آموزش وردپرس
dsc_4366-2

نصب مدرنترین کارخانه آسفالت شمال کشور در قائمشهر

قائم خبر:به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر محموله قطعات کارخانه آسفالت شهرداری قائم شهر در محل این کارخانه تحویل گردید.

DSC_4366-2

شهردار قائم شهر با تائید این خبر افزود: با راه اندازی و بهره برداری از این کارخانه ،شاهد تولید و استفاده آسفالت مرغوب در سطح شهر خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه قطعات استفاده شده در این کارخانه از بهترین و مدرنترین قطعات روز دنیاست گفت: شرکت سازنده این کارخانه با راه اندازی و بهره برداری در شهرهائی از جمله تهران،قم،کرج و اصفهان دارای سابقه مطلوبی بوده و ما با تحقیق کامل اقدام به خرید و راه اندازی این کارخانه نمودیم.

حجازی همچنین خاطر نشان کرد: با همیاری و کمک مردم خوب و قدرشناس قائم شهر و از محل پرداخت بموقع عوارض از سوی شهروندان این کارخانه به ارزش دومیلیارد و دویست میلیون تومان خریداری شده است.

DSC_4373-3

وی گفت: در بخش راه اندازی این کارخانه بخشی از عملیات اجرائی از جمله کف سازی،استخر قیر ،جمع آوری کارخانه آسفالت قدیمی ،بستر سازی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع با بتن مسلح ،ساخت اتاقک کنترل و نیز دیوار حائل مسلح جهت سیلو و دپوی مصالح بر عهده شهرداری بوده که ارزش اجرای این موارد به بیش از ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

شهردار قائم شهر یادآور شد: شرکت سازنده متعهد شده ظرف مدت یکماه اقدام به نصب و راه اندازی کارخانه جدید نماید و از این پس ما شاهد تولید آسفالت با کیفیت روز دنیا خواهیم بود.

وی گفت: ظرفیت تولید این کارخانه ۱۶۰ تن در ساعت است و انواع آسفالت از جمله آسفالت گرم،بیندر،توپکا ،رنگی و نیز تولید آسفالت پلیمری را نیز داراست.

مهندس حجازی گفت: با راه اندازی این کارخانه استفاده مجدد از تراشه های آسفالت ، اضافه کردن سیمان به آسفالت جهت استحکام بیشتر در فصول رطوبتی سال را در دستور کار خواهیم داشت.

DSC_4382-4

وی به اشاره به اینکه قطعات و محصول این کارخانه مورد تائید سازمان محیط زیست کشور است افزود: از نظر قطعات استفاده شده در این کارخانه ،یکی از مرغوبترین و پیشرفته ترین قطعات روز دنیا در این کارخانه استفاده شده و با راه اندازی آن ما شاهد اولین کارخانه مدرن تولید آسفالت در شمال کشور خواهیم بود.

حجازی در خاتمه از حمایت همه جانبه اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و اهتمام یکایک آنان در جهت خرید این کارخانه قدردانی کرد و افزود: بی شک حمایت تیم مدیریت شهری در جهت ارائه خدمت مطلوب به شهروندان در سرلوحه برنامه عمرانی و خدماتی شهرداری قائم شهر بوده و ما سعی داریم در سال همدلی دولت و ملت بیشترین خدمت را به شهروندان فهیم قائم شهر ارائه دهیم

DSC_4388-5

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. رسول زابلی 09198194113

    جناب اقای حجازی
    شهردار محترم
    پس ازورود شما به شهرداری زحمات زیادی در بخش عمران کشیده شده …مخصوصا در امور زیر بنا یی ….لذا دستور فرمایید گروهی کارشناس دلسوز عهده دار رفع نواقص هندسی شهر و روکش اسفالت گردند …واقعا مردم خسته شدند…….غفرالله لنا ولکم

  2. سلام . محل احداث این کارخانه کجاست؟

  3. اسفالت هایه قائمشهر کلا باید زیر و رو بشه نه اینکه بیان یه کامیون شن خالی بدون قیر بریزن زمین خود ماشین ها از روش رد بشن صاف بشه . کار باید اساسی باشه . خجالت داره وضعیت اسفالتمون خجالت . خیابان ساری مسیر اصلی شهر ماست اگه با فرمون ماشین بازی نکنی و دست اندازارو رد نکنی میدان جانبازان باید بری جلو بندی سازی

  4. یه فکری به حال زباله های شهرکنید!!!روبه روی شهرداری پشت ریا وکنار دیوار نساجی یه هفتس که چند نایلون زباله افتاده!!کارگرا نمی بینن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا نمی خوان ببینن؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *