آموزش وردپرس
nasaji-testi

نساجی مغلوب شهرداری تبریز شد

نساجی مازندران در مسابقات ۴ جانبه ،با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب تیم شهرداری تبریز شد.

نساجی مازندران و تیم تازه سقوط کرده،شهرداری تبریز در تورنمت ۴ جانبه،ساعت ۱۷ روز گذشته در ورزشگاه هفت تیر بابل در مقابل ۱۰۰۰ هوادار تیم نساجی به مصاف هم رفتند که این دیدار حواشی بسیار زیادی داشت.

گل های شهرداری تبریز در این دیدار را رضا معقولی و علی پورمحمد به ترتیب در دقایق ۳۵ و ۹۲ به ثمر رساندند.

نساجی مازندران با بازیکنان ذخیره خود در این دیدار حاضر شد.

حداکثر بازی در دست بازیکنان تیم شهرداری تبریز بود.

بازیکنان اصلی همچون مجید هوتن،سینا دست نشان،صابر میرقربانی،عیسی پرتو،حسن رمضانی و میثم تیموری از روی سکو نظاره گر بازی تیم خود بودند.

در دقیقه ۲۵ طی یک خطای شدید شهرداری روی بازیکن نساجی،باعث مصدومیت او شد و نادر دست نشان به سمت مهدی پاشازاده رفت و اعتراض کرد و همین امر موجب درگیری لفظی میان دو سرمربی شد،بدین ترتیب دو مربی بازیکنان تیم خود را بیرون کشیدند و بمدت ۱۰ دقیقه بازی قطع شد.

نادر دست نشان طی بازی ،اعتراضات زیادی به نحوه داوری و ناظر بازی داوری داشت.

بین دو هوادار تیم نساجی درگیری رخ داد و باعث شد تا لیدر با مامور نیروی انتظامی درگیر شود که با دخالت هواداران ختم بخیر شد.

از دقیقه ۶۰ به بعد بازی،هواداران دست از تشویق تیم برداشتند.

سرپرست سابق تیم نساجی،محمود اسدی در بین تماشاگران حضور داشت.

وقتی تیم داماش گیلان وارد زمین شد،تماشاگران قاسم محب اسلام(مربی سابق دروازه بانان نساجی) را تسویق کردند.

رضوان گران و اصغر نادعلی در دقایق پایانی وارد میدان شدند،رضوان گران نمایش خوبی را از خود به جای گذاشت و باعث خلق تک موقعیت تیم نساجی شد.

یم فوتبال نساجی مازندران با قبول شکست برابر تیم تبریزی به دیدار رده بندی این تورنمنت راه یافت. شهرداری تبریز نیز باید در فینال این پیکارها به مصاف برنده دیدار تیم های خونه به خونه مازندران و داماش گیلان برود.

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

یک دیدگاه

  1. تا کی میخوان این تیم که هویت شهرمونه دست سیاسیون و نظامیون ملعبه شه ؟! آخه مهدی ابراهیمی چقدر سواد و تخصص مدیریتی و ورزشی داره ؟! بابا این آقا بلطف اینکه مسول حراست دانشگاه سوادکوه بوده و امتیازاتش تونست لیسانس کردانی بگیره والله جوونای تحصیل کرده شهرمون فقط بخاطر این بی عدالتی هاالان خونشینی افسرده و معتاد شدن.مسولین و نمایندها اگه واقعا از مدیریت چیزی سرتون میشه نگذارید ظلم از حد بگذره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *