آموزش وردپرس
shora-shahr

نظرسنجی در مورد عملکرد اعضای شورای شهر

پس از گذشت یک و سال نیم از انتخابات شورای شهر قائم شهر و انتصاب دو شهردار،آیا از عملکرد شورای شهر همچون کارهای زیربنایی،ترافیک شهری،نظافت و زیباسازی،برخورد با ارباب رجوع و … راضی هستید؟میزان رضایت مندی خود را در سایت قام خبر اعلام کنید:
ahmadidaryabeygi ebrahimi esmaeili fathi ghafori heydari mirzayi salehzade talebi tayebi

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۳۱ دیدگاه

 1. ضعیف ترین شورای شهر در چندین دوره گذشته می توان به این شورا اشاره کرد

 2. تا یسری …. پست و مقام میگیرن همینه.

 3. ناکارامدترین و ضیف ترین و بی برنامه ترین شورا در تمامی ادوار گذشته همین شورا هست.واقعن که حق رای مردم رو به نفع منافع شخصی خودشان خوردن.خدا خودش جای حق نشسته.برای مردم فهیم و رنج کشیده شهرمون متاسفم .

 4. این شورا تا جایی که ما در جریانیم برای منافع خودش بیشتر از منافع شهر تلاش کرده .. پروژه ی انجام نشده ی پارک آبی به دلیل سهم خواهی شورای شهر و شاغل کردن بستگانشان در ادارات وشرکتها وبی توجهی به درخواست های همشهریان و ده ها مورد دیگر موید ادعای بنده است….شهر ما در این دوره کوچکترین پیشرفتی نداشته و هیچ پروژه ی قابل توجهی در این مدت انجام نشده بنابراین از عزیزان شورای شهر تقاضا میکنیم اگر به تمام اهداف شخصی خود رسیده اند جا را برای دیگر ان هم باز کنند که عده ای دیگر هم به نان ونوایی برسند …. به نام مردم وشهر وبه کام اعضای شورای شهر…

 5. من نه تنها راضی نیستم بلکه گله هم دارم الان ۴ساله نامه ی مشغول به کار شدن من ازطرف استانداری به شهرداری قائم شهر امده ولی شهردار و شورای شهرجواب سر بالا میدهند اقای حسینی شهردار سابق موافق بودند ولی شورای شهرجواب سر بالا میدادند در همین حین متوجه شدم چندین نفر از اشنایان خود رادر شهرداری مشغول به کار کردند واقعا این انصافه !!من که الان ۴ساله در ردیف انتظارم کنار گذاشته واشنایانشان را مشغول کننداینها فقط به فکر جیب خودشان هستندهیچ کاری برای مردم نمی کنند من هم نمونه ای از مردم این شهرم خدا رسوایشان می کند من هم هیچ وقت نمی بخشمشان!!!وقتی به فکر مردم نیستید لطفا به سراغ این کارها نروید افراد با لیاقت تر از شما بسیارند ….

 6. من نه تنها راضی نیستم بلکه گله هم دارم الان ۴ساله نامه ی مشغول به کار شدن من ازطرف استانداری به شهرداری قائم شهر امده ولی شهردار و شورای شهرجواب سر بالا میدهند اقای حسینی شهردار سابق موافق بودند ولی شورای شهرجواب سر بالا میدادند در همین حین متوجه شدم چندین نفر از اشنایان خود رادر شهرداری مشغول به کار کردند واقعا این انصافه !!من که الان ۴ساله در ردیف انتظارم کنار گذاشته واشنایانشان را مشغول کننداینها فقط به فکر جیب خودشان هستندهیچ کاری برای مردم نمی کنند من هم نمونه ای از مردم این شهرم خدا رسوایشان می کند من هم هیچ وقت نمی بخشمشان!!!وقتی به فکر مردم نیستید لطفا به سراغ این کارها نروید افراد با لیاقت تر از شما بسیارند ….

 7. بچه کوچه شهیدمتانی

  این شورا فقط به فکر خودشون هستنوبه غیر ۳تا شون.

 8. نمیدانم چه بگویم فقط میتوانم بگم هیچ یک از اعضای شورای این دوره تخصصی در شهر و شهرسازی وزیباسازی شهر ندارند ما با این اعضا کار به جایی نمیبریم دوره دوم شورا فقط کمی تخصصی بود ول کنین بشینن تو حالشو ببرن و نیروهاشونا شهرداری مشغول کنن خراب نکنند شهرمون را زیبا سازی نخواستیم

 9. وای بر ما قائمشهری ها با این انتخابمون

 10. رسول زابلی09198194113

  باسلام
  عزیزان شورا !من شهروندی هستم که از شما گله ندارم ولی خواهش میکنم برای شب اول قبر خودتان راهی بگذارید نگویید کارهای ثوابی انجام دادم همان مرا بس است ….زیرا خداوند در قران سوره زلزال اشاره فرمودند که ذره ای کار نیک وذره ای کار شر را محاسبه خواهم کرد…..به هوش با شید ….شورای شهر وهران جایگاهی که منشا انتخاب مردم است حق الناس دارد وخداوند متعال حق الناس را نمیبخشد من اززحمات شما ممنونم …هرچند که مردم انرا کم و اندک میدانند …خب !!!!!توان شما نیزسقفی دارد !!!!!!!شمارا به سحر خیزی و تلاش در راه مردم دعوت میکنم …شمارا به کوچه ها ی شهر دعوت میکنم !!!!ببینید زباله های جا مانده از خودرو های جمع اوری زباله در اول صبح که مردم لبخند سحر گاهی میزنند….کوچه لاریمی کوچه لاله بیش از ۵ماه است که دستخوش تخریب و کانال کشی فاضلاب است ….در این ۵ ماه میشد ۷ مرحله این پروژه را تکرار کرد …علت چیست…کوچه ازادی روبه روی شهرداری….عزیزان شورا یک سر بزنید حتما ….ثواب دنیا و اخرت دارد…سراسر شهر شده تخریب و رها شدن کارها به اما ن خدا ….دست اندازهای بی مورد …چاله های بی امان ….فضاهای تفریحی پیش کشتان …..جان ومال مان درحال خسارت دیدن است …..در خاتمه حدیثی از امام صادق (ع)را متذکر میشوم:کسی که به عهد خویش پایبند نیست دین ندارد

 11. فقط میخوام ببینم خوب کیا دادن !

 12. مهرداد دهقان

  اغلب همشهریان محترم قائمشهر شناخت کامل از اینجانب دارند ودر تمام عرصه های انتخابات سعی به همکاری و فعالیت در گرم کردن تنور انتخابات داشتم در این دوره متاسفانه از ۱۱نفر شدیدا حمایت فردی و تشکیلاتی کردم ۹ نفر از منتخبین فعلی در لیست حمایت اینجانب بودند جالب است با درخواست کتبی بیش از ۲۰ نامه رسمی تقاضای ۵ دقیقه حضور در جلسه شورا دادم اقایان به من این وقت حضور را ندادند همین اقایان قبل انتخابات برای ما دولا راست میشدند …… به نظرم افرادی خودخواه و مغرور هستند فقط توحه داشته باشند رای مردم هم حق الله و هم حق الناس است وعبادت بجز خدمت خلق نیست .

  • افرین به مهرداد دهقان شجاع .
   من کاملا از موضوع با اطلاع هستم و مطالب درست است لذا نگران نباش همینطور که گفتید حق الله و حق الناس گرفتارشان کرد که در نظر سنجی نتیجه این شد و کسی از انان راضی نیست

 13. با سلام اعضای شورای قائم شهر فقط و فقط برای حقوق گرفتن امدید نه برای خدمت باید روز قیامت پاسخگو باشید

 14. سلام با انتخاب این شهردار حجازی …معلومه این دوره شورا هیچ شناختی از شهرو شهرداری ندارند فقط آمدن جیبی پرکنند وبروند ..حجازی توساری هنمه اون و می شناسند بعد اونوقت میاد قائم شهر شهردار میشه باز خوبه ساری شهر همسایه مون هست !!!!!

 15. شهروند قائمشهری

  باسلام وتشکر از مدیر محترم سایت از این کار زیبای نظر سنجی البته دستگاهها برای ارتقائ کاری و بهبود کیفیت از این روش استفاده میکنند تقاضا دارم مدیریت سایت یا با اطلاع رسانی به اعضای محترم شورا یا بصورت ارسال پرینت به اقایان از عملکرد شان مطلع شوند شاید توانستند با تغییر روش انشا الله در نظر سنجی بعدی نتیجه بهتری را ارائه نمایند فعلا حدود ۹۰ درصد نتیجه منفی داشتند

 16. قابل توجه دوستان عزیز:
  از شما که کامنت گذاشتید سوالی دارم.
  اگه ایجوری هست پس چرا بهشون رای دادید،؟احسان اسماعیلی رو تا چه حد می شناختید که جوگیر شدید بهش رای دادید؟که حالا هم دکترهم شد.
  محمدعلی صالح زاده و فریبرز فتحی را آیا می شناختید؟
  خیلی از آدم های سالمی تو جمع کاندیداها بودن که ندیدیمشون واصلا بهشون توجهی نکردیم.
  حامدابراهیمی که با حمایت سیدهادی حسینی شد رئیس شورای شهر.که در واقع آدم مستحق تر ریاست هم بود
  واقعا دربین کاندیدا چند نفر بودن که بسیارسالم بودن اما ما دچار تبلیغات ظواهر آقایون شدیم.
  مقصر ما خودمان هستیم دوستان عزیز که هیچ توجهی در رای دادن به افراد شایسته نمیکنیم.خواهشا در انتخابات سال آینده مجلس دقت کنیم.ما به سیدهادی حسینی رای دادیم تو این ۳سالی که گذشت چی ازش دیدید؟چه کار کرد؟دلش خوشه طلب کارگران بیچاره دادن.این طلب کارگران رو هر کس میگه من کردم.پس باید انتخابات آتی مجلس رو دقت کنیم،که دیگه اینجور با ناراحتی کامنت نگذارید.۳سال گذشت چه تغییری در سرنوشت البرز مرکزی ،نساجی،کک سازی و…دیدیم.حالا سال آخر وماههای نزدیک انتخابات دوباره اون تریلی ها به حرکت در میان وبرای تبلیغاتشون تو سال ۹۴قراره به قول یکی از دوستان سیدهادی حسینی بمب هسته ای داره منفجر میکنه.
  مدیر محترم سایت لطفا این کامنت رو بگذارید

 17. واقعا دربین کاندیدا چند نفر بودن که بسیارسالم بودن اما ما دچار تبلیغات ظواهر آقایون شدیم.
  مقصر ما خودمان هستیم دوستان عزیز که هیچ توجهی در رای دادن به افراد شایسته نمیکنیم.خواهشا در انتخابات سال آینده مجلس دقت کنیم.ما به سیدهادی حسینی رای دادیم تو این ۳سالی که گذشت چی ازش دیدید؟چه کار کرد؟دلش خوشه طلب کارگران بیچاره دادن.این طلب کارگران رو هر کس میگه من کردم.پس باید انتخابات آتی مجلس رو دقت کنیم،که دیگه اینجور با ناراحتی کامنت نگذارید.۳سال گذشت چه تغییری در سرنوشت البرز مرکزی ،نساجی،کک سازی و…دیدیم.حالا سال آخر وماههای نزدیک انتخابات دوباره اون تریلی ها به حرکت در میان وبرای تبلیغاتشون تو سال ۹۴قراره به قول یکی از دوستان سیدهادی حسینی بمب هسته ای داره منفجر میکنه.
  مدیر محترم سایت لطفا این کامنت رو بگذارید

 18. مدیر محترم سایت مردانگی کن و پرینت کامنت ها را برای اعضای شورا برسان یا حداقل اطلاع بده کامنت ها را بخوانند من از کامنت اقای مهرداد دهقان خیلی خوشم امد ۱ با نام مینویسه۲واقعیت را مینویسه ۳هر چه بگه در عمل انجام میده چون اون یک تئوریسین قوی و توانمند انتخاباتیه

 19. دوقلوها چمازکتی

  چراهمه منتقدن !!! اما من قبل از نظر دادن می خام بدونم عملکرد اونا تو این مدت چی بود؟ چه کارهای مهمی انجام دادن و چقدر از شعار های قبل انتخابات رو عملی کردن بهتره مدیر سایت از اوونا بخواد مهترین عملکرد شورا رو بیان کنن تا مردم روشن بشن !!!!!!!!!!!

 20. دوقلوی محترم جمازکتی اگر اقایان خدمات داشتند که داینهمه منتقد نداشتند تازه اگر کاری میکردند که …….

 21. شورا همرکدام یه مشکل دارند برن مشکل خودشون رو فعلا حل کننید ما ازشون انتظاری نداریم.
  نمایندگان مجلس کجان؟هادی حسینی با خداحافظی از مجلس زمانی نموند.

 22. آقای نادری ؛ مدیر محترم سایت وزین قائم خبر
  یک واقعیت در قائم شهر و شورای شهر هست که نباید نادیده گرفته بشود حتی اگر به مذاق برخی خوش نیاید !
  متاسفانه تعدادی از اعضای شورا اصلا قائم شهری و عرق قائم شهری رو ندارند و یکی رشتی ، دیگری ترک و یکی دیگر هم جویباری است و …..
  من معتقدم ما در دوره چهارم ضعیفترین شورا را داریم .
  شما لیست کمک هاشون به رشته های ورزشی را بگویید منتشر کنند . کاملا سلیقه ای است . یک رشته ورزشی چند ده میلیون کمک می گیرد و یک رشته ورزشی دیگر هیچ . در آسفالت هم همینطور ! یک محله صدها متر آسفالت می شود و یک محله هیچ !
  حتی در کمک به مساجد هم سلیقه ای عمل می کنند . مسجدی که یک عضو شورا اهل آن منطقه است ۱۵۰۰۰۰۰۰تومان مساعدت شده اما بسیاری از مساجد دیگر با همین شرایط از کمک شورا محروم هستند .
  تا رای ما قومی ، قبیله ای و محلی باشد همین اش است و همین کاسه

 23. دوستان عزیزدیگر نگران نباشید حلال مشکلات قائمشهر نه این شورای شهر ضعیف هست ونه این نمایندگان امثال سیدهادی ها
  حلال مشکلات قائمشهر پا به عرصه انتخابات گذاشت.
  دکتر حاج ولی رعیت
  تک رای رعیت.

 24. ضمن تشکر از خدمات عزیزان شوراى شهر
  خواهشمند است قبل از تصویب هر پروژه اى حتماً بودجه و مراحل کارشناسى ان را بررسى کنید تا بعداً مانند کمربندى عبور ملک کلا مجبور نباشید پروژه را متوقف نمایید

 25. شهروند قائمشهری

  اقای نادری اطلاع رسانی کنید اغلب مسولین شهری قائمشهر غیر بومی هستند ایا واقعا در شهرمان ادم مثبت نبود که اقایان را به ما تحمیل کردند

 26. کارمندشهرداری

  آقای صادق سلیمانی امام جمعه موقت قائمشهر با انتقاد از عملکرد آقای سیدهادی حسینی در نماز جمعه حرف حسینی رو به خودش پس داد.
  آقای سیدهادی حسینی شما که میگی قائمشهربا۱۳هزارجمیعت ۶هزار کارگر داشت داری ملت رو نصیحت میکنی،یا داری روی هیچ کار نکردنت ماست مالی میکنی، شما بودی که قول احیای نساجی رو میدادی حالا کارگر زیاد کردن نساجی شد آرزوی شما،ما واقعا متاسفیم که به شما رای دادیم وشما رو به عنوان نماینده انتخاب کردیم.نمیدونم برای انتخابات اسفند۹۴مجلس چیزی داری ازش دفاع کنی یا نه.ما۶۰۰۰کارگر نمیخواهیم تونستی ۱۰۰کارگر به نساجی اضافه کنی یا نه؟اصلا تونستی یه دستگاه به نساجی اضافه کنی.
  مردم قائمشهر بیاییدواین انتخابات پیش روی مجلس رو با دقت رای دهیم وفریب ظواهر واحساسات وخوش زبانی های برخی آقایون رو نخوریم.اگردر طول این ۴سال نمایندگی شان فقط نساجی رو پیگیری میکردن وهمون ۶۰۰۰کارگرچند دهه قبل رو راه اندازی اش میکردن بیشتریم مشکل جوونهای این ۴شهر حوزه انتخابیه شان که حل میشد مردم هم رضایت داشتن اما….

 27. خیلی عملکردشان ضعیف هست هم شورای شهر وهم نمایندگان مجلس قائمشهر بسیارضعیف.

 28. ناکارآمدترین شورا رو در طی این دوران داریم و نتیجش این میشه که یک شهردار نالایق برای شهر انتخاب میکنن و با این وجود برای برکناری شهردار هیچ اقدامی نمیکنن چون نزدیکان خودشون رو توسط این شهردار تو شهرداری مشغول بکار کردن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *