چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

نشست شورای اداری قائمشهر در دهه فجر

آیت الله معلمی: مهم ترین مشکل قائمشهر بحث ترافیکی است

محمدی فرماندار قائمشهر: بهره برداری توسعه و استاندارد سازی اورژانس بیمارستان ولیعصر و ارتقاء هتلینگ

فرماندار قائمشهر از افتتاح ۲۱ طرح عمرانی ، خدماتی ، کشاورزی در دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

مهدی محمدی روز پنج شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان میزان اعتبار به بهره برداری رسیدن این طرح ها را ۲۱ میلیارد تومان اعلام کرد.
وی بزرگترین پروژه ایی که در این ایام به بهره برداری می رسد را توسعه و استاندارد سازی اورژانس بیمارستان ولیعصر و ارتقاء هتلینگ اعلام کرد و گفت که این طرح با مبلغی به میزان هفت میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
فرماندار قائمشهر با بیان اینکه ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد مسئولین به مردم است ، افزود : وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم است بنابراین با تلاش صادقانه باید بتوانیم بخشی از مشکلات اقتصادی در این شهرستان را رفع کنیم .
محمدی تاکید کرد : با تلاش مضاعف باید بتوانیم در حوزه اشتغال زایی این شهرستان بی منت ، برای جوانان تلاش کنیم تا آنان صاحب شغل شوند.

** مسئولین در راستای وصیت نامه امام راحل حرکت کنند
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در این جلسه با بیان اینکه مسئولین در شرایط مدیریتی از وارثان جدی انقلاب اسلامی هستند ، افزود : مسئولین باید هوشیارانه و طبق وصیت نامه امام راحل عمل کنند.
علی معلمی با اشاره به اینکه با همت و تلاش مسئولین باید در راستای مشکلات این شهرستان قدم جدی برداشته شود ، گفت که مهم ترین مشکل این شهرستان بحث ترافیکی است که مسئولین باید با همت در راستای احداث پارکینگ در این شهرستان تلاش تا از معضل ترافیکی کم شود.

همچنین ببینید

تساوی پرگل نساجی و سپیدرود؛روز بدشانسی نساجی

قائم خبر – میلاد اکبری: در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، جام خلیج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =