آموزش وردپرس
3

نشست خبری شهردار و رئیس شورای اسلامی با خبرنگاران+عکس

قائم خبر- عباس ناساری ( باهمکاری آقای برزگر رئیس جدید روابط عمومی شورای اسلامی قائم شهر ) : در این نشست که ظهر دیروز یکشنیه ۶/۱۱/۱۳۹۲ در دفتر شهردار قائم شهر برگزار شد ابتدا حامد ابراهیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان قائمشهر ضمن تشکر از خبرنگاران و همچنین قدردانی از معاون فرهنگی شهرداری قائمشهر جهت برگزاری این نشست خبری ، عنوان کرد :

در مجموعه شورای شهر به شهردار، به عنوان دوازدهمین عضو شورا نگاه می شود و سعی شده است در شورای جدید به تمام لوایح ارائه شده از سوی شهردار با دید مثبت نگاه شود.

 وی افزود: یکی از دغدغه های اصلی شورا تکریم ارباب رجوع است که خوشبختانه آقای حسینی در این مدت نشان داده اند که به بهترین نحو با شهروندان برخورد و احترام آنها را حفظ می کنند که امیدواریم این اخلاق خوب ایشان به تمام مجموعه شهرداری گسترش داده شود.

 ابراهیمی با بیان اینکه طرح “هر هفته ، یک مسجد” چند وقتی است جهت بررسی مشکلات مناطق مختلف شهر در حال انجام شدن است ، گفت :

در این طرح شهردار و معاونین شهرداری و اعضای شورای شهر در یک مسجد از شهر حضور یافته و از نزدیک با مردم آن منطقه دیدار می کنند و در حد بضاعت پاسخگوی آنها هستند.

 ابراهیمی افزود: یکی دیگر از برنامه های شهرداری ایجاد دفتر شورایارها است که از این طریق در نقاط مختلف شهر ، شورایارهایی انتخاب شده و مشکلات مناطق خود را به شورای شهر و شهرداری منتقل کنند.

 رئیس شورای شهر قائمشهر با بیان اینکه با آغوش گرم از سرمایه گذاران استقبال خواهند کرد ، گفت : دفتر حمایت از سرمایه گذاران در شورای شهر قائم شهر راه اندازی شد تا موانع پیش روی سرمایه گذارانی که قصد دارند در شهر قائمشهر سرمایه گذاری کنند ، از بین برود.

 ابراهیمی با بیان اینکه سازمان های فضای سبز ، عمران و میوه و تره بار به زودی راه اندازی خواهند شد تا اعتبارات دولتی از طریق آنها جذب شود ، افزود : اگر بتوانیم سازمان های متعددی را استقرار دهیم ، می توانیم یک ناحیه شهرداری نیز در شهر ایجاد کرده تا از آن طریق خدمات بهتری به شهروندان ارائه کنیم.

 در ادامه ، سید جعفر حسینی شهردار جدید قائمشهر با تشکر از حضور خبرنگاران گفت : پیشاپیش دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک عرض نموده و یاد امام شهدا و شهدای گرانقدر به خصوص شهدای شهر قائمشهر که در پیروزی انقلاب اسلامینقش بسیارارزنده ای داشتند را گرامی می داریم.

 شهردار قائمشهر در ادامه گفت : بنده وهمکارانم بدون محدودیت در روز سه شنبه هر هفته پاسخگوی شهروندان خواهیم بود و سعی کرده ایم احترام ارباب رجوع به بهترین نحو حفظ شود.

 وی با بیان اینکه شهرداری در دهه فجر برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است ، گفت : رژه تاکسی ها از میدان امام تا میدان طالقانی در ۱۲ بهمن ، مراسم تجلیل از رانندگان نمونه در ۱۵ بهمن ، همایش شادی برای خانواده کارکنان در ۱۶ بهمن ، تقدیر از رفتگران نمونه در ۱۷ بهمن و نورافشانی در محوطه شهرداری قائمشهر در شب پیروزی انقلاب اسلامی از جمله برنامه های شهرداری قائمشهر در دهه فجر می باشد.

 شهردار قائمشهر همچنین افزود : افتتاح مجدد پارک به سازی شده سید محله با اعتبار ۱۲۰ میلیون تومانی ، افتتاح پارک قائم محله با اعتبار ۱۴۰ میلیون تومانی ، افتتاح دوربرگردان خیابان کارگر در نزدکی میدان جانبازان ، افتتاح دوربرگردان افراکتی ، افتتاح فاز اول تقاطع غیر همسطح الغدیر و افتتاح زیر گذر ترک محله با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی از برنامه هایی است که در دهه فجر اجرا خواهد شد.

 سید جعفر حسینی که در چند وقت اخیر نشان داده است برنامه های زیبا و مفیدی برای قائمشهر دارد، در ادامه صحبت هایش گفت : ۸ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه الغدیر در نظر گرفته شده بود که تا به اینک با پیشرفت ۵۰ درصدی حدود سه و نیم میلیارد تومان هزینه شده است. از سویی بیش از هفت میلیارد نیز برای غرامت و تملک زمین های همشهریان برای این پرژه هزینه شده است.

 شهردار قائمشهر با بیان اینکه اهمیت زیادی برای حفظ و گسترش فضای سبز و گل گاری و درختکاری خیابان های قائمشهر قائل است ، افزود : پایانه گل و درخت شهرداری افتتاح شده است که از طریق آن علاوه بر تهیه گل ها و درختان مورد نیاز شهرداری ، می تواند نیاز ادارات دیگر را نیز برآورده سازد.

 سید جعفر حسینی در پایان ضمن خبر دادن از ایجاد چند بخش مشاور در شهرداری قائمشهر ، گفت : برنامه ما این است که شهر قائمشهر از تک هسته ای بون خارج و مراکز تجاری این شهر در نقاط مختلف قائمشهر احداث شود تا از این طریق علاوه بر کم شدن بار ترافیکی ، در چند نقطه مختلف شهر ، هسته ای مانند میدان طالقانی ایجاد شود.

 

همچنین ببینید

modiran_mazandaran

مدیران مازندرانی در بدنه اجرایی کشور

استان مازندران از جمله استان‌های مدیر پرور بوده که به‌واسطه توانمندی برخی از این مدیران …

۵ دیدگاه

 1. اینکه شورا بجای پشت میز نشینی به داخل محلا ت مختلف بروند و از نزدیک با مردم گفتگو کنند و با مشکلات محله آشنا شوند خیلی خوب است و فکر کنم در دوره های قبلی اینکار انجام نمی شد و همچنین تشکیل شورا یاری محلات خیلی خوب است به دلیل اینکه وسعت شهر زیاد است و فرصت کافی برای اعضای شورا شهر نیست ولی شورا یاری می تواند به اعضائ شورای شهر در جهت شناخت و برطرف نمودن مشکلا ت محلا ت کمک و مشارکت کنند..

 2. فلسفه این مشاور فرهنگی را ما نفهمیدیم ؟
  شاید مباشر شهردار باشه ؟ توی همه اتاقها یه سری میزنه و چاکرم چاکرم میکنه خیلی عشق عکسه

 3. مباشر شهردار که عاشق عکسی – باز چه نقشه ای داری که برگشتی شهرداری ؟ – زیر بغل شهردار چه هندونه ای گذاشتی ؟

 4. با سلام به همه
  این آقای به اصطلاح معاون فرهنگی شهرداری ، که عامیانش همون روابط عمومی میشه قبلا که روابط عمومی شهرداری کار می کرد همه ازش می نالیدن – اگه واقعا خوب بود چرا از شهرداری بیرونش کردن ؟
  شهردار محترم باید حواسش بیشتر به دورو برش باشه تا گول زبون ریختن این جور آدما رو نخوره وگرنه کلاش پس معرکس . . .

 5. آقای شهردار و اعضای شورای شهر چرا به اقای خونچین اجازه دادید در بهترین نقطه شهر روبروی دفتر کانون مهندسی مغاره تجاری به عرض دو متر ونیم درست کنه؟؟؟؟
  مگه اقای خونچین چه فرقی با بقیه قائمشهری ها داره؟ پول انتخابات شما ها را که نداده . چرا شهر را خراب میکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *