دوشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

نساجی ۱- پارس جنوبی ۱؛ حسرت برد در قائم‌شهر

از سری مسابقات لیگ برتر و هفته سوم، نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی میزبان پارس جنوبی جم بود که این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ به پایان رسید.

قائم خبر-میلاد اکبری: این بازی که در ورزشگاه خانگی نساجی برگزار شد در دقایق اول با حملاتی از سوی هر دو تیم پیگیری شد تا در دقیقه ۲۷ محمد عباس‌زاده از روی نقطه پنالتی قفل دروازه پارس جنوبی را باز کند تا در نیمه اول این نتیجه باقی بماند.

این بازی در اوایل نیمه دوم با همین نتیجه پیگیری شد تا در دقیقه ۵۲ ابراهیم صالحی با ضربه پای راست در محوطه جریمه دروازه نساجی را باز کند و بازی یک بر یک شود. این نتیجه تا پایان بازی باقی ماند و امتیازات بین دو تیم تقسیم شد.

ترکیب نساجی مازندران: حامد لک – فرشاد فرجی – مجتبی ممشلی – مهرداد عبدی – علی اصغر عاشوری ( از دقیقه ۸۰ محمد مهدی نظری ) – محمد آبشک – حامد شیری – سید محمدمیری ( از دقیقه۵۳ علی شجاعی ) – حمیدرضا دیوسالار – محمد عباس زاده – سجاد آشوری ( از دقیقه ۶۵ امید سینگ )

ترکیب پارس جنوبی جم : احمد گوهری – مجتبی لطفی – میثم نقی زاده – میرهادی میرجوان ( از دقیقه ۴۵ محمد نوری ) – ابراهیم صالحی ( از دقیقه ۸۲ مجید علیاری ) – حسین پور امینی – امیر میربزرگی ( از دقیقه ۶۸ شهرام گودرزی ) – سعید محمدی فرد – روح الله سیف اللهی – حامد نورمحمدی – محمد ستاری

 

شرح گل ها :

دقیقه ۲۷: کرنر از سمت راست دروازه پارس جنوبی وارد محوطه شد و میرجوان با خطا بر روی حامد شیری مرتکب پنالتی شد و محمد عباس زاده برخلاق جهت حرکت دروازه بان توپ را وارد دروازه کرد

دقیقه۵۲: پارس جنوبی که روی به بازی مستقیم آورده بود با ارسال توپ به محوطه جریمه و بعد از چند رفت و برگشت توسط ابراهیم صالحی به گل رسید.

 

حواشی:

ظرفیت استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر از حدود دو ساعت مانده به شروع مسابقه تکمیل شده و سکوهای جدید در ضلع غربی این ورزشگاه هم برای نخستین بار پذیرای هواداران است.

هواداران تیم نساجی مازندران در زمان برخورد با هواداران پارس جنوبی جم به گرمی از آنها استقبال کردند و تمام ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر یک صدا به تشویق آنها پرداختند که موجب واکنش مثبت و متقابل جمی‌ها به تماشاگران نساجی شد.

کانون هواداران نساجی با حرکتی زیبا و به رسم مهمان نوازی ۳ بسته آب معدنی را در بین هواداران پارس جنوبی جم پخش کردند.

پیام حیدری،داور این دیدار به دلیل اشتباه کمک داور خود،گل سالم نساجی را مردود اعلام کرد و این دومین هفته متوالی است که گل سالم این تیم مردود اعلام می شود.

همسایه های ویژه ورزشگاه شهید وطنی در این دیدار نیز در جایگاه خود حضور داشتند و با بنری از حمایت عادل فردوسی پور تقدیر و تشکر کردند.

نام صادق بارانی در لیست ۱۸ نفره تیم نساجی وجود نداشت و جواد نکونام در این مورد گفت: من دوست دارم در نساجی بازیکنی بماند که عاشق نساجی باشد؛ اگر بازیکنی دوست دارد نباشد، بهتر است نباشد؛ من صادق را بیرون گذاشتم تا هر وقت خوشحال بود، برگردد؛ سرمربی استقلال به من پیغام داد بارانی را نمی خواهد.

سرمربی نساجی در نشست خبری بعد بازی عنوان کرد: در نیم‌فصل اول به هر طریقی که شده باید نتیجه بگیریم و باید شرایط را بهتر کنیم؛ قطعا در نیم‌فصل دوم متفاوت خواهیم بود و شرایط طوری می‌شود که نساجی با آمدن در لیگ برتر سال‌های سال بتواند فوتبال بازی کند و خیالش راحت باشد.

در اتفاقی غیر منطقی ،داور این دیدار در نیمه دوم در حالی که نساجی در حال فشار به تیم حریف بود،در هوای بارانی و خنک ، وقت استراحت در نظر گرفت!

در پایان بازی هواداران پارس جنوبی جم تیم نساجی را تشویق کرده و از مردم قائمشهر بابت مهمان نوازیشان تشکر کردند.

هواداران نساجی مازندران، بعد از تساوی تیمشان ایستاده در باران تیم خود را تشویق کردند.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =