آموزش وردپرس
taxi

نوسازی ناوگان تاکسی قائم شهر

در راستای ارتقاء سطح کیفی ،راحتی و امنیت سفرهای درون شهری و نیز بهبود شاخص های زیست محیطی ،نوسازی ناوگان تاکسیهای فرسوده شهری و حومه ای قائم شهر در دستور کار قرار گرفته و خودروهای تا مدل سال ۸۵ پس از طی مراحل اداری لازم و معرفی به مرکز اسقاط نوسازی و با خودروهای پژو ۴۰۵ و سمند EF7 با رعایت استانداردهای نوین زیست محیطی جایگزین گردید.

 مهندس عنایتی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قائم شهر با اشاره به اینکه ۱۵۰۰ دستگاه تاکسی درون شهری در قائم شهر وجود دارد، گفت: بخش قابل توجهی از ناوگان تاکسی شهر فرسوده است و به دنبال نوسازی آن هستیم.

 وی تعداد خودروهای فرسوده در این خصوص را ۴۸۰ اعلام کرد و افزود:در این راستا و در جهت نوسازی ناوگان تاکسیهای درون شهری بالغ بر ۹۷ میلیارد ریال در قالب تسهیلات دولتی تخصیص یافته و از سوی دولت محترم نوسازی گردید.

 عنایتی تاکید کرد:تسهیلات اعطائی در کنار خریداری خودروی فرسوده و پرداخت در قالب یارانه به تاکسیداران به ارزش ۵۵۰۰۰۰۰۰ ریال بعنوان کمک بلاعوض از سوی دولت محترم و به واسطه شهرداریها صورت گرفته است.

 وی با بیان اینکه نوسازی و بهینه سازی خودروهای درون شهری بمنظور ارائه تسهیلات سفرهای درون شهری شهروندان در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد تاکید داشت:پس از تحویل خوردوهای فرسوده از سوی تاکسیرانی شهرداری به مرکز اسقاط و سیر تشریفات اداری مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن،خودروی جایگزین به مالک تاکسی فرسوده تحویل گردیده است.

 شایان ذکر است که با انجام این کار حداقل سن تاکسیهای درون شهری قائم شهر سال ۸۵ بوده که امیدواریم تا پایان سالجاری روال نوسازی و جایگزینی آنها نیز صورت خواهد گرفت.

DSC_9660-3

DSC_9637-4

DSC_9627-5

DSC_9619-6

DSC_9586-6

 

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۲ دیدگاه

  1. با سلام۰ این مدل پژو ۲۰ سال هست از خط تولید همه کشورها جمع شده۰ کیفیت تکنیک پائیین داره٬ همراه مصرف سوخت بالا و هزار درد و مرض دیگه۰آن کسانی که دستور میدن این مدل هنوز در ایران تولید بشه حاضر نیستن همسر و فرزنداشون ۱ دقیقه سوار این خودرو هزار مرض دار بشن۰ سوال اینه چرا ما بوق حساب میشیم۰ یا علی

  2. شهروند قائمشهری

    تقویت و استفاده و ایجاد و گسترش حمل و نقل عمومی بهترین راه برای حل مشکلات ترافیکی قائمشهر هست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *