آموزش وردپرس
1

نشست خبری شهردار قائمشهر

قائم خبررضا نادری:سیدعلی حجازی بعدازظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک روز روابط عمومی به سوال خبرنگاران پاسخ گفت.

گزیده هایی ازپاسخ شهردار به خبرنگاران:

****با استفاده از مشاوران ومطالعه در شهرهای دیگر، قائمشهربه مانند تبریز واصفهان از نظر زیبایی باید پیشرفت کند.

****با سوابق موجود از سالهای ۸۹ تا ۹۱ شهرداری قائمشهر حدود ۶ میلیارد تومان از ادارات شهرستان طلب داشت که با اقدامات انجام شده توسط شهرداری، وساطت امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و مسئولین ذیربط بدهیهای معوقه این ادارات که پشتوانه دولتی و ملی هم دارند به شهرداری پرداخت شد.

****پیش بینی می شود تا پایان خرداد ماه ۹۴، پروژه بزرگ الغدیر که یک پروژه ملی و مهم تلقی می شود، به بهره برداری برسد.

****احداث فرهنگسرا در قائمشهر که از مصوبات شوراست را در دست اقدام داریم که در سال جاری ملک آن خریداری و ساخت ساختمان آن اجرا خواهد شد.

****کارخانه آسفالت نصب شد واین کارخانه آمادگی دارد با ظرفیت تولید ۱۶۰ تن آسفالت در ساعت مشکل و معضل شکستن آسفالت معابر را حل کند.

****سرمایه گذار تولید انرژی از زباله پس از مدتی معطلی در قائمشهر به جویبار رفت ولی اجرای این پروژه در آن شهرستان هم محقق نشد لذا با دستور استاندار، مقرر شد سرمایه گذار فوق در قائمشهر پروژه زباله سوز خود را اجرایی کند.

****در سال گذشته ۳۰۰ سطل زباله در سطح شهر پخش شد و تا پایان فصل بهار ۳۰۰ سطل دیگر خریداری و برای جمع آوری زباله ها، در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

****ا مدیریت فرمانداربرای اولین بار در استان مازندران کل نمایشگاههای اتومبیل در سطح شهرستان و محدوده کمربندی به زمینی که برای آنان در نظرگرفته شده است منتقل خواهند شد.

****با توجه به گسترش فضای سبز در قائمشهر قطعا به تعدادی نیرو نیاز داریم که از طریق نشست با شورا بصورت رفراندوم این جذب نیرو انجام خواهد شد.

****سد لاستیکی جهت جذب گردشگر ومحل تفریح شهروندان بر روی رودخانه تلار در حال احداث می باشد.

****هزینه برای مشرف شدن کارگران زحمتکش شهرداری به مشهد مقدس از افتخارات شهرداری می باشد.

11

55fffo

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 23 24 44 97 99 8888ss ewqq hjkl IMG_1510 kset x z

 

 

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. سلام .سایت شما خیلی عالی است اطلا عا ت خوبی به ما میدهد

  2. رودخانه سیاهرود چی؟؟؟؟هنوز خیا ل ندارید که از زباله وآلودگی نجاتش بدید؟؟؟؟وضعیت رودخونه افتضاحه شما نمی بینید ؟؟؟؟شده فاضلاب شهروندان؟؟؟؟؟؟زباله هاش؟؟؟!!!

  3. اصفهان وتبریز شدن بلند پروازی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!در حد همون قائمشهر زیبای سالهای قبل از ۵۷ بشه هم ،ما راضی هستیم شهری که دوسینما داشت !!!!وسرسبز وپراز درختان نارنج و چنار و……..وحالا شده برهوتت!!!!!!!!!!!

  4. اگه میشه یه دونه از اون سطل زباله هایی که خریدین رو کنار مدرسه نرجس واقع در خیابان طالقانی سر کوچه طالقانی ۱۰قرار بدیداز انجا که کنار مدرسه هست کاری کنید تا مردم زباله هایشان رو اونجا قرار ندن و کنار مدرسه تمیز بماند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *