آموزش وردپرس
neshast

نشست شهرداران مازندران در قائمشهر/تصاویر

در این نشست که آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ،معاونین هماهنگی امور عمرانی و سیاسی، امنیتی استاندار مازندران، سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری، جمعی از مدیران کل و مسئولین استان و فرماندار قائمشهر حضور داشتند، دکتر فلاح بر ارایه برنامه یی راهبردی برای تحقق توسعه جامع شهری تاکید کرد.

به گزارش قائم خبر ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جمع شهرداران استان با اشاره به این که حل مشکلات شهروندان باید به طور جدی دنبال شود، بیان داشت: پویایی، ابتکار و جریان مستمر در جهت توسعه شهری مورد توجه قرار گیرد.

مقام عالی دولت در استان، با تاکید بر این که توسعه جامع شهری نیاز به برنامه راهبردی دارد، افزود: برخورد سلیقه ای و فردی به توسعه شهری آسیب می زند و در این راستا باید با هم افزایی و بهره گیری از همه ظرفیت ها و نظرات نخبگان و اصحاب فکر و تخصص اقدام کرد.

فلاح، با بیان این که از اموال بیت المال باید به شکل بهینه، درست و در جهت ارایه خدماتی هر چه مطلوب تر به مردم استفاده شود، خاطر نشان ساخت: از تجربیات روز دنیا در راستای توسعه شهری و خدمات رسانی به مردم باید استفاده کامل برد.

استاندار با اشاره به این که پای بندی به اسناد بالادستی برای عمران و آبادانی شهر و برنامه مدون شهری بسیار ضروری است، تصریح نمود: رعایت مسائل فنی در حوزه شهری و فعالیت های عمرانی از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

ربیع فلاح با اشاره به سیل زیراب و تخریب چند ساختمان ناشی از این سیل و تاکید بر این که ما در قبال تصمیمات خود مسئولیم و نباید در هیچ مورد از این مسوولیت شانه خالی نماییم، گفت: ساماندهی رودخانه های مازندران از جمله انتظارات ما از شهرداران است که با کمک آب منطقه ای باید محقق شود.

وی با بیان که باید از فرصت رودخانه های موجود در شهرهای مازندران خشنود باشیم و از این مواهب الهی استفاده بهینه نماییم، بیان داشت: گسترش فضای سبز موجب ایجاد آرامش روحی و روانی شهروندان می شود و شهرداران باید وضعیت فضای سبز را با مشارکت اقشار مختلف مردم و بخش خصوصی ارتقا دهند.

نماینده عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که شهرداران در ایجاد زیرساخت های فرهنگی به ویژه در حوزه کتابخانه ها باید به مسئولیت خود عمل کنند، اظهار داشت: بسترهای لازم برای کارهای فرهنگی توسط شهرداران فراهم شود.

استاندار، با بیان این که شهرداری ها به دنبال درآمدهای پایدار باشند ، بر استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری ها، ضرورت تفکیک زباله و فرهنگ سازی برای کاهش زباله و زیبا سازی ورودی شهرهای استان تاکید کرد.

فلاح، افزود: فعالیتهای خوبی در حوزه شهرداریها صورت گرفته که باید از شهرداران موفق استان تقدیر شده و زمینه انتقال تجربیات فراهم شود.

استاندار مازندران، با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در سال جاری و ضرورت همکاری همه شهرداران برای برگزاری با شکوه انتخابات، عنوان کرد: ارائه خدمات مناسب شهری موجب افزیش مشارکت مردمی در انتخابات خواهد شد و شهرداران در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش آفرینی کنند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *