آموزش وردپرس
hadi hoseini

نماینده مردم قائمشهر:سند داریم، ناکامی کشتی ایران ساختگی بود

سخنگوی فراکسیون ورزش درمجلس، توضیحاتی را درباره ناکامی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، داد.

قائم خبر : سید هادی حسینی درباره ماجرای استیضاح وزیر ورزش و جوانان، واگذاری بحث برانگیز پرسپولیس به صندوق بازنشستگی کشوری و کمک های مخفیانه وزارت ورزش و جوانان به دو باشگاه بزرگ پایتخت توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه حاصل این گفت و گو را با هم مرور خواهیم کرد.

ناکامی کشتی ایران در رقابت های جهانی نگرانی ها در این حوزه را به شدت افزایش داده، با این وضعیت در بازی های المپیک هم شانس چندانی در انتظار کشتی ایران نیست.

– از نظر من و برخی همکاران در هیات رئیسه فراکسیون بخشی از این شکست ها ساختگی بود. البته برای اثبات این مساله اسناد و مدارکی در اختیار داریم ولی به دلیل حضور نداشتن خادم در ایران اکنون نسبت به طرح آنها اقدامی انجام نمی دهیم اما باید مشخص شود در پشت پرده چه اتفاقاتی در حال وقوع است.

خیلی ها کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی را مناسب و شایسته فعالیت نمی دانند، و اعتقاد دارند افرادی نظیر محمد بنا نباید خانه نشین باشند، آیا با این مساله موافقید؟

– محمد بنا سابقه خوبی در حوزه اخلاق ندارد، گزارش‌های متعددی درباره بی اخلاقی های او در جریان تمرینات تیم ملی به دست ما رسید به همین منظور ما حاضریم به المپیک نرویم ولی بنا هم سرمربی نباشد. وقتی پای مسائل ضد اخلاق به میان می آید به هیچ وجه حاضر به همکاری با مردان بی اخلاق نیستیم.

خیلی عجیب است، تاکنون به این ترتیب صریح و بی پرده درباره محمد بنا واکنش نشان نداده بودید؟

تاکنون طرح این مطالب لازم نبوده اما این روزها وقتی می بینم خیلی ها دوباره نام او را به میان می آورند لازم دانستم این توضیحات را ارائه کنم.

از ماجرای استیضاح وزیر ورزش چه خبر جدیدی دارید؟

طبق پیگیری های به عمل آمده قرار است در نخستین جلسه مجلس پس از اتمام تعطیلات تابستانی طرح استیضاح آقای گودرزی از سوی هیات رئیسه اعلام وصول شود تا زمان استیضاح معین شود.

در روزهای اخیر صحبت از اجاره باشگاه پرسپولیس به صندوق بازنشستگی کشور است، آیا قانونا وزارت ورزش و جوانان می تواند اقدام به اجاره دادن یک باشگاه فرهنگی ورزشی کند؟

آقای ربیعی به عنوان وزیر رفاه و امور اجتماعی به نظر من خیلی عاقل تر از این حرف هاست که بدون تدبیر کاری را انجام دهد. صندوق بازنشستگی با هزار و یک مشکل در حال حاضر رو به رو است. حقوق های عقب افتاده، حق بیمه های پرداخت نشده و انباشت بدهی‌های فراوان بسیار مهمتر از باشگاه داری است لذا بعید می دانم این فرایند انجام شود. ضمن اینکه شکل واگذاری با قانون منافات دارد. اگر قرار است باشگاه ها از چتر دولت خارج شوند باید این اتفاق شامل همه باشگاه ها شود. برای مجلس معنا ندارد باشگاه هایی نظیر نساجی قائمشهر، سیاه جامگان، پدیده خصوصی باشند آنگاه باشگاه هایی نظیر تراکتورسازی،سپاهان و ذوب آهن با بودجه دولتی اداره شوند، بعد در تهران بیائیم و مدعی شویم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به اجاره داده شده اند در صورتی که همه می دانند این دو باشگاه نیز از بودجه دولتی ارتزاق می کنند.

اما وزارت ورزش بتازگی دستور پرداخت ۳ میلیارد تومان کمک مالی به باشگاه استقلال را صادر کرده است؟

مطمئنا اگر این پول در اختیار استقلال و پرسپولیس قرار بگیرد تخلفی صورت گرفته چون هیچ راه و روشی برای پرداخت پول به این باشگاه ها وجود ندارد، مگر اینکه قانون را دور بزنند که در آن صورت هم سازمان بازرسی کل کشور به صورت دقیق همه چیز را زیر نظر دارد و به محض بروز تخلف این ماجرا فاش خواهد شد و مسببان بروز تخلف در اختیار مراجع قضایی قرار خواهند گرفت.

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۶ دیدگاه

 1. قضاوت از آن خدا
  است آقای حسینی

 2. جناب آقای سیدهادی حسینی.
  بسه دیگه نمیخواد سند نشون بدی.۴سال اعتماد مردم رو نسبت به خودت با هر ترفندی بودجلب کردی ونماینده بودی رو سند نشون بده چه کردی،نساجی رو سند نشون بده که وضعش هیچ تغییری نکرد،البرز مرکزی رو سند نشون بده که این همه مسئول رفتن بازدید کردن و چیزی فرق نکرد،نساجی شماره یک رو سند نشون بده که همون هست،بخشداری بالاتجن رو که۲ تا زدی رو سند نشون بده،نمیخواد ناکامی کشتی رو سند نشون بدی و…بالاخره آقای حسینی دیگه زمانی برای جبران نموند،واما بعد….
  مدیر محترم سایت لطفا این کامنت رو بذار

 3. بنا اخلاق نداره ??!! هزارتا مربی ممد بنا نمیشه. بهترین مربیه بنا.

 4. واعا برانت متاسفم

 5. رسول زابلی 09198194113

  سلام….جناب هادی حسینی عزیز…..هرادعایی نیازبه اثبات ودلیل دار د…..سندودلیل ارائه بفرمایید…..والا این بگم بگم ها تکراری است….من نمیگویم بنا اخلاق مدار است شما اگر این ادعا رادارید …بسم الله…والا حق الناس بر عهده دارید و امیدوارم مردم را گرامی بدارید

 6. جناب حسینی بنا اخلاق نداره ولی تخصص داره باهیچی ایران را بالاتر از آذربایجان روسیه وامریکا قهرمان المپیک کرد این افتخار کمی نیست هست؟؟؟؟ مربیانی مثل خیرآبادی تربیت کرد که آذربایجان ودر تهران قهرمان جهان میکنه !!!این چیز کمیه؟؟؟؟؟ارزش نداره؟؟؟؟اصلا شما تخصص ورزش دارید؟؟؟؟!!!!!بهتر نیست به درد مردم قائمشهر کارگران،کارخونه ی نساجی بپردازید؟؟؟؟راستی چرا ماشین آلات رنگرزی وچاپ نساجی قائمشهر الان رفع پلمب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما چند سال که نماینده ای؟؟؟؟
  کوروش باقری هم اخلاق نداشت ولی بهدادو قهرمان جهان والمپیک کرد !!!!چون وجدان داشت ،تخصص داشت،ومسئولیت پذیر بود وعاشق وطنش امید وارم که بنا با بازگشتش به کشتی مربیان جدیدی رو به دنیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *