آموزش وردپرس
43286_thum

نماینده مردم قائمشهر از پشت صحنه سریال پایتخت ۳ بازدید کرد

 قائم خبر: سیدهادی حسینی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، از دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت ۳ خبر داد و گفت: این دیدار امروز ( دوشنبه ۱۹ اسفند) و به دعوت مسئولان و دست‌اندرکاران این سریال صورت گرفت.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طی سال‌های گذشته نمایش مجموعه پایخت ۱ و ۲ در تلویزیون، موجی از نارضایتی را بین برخی مردم استان مازندران و گلستان به وجود آورد زیرا مردم این استان‌ها معتقد بودند اهداف این سریال مشخص نیست و استفاده از برخی واژه‌ها نیز دچار ضعف‌های زیادی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ گفت: با توجه به ساخت این سریال، اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان طی یادداشتی به صدا و سیما، نگرانی خود را نسبت به مشخص نبودن اهداف و استفاده نادرست از الفاظ مازندرانی ابراز کردند که بعد از آن از اعضای دو مجمع دعوت شد تا در پشت صحنه این سریال حضور یابند

وی با مثبت ارزیابی کردن جلسه مذکور، تاکید کرد: این جلسه با حضور معاون پارلمانی صدا وسیما، کارگردان، تهیه کننده و دیگر عوامل سریال پایتخت ۳ به همراه اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان برگزار شود و موضوعاتی که مورد اعتراض مردم استان مازندران و گلستان بود نیز مورد بحث قرار گرفت

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. باز یه جلسه و راضی کردن یا به عبارتی ترسوندن مسئول ها و ادامه ی این سریال …………..

  • نماینده عزیزاین نظر شخصی شماست لطفا نظر شخصی خود را به همه تعمیم ندهید.چراکه ما قائم شهریها اصلا از از جملات محلی این سریال ناراضی نبوده بلکه از زبان محلی مان لذت وافر برده و عاشق سریال پایتخت می باشیم.

 2. آقای مهران اینم نظر شخصی شماست نه تمام قائمشهری ها …شما نمونه ی کامل آدمی هستید که با مسخره شدن خودشون خیلی حال می کنند واقعا متاسفم

 3. اصلا این سریال جز تمسخر و مازندرانی هارو مورد مزحکه عام و خاص قرار دادن کار دیگه ای نداره کجای این سریال جالبه؟؟؟؟
  جز اینکه مازندرانی هارو خورد کنه کاره دیگه ای نداره.
  اگر کارشون درست بود چرا در همون علی آباد اجازه ساختو بهش ندادن؟؟؟؟ و سرازیر شدن به سمت مارندران.
  در پشت صحنه پایتخت ۲ که در شبکه یک درست شده بود از کارگردان سریال آقای سیروس مقدم پرسیدن که چی شد شما این گنبدهارو بردین در یکی از روستاهای استان فارس بود فکر کنم ایشون گفتن چون صاحب کامیون از اهالی اون روستا بود از ما در خواست کرد ما هم این گنبدهارو به انجا بردیم.
  من میخوام یک سوال بپرسم چطور میشه کامیون مورد استفاده نمره مازنداران با پلاک عمومی ۶۲ ع ولی صاحب کامیون از استان فارس؟؟؟؟
  کدوم ادم عاقلی از فارس بلند میشه میاد مازندران کامیون میخره؟؟؟ حالا ما میگیم یکی امد خرید چرا پلاکشو عوض نکرد واسه استان فارس نکرد؟؟؟
  باز میگیم وقت نکرد چرا شما که در مازندران فعالیت کاری داشتین رفتین از فارس واسه کامیون مورد نیازتون وسیله نقلیه تهیه کردین؟؟؟
  این مجموعه جز عوام فریبی و تخریب مازندرانی ها و سواستفاده کار دیگه ای هدفشون نیست و مسئولین ما هم باید به شدت برخورد کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *