آموزش وردپرس
nassaji-foolad (3)

نساجی یک گل زد،سه تا نزد+عکس

قائم خبر: عصر امروز از هفته‌ی بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور، نساجی مازندران در حضور هزاران هوادار خود با تک گل هادی ریاحی از روی نقطه پنالتی موفق به شکست حریف یزدی خود شد.

گل:

۱ – ۰ ؛ دقیقه ۴ – هادی ریاحی (P) : روی حرکت هادی ریاحی در دقیه دو بازی و پاس او به داخل محوطه جریمه محمد قاسمی‌نژاد صاحب توپ شد و با خطای دروازه‌بان فولاد یزد، او نساجی صاحب پنالتی شد و هادی ریاحی آن را گل کرد.

کارت زرد:

نساجی: عیسی پرتو

فولاد: میکائیل ایمن تراج – سید جواد شفیعی‌پور – سید رضا طلبه

شرح بازی:

بعد از گل نساجی در همان ابتدا، بازی متعادل دنبال شد و دو تیم موقعیت چندانی روی دروازه همدیکر ایجاد نکردند. بعد از گذشت ۲۵ دقیقه از بازی روی ارسال خطرناک حسین امامیان و ضربه‌ی سر محسن رحیمی نساجی می‌توانست صاحب گل دوم شود اما توپ این بازیکن به بالای دروازه‌ی ایمن تراج رفت. یزدی‌ها هم در نیمه‌ی اول صاحب یک موقعیت شدند که توسط امانی از دست رفت. نیمه‌ی اول دیدار با موقعیت‌های کمتری دنبال شد و دو تیم در نیمه‌ی دوم موقعیت‌های بیشتری را روی دروازه‌ها ایجاد کردند.

ده دقیقه بعد از آغاز نیمه‌ی دوم حمید کاظمی که به تازگی به زمین بازی آمده‌بود اقدام به شوت‌زنی از فاصله‌ی نسبتا دوری کرد و شوت خطرناک او با فاصله‌ی کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۶۵ باز هم حمید کاظمی شانسش را از روی شوت امتحان کرد که توپ او با برخورد به مدافع حریف به گوشه‌ی زمین فرستاده شد. دقیقه ۷۴ بازی با واکنش عالی ایمن تراج حمید کاظمی موفق نشد یازدهمین گلش را برای نساجی به ثمر برساند. در این صحنه دروازه‌بان فولاد یزد به خوبی این توپ را مهار کرد. دقایقی بعد از این موقعیت قاسمی‌نژاد به سمت دروازه حرکت کرد و اقدام به شوت‌زنی کرد که توپ او هم توسط ایمن تراج دفع شد. دقیقه ۷۸ در پی حمله‌ی یزدی‌ها، میلاد احمدی برابر توپ مقاومت کرد و شوت سرضرب و خطرناک حریف را دفع کرد.

دقیقه ۸۳ خطرناک‌ترین موقعیت بازی شکل گرفت و بعد از برگشت سانتر بازیکنان فولاد توسط سعید ابراهیم‌پور، این رامین اسماعیلی بود که می‌توانست دروازه‌ی نساجی را باز کند اما موفق عمل نکرد. دقایقی بعد این نساجی بود که با چند کرنر پیاپی روی دروازه‌ی فولاد ایجاد کرد که با واکنش‌های ایمن تراج هرکدام خنثی می‌شد. در اواخر وقت قانونی بازی محمد صالحی از روی یک ضربه‌ی کاشته به سمت دروازه شوت زد که با برخورد به دفاع حریف به کرنر فرستاده‌شد. نساجی در همان اواخر بازی هم فرصت داشت تا باز هم به فولاد گل بزند اما بی‌دقتی درارسال پاس آخر تمامی موقعیت‌ها از دست رفت. در آخرین موقعیت بازی هم کیوان وحدانی بعد از جا گذاشتن دروازه‌بان حریف نتوانست به راه خود ادامه دهد و ضربه‌ی آخر را به دروازه بفرستد تا بازی با همان یک گل به پایان برسد.

حاشیه:

– فرید یعقوب‌نیا، کاپیتان با تجربه‌ی سابق نساجی، بعد از سال‌ها امروز با حضور در سکوی بتنی از نزدیک بازی نساجی را تماشا کرد.

– بعضی خبرنگاران حاضر در ورزشگاه در ابتدای بازی مشکلاتی در متوجه‌شدن لیست بازیکنان دو تیم داشتند. گویا این لیست به تعدادی محدود منتشر شد و به بعضی رسانه‌ها لیست نرسید!

– صدا و سیمای مازندران همانند بازی قبلی نساجی در این بازی هم اقدامی به پخش زنده نکرد.

– در صحنه‌ای از بازی، زمانی که حمید کاظمی در موقعیت حمله به دلیل مصدومیت حریف توپ را به بیرون زد داور بازی در اقدامی جالب برای مهاجم نساجی دست زد!

– هواداران نساجی در حین بازی تیم داماش گیلان را با عنوان “داماش شهر باران” تشویق کردند تا به‌نوعی از حرکت ویژه‌ی داماشی‌ها در بازی قبلی خود تشکر کنند. هواداران داماش در بازی هفته‌ی گذشته برابر خونه به خونه با شعارهایی، نساجی را تشویق کرده‌بودند.

– مطابق معمول در دقیقه ۲۴ بازی نام هادی نوروزی در ورزشگاه شهید وطنی طنین انداز شد.

نتایج کامل هفته ۲۰ لیگ دسته یک ایران:

⚽️ مس رفسنجان ۱ – ۲ گل گهر سیرجان

⚽️پارسه تهران ۱ – ۱ خیبر خرم آباد

⚽️ نساجی مازندران ۱ – ۰ فولاد یزد

⚽️ فجر سپاسی شیراز ۱ – ۰ خونه به خونه بابل

⚽️ نفت مسجد سلیمان ۳ – ۲ آلومینیوم اراک

⚽️ ایرانجوان بوشهر ۲ – ۰ صنعت نفت آبادان

⚽️ داماش گیلان ۱ – ۲ پیکان تهران

⚽️ شهرداری اردبیل ۱ – ۲ پاس همدان

⚽️ ماشین سازی تبریز- آلومینیوم هرمزگان (لغو شد)

⚽️ گیتی پسند اصفهان ۰ – ۱ مس کرمان

 

دسته یک لیگ آزادگان
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پیکان ۲۰ ۱۱ ۸ ۱ ۲۹ ۱۳ ۱۶ ۴۱
۲ فجر سپاسی ۲۰ ۱۱ ۷ ۲ ۲۴ ۱۱ ۱۳ ۴۰
۳ مس کرمان ۲۰ ۱۰ ۶ ۴ ۱۸ ۱۱ ۷ ۳۶
۴ خونه به خونه ۲۰ ۹ ۶ ۵ ۲۰ ۱۷ ۳ ۳۳
۵ آلومینیوم اراک ۲۰ ۶ ۱۰ ۴ ۲۵ ۲۰ ۵ ۲۸
۶ نساجی مازندران ۲۰ ۷ ۷ ۶ ۲۰ ۲۱ ۲۸
۷ ماشین‌سازی‌تبریز ۱۹ ۶ ۹ ۴ ۲۹ ۲۵ ۴ ۲۷
۸ نفت آبادان ۲۰ ۶ ۹ ۵ ۲۲ ۲۲ ۰ ۲۷
۹ نفت‌ م.سلیمان ۲۰ ۶ ۸ ۶ ۲۰ ۲۱ ۲۶
۱۰ مس رفسنجان ۲۰ ۵ ۱۰ ۵ ۲۱ ۱۹ ۲ ۲۵
۱۱ ایران جوان بوشهر ۲۰ ۶ ۷ ۷ ۲۲ ۲۷ ۲۵
۱۲ گیتی پسند ۲۰ ۵ ۸ ۷ ۱۴ ۲۰ ۲۳
۱۳ گل گهرسیرجان ۲۰ ۵ ۷ ۸ ۱۴ ۱۸ ۲۲
۱۴ داماش گیلان ۲۰ ۵ ۶ ۹ ۱۳ ۲۳ -۱۰ ۲۱
۱۵ خیبر خرم‌آباد ۲۰ ۴ ۸ ۸ ۲۲ ۲۳ ۲۰
۱۶ شهرداری اردبیل ۲۰ ۵ ۵ ۱۰ ۲۴ ۲۷ ۲۰
۱۷ پاس ۲۰ ۴ ۸ ۸ ۱۷ ۲۲ ۲۰
۱۸ فولاد یزد ۲۰ ۴ ۸ ۸ ۱۶ ۲۱ ۲۰
۱۹ آلومینیوم هرمزگان ۱۹ ۳ ۱۰ ۶ ۲۰ ۲۰ ۰ ۱۹
۲۰ پارسه تهران ۲۰ ۳ ۹ ۸ ۲۲ ۳۱ ۱۸

nassaji-foolad (1) nassaji-foolad (2) nassaji-foolad (3) nassaji-foolad (4) nassaji-foolad (5) nassaji-foolad (6) nassaji-foolad (7) nassaji-foolad (8) nassaji-foolad (9) nassaji-foolad (10) nassaji-foolad (11) nassaji-foolad (12) nassaji-foolad (13) nassaji-foolad (14) nassaji-foolad (15) nassaji-foolad (16) nassaji-foolad (17) nassaji-foolad (18)

سری دوم و سوم تصاویر تا ساعاتی دیگر

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

۲ دیدگاه

  1. تبریک به همه طرفداران نساجی ، مخصوصا اسماعیل خان رستان .

  2. ادمین ، عزیزم ،اسم من تیسا هست چرا شما نیسا مینویسید ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *