آموزش وردپرس
saadatmand

نساجی مازندران مستحق حضور در لیگ برتر است

قائم خبر – عباس ناساری : درخلال دیدار دوستانه تیم منتخب ادره کل ورزش و جوانان مازندران که دراستادیوم شهدوطنی قائمشهرانجام شده بود سراغ آقای احمد سعادتمند مدیر کل ورزشی ، اداره ورزش و جوانان مازندران رفتیم و از نظریات ایشان پیرامون تغییر و تحولات اخیر که در تیم محبوب نساجی مازندران ( قائم شهر ) رخ داده آگاه شویم که سعادتمند مثل همیشه با روئی گشاده چنین گفت :

ضمن عرض ادب به تمام علاقه مندان به ورزش فوتبال بویژه تماشاگران فوتبال بلد و خونگرم قائمشهری ، باید بگویم که تیم فوتبال نساجی مازندران را نباید یک تیم معمولی پنداشت ، این تیم از آوازه و قدمت بسیار غنی و درخشانی در سطح کشور برخوردار است .

وی ادامه داد : تیم نساجی در گذشته یکی از تیم های مدعی و پرافتخار در فوتبال کشور بوده است و درحال حاضر نیز چنین است و زبان زد اکثر طرفداران فوتبال درکشور می باشد ، خصوصاً که آقای نادردشت نشان که اصالتاً از بتن این تیم مردمی بیرون آمده و در کناربرادر بزرگترش حاج رحیم دست نشان ( که زحمات فراوانی در گذشته نه چندان دور برای تیم نساجی کشیده است ) ، اکنون با همت و تلاش مثال زدنی همه یاران کم توقع و باغیرت این تیم با توجه به مشکلات فراوان مالی که گریبان تیم را گرفته ، دارند با جان و دل به تیم نساجی خدمت می کنند تا بتوانند شادی سالهای پیشین را به تماشاگران نساجی قائمشهر برگردانند.

آقای ناساری تو خودت بهتر ازمن میدانی که این هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران تا چه حد ازجان و دل برای تیمشان مایه گذاشتند . هرگزنمی شود خاطره تلخ حادثه مرگبار و تاسف انگیز درمسیر سفر تیم نساجی به بندرترکمن را فراموش کرد. ما باید به این تماشاگران افتخارکنیم .

احمدسعادتمند اشاره داشت : اگر حضورتماشاگران نباشد فوتبال واصلاً ورزش صفای آنچنانی ندارد . شور و هیجانی که تماشاگران و طرفداران واقعی ورزش بویژه فوتبال به بازیکنان داخل میدان انتقال می دهند سبب تلاش مضاعف یاران تیم نساجی و هر تیم دیگر خواهد بود .

سعادتمند درخاتمه گفت : همگان باید بدانند نساجی مازندران مستحق حضور در لیگ برتر فوتبال کشورمی باشد . به هرحال امیدوارم نساجی مازندران با همین روندی که بعد ازحضور آقایان نادردست نشان و حاج رحیم دست نشان دارد پیش می رود ، بتواند به جایگاه واقعی خود که همانا حضور درلیگ برتر می باشد دست یابدوازطرفی زحمات مربیان دلسوزی چون یونس گرائیلی ، اسماعیل اسماعیلی وتمامی کسانی که برای تیم نساجی زحمت کشیدند وتلاش کردند بهدر نرود . انشالله تعالی

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. تشکر از آقای مدیر…ولی باید در جواب آقای سعادتمند گفت حالا که تیم داره به نتایج مطلوب دست پیدا می کنه افراد زیادی تو گوشه و کنار به به به و چه چه پرداخته و مرتب به تعریف و تمجید تیم می پردازند!! حالا کنار این نتایج فوق العاده که موجی از امید و آرزو هواداران پر شمار قائم شهری را در بر گرفته تیم علاوه به تشویق به بودجه هم نیاز بیشتری داره تا این بازیکنای با غیرت با تعصب بیشتر و امید مضاعف پا به میدان ورزشی بگذارند..این بچه ها دلگرمی بیشتری می خوان تا خیالشون از بابت مسائل مالی که همشون سخت تو فشارن راحت بشه…تو رو خدا دست از حرف زدن ها بردارین و همتون مردانه وارد میدان بشین که الآن موقع نتیجه گرفتن و به فضل خدا به لیگ برتر رسیدنه…همت والای شما مسئولین را طلب داریم..دوستان خواهشا آستین های همتشون رو بالا بزنن!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *