی در این بازی که حدود ۶۰۰۰ هوادار را در استادیوم وطنی میدید بازی را بسیار خوب و هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۱ این بازی میثم تیموری با نفوذی عالی و پاس به بیرونی زیبا قاسمی نژاد را صاحب موقعیت کرد که ضربه محمد قاسمی نژاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ده دقیقه ابتدایی این بازی نساجی کاملا بازی را در دست داشت و سپاسی هم به خوبی دفاع میکرد تا در اولین ضد حمله ای که فجری ها از سمت جوکار ترتیب دادند و با یک سانتر مواج رو به جلو و اشتباهات متعدد دفاع های میانی نساجی بازیکن شماره ۳۲ زرد پوشان با یک بغل پای آرام دروازه سعید ابراهیمپور را باز کردند.

پس از دریافت گل نیز نساجی حملات بسیار زیادی را روی دروازه فجری ها تدارک دید و اوج این حملات شوت سرکش پشت محوطه جریمه ی شجاعیان و یا ضربه پا چپ امامیان از درون محوطه جریمه ی فجری ها بود که همه ی این موقعیت ها را دروازه بان بلند قامت سپاسی دفع کرد.

فجری ها در نیمه اول با ضد حملات خوب و هماهنگ خود و با پاسکاری های دقیق و سریع یکی دو موقعیت خوب را روی دروازه نساجی فراهم کردند که سعید ابراهیمپور یکی از این حملات را به خوبی با دست راست خود دفع کرد و دیگر موقعیت عالی فجری ها روی جایگیری بد مهاجم این تیم هدر رفت.

نیمه دوم بازی هم به مانند نیمه اول سرشار از حملات نساجی چیا بود و موقعیت های بیشماری روی دروازه فجری ها ایجاد شد و متاسفانه با بسته تر شدن دفاع چند لایه و منطقی فجری ها در اواخر بازی از میزان خطرناکی جملات نساجی کم و کمتر شد. تعویض های موسوی هم در این نیمه جواب نداد و تیم کلانتری توانست روی یک موقعیت دیگری که روی ضد حمله ایجاد شده بود گل دوم را هم وارد دروازه نساجی کند.

حواشی:

– تشویق هادی نوروزی در دقیقه ۲۴ توسط کل استادیوم

– آرام کردن بازیکنان تیم توسط موسوی و نشانه شخصیت والای این مربی

– جنب و جوش وصف ناپذیر سید کوروش موسوی در کنار زمین

– تشویق سکوی بتنی با شعار کوروش امپراطور پس از پایان بازی

– اعتراض به بازیکنان تیم توسط هواداران

– خوشحالی بسیار زیاد فجری ها از کسب ۳ امتیاز در کنار زمین

– تعجب جسته و گریخته هواداران از خروج ها و بازی های پا به توپ سعید بیرون محوطه جریمه

– بهبود قابل توجه در شیوه بازی تیم نساجی و توانایی خلق موقعیت های جدی و پیشرفت در کارهای هماهنگ و ارایه یک بازی زیبا

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *