آموزش وردپرس
namayeshgah

نمایشگاه توانمندیهای زنان مازنی در قائمشهر افتتاح شد

قائم خبر:قائمشهر – همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر نمایشگاه توانمندیهای زنان روستایی مازندران در قائمشهر افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزین فرهادی رئیس اداره جهاد و کشاورزی قائمشهر عصر یکشنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه توانمدیهای زنان روستایی در سطح قائمشهر بعنوان یک شهر پیشرو در مازندران معرفی کرد و اظهار داشت: این افراد تحت پوشش صندوق خرد زنان روستایی فعالیت داشته و همه محصولاتی که در این غرفه ها عرضه می شود ساخت دستان توانمند زنان روستایی است.

فرهادی تصریح کرد : ۳۵ صندوق خرد زنان روستایی با بیش از ۱۳۲۰ عضو و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ هزار ریال در شهرستان قائمشهر فعالیت دارند.

وی کلیه محصولات تولیدی این صندوق ها را ارگانیگ و بهداشتی دانست و اذعان کرد: ارگانیک بودن این محصولات و عدم استفاده از مواد شیمیایی علاوه بر حفظ سلامت جامعه موجب توسعه کشاورزی و قدرتمند کردن اقتصاد خانوار روستایی را موجب خواهد شد.

رئیس اداره جهاد و کشاورزی قائمشهر با تأکید بر لزوم نمایشگاههای فصلی و یا دائمی گفت: یکی از دغدغه های ما این است که بتوانیم با جذب اعتبار، بک بازارچه و مکان مناسبی برای عرضه محصولات زنان روستایی احداث کنیم تا این عزیزان بدون هیچ نگرانی در یک بازار مصرف مناسب محصولات خود را به فروش برسانند.

یادآور می شود این نمایشگاه با ۱۵ غرفه و عرضه انواع محصولات غذایی، پوشاک، صنایع دستی و گل و گیاه تا پایان ۱۶ بهمن ما در محل اداره جهاد و کشاورزی قائمشهر برپا شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *