آموزش وردپرس
negahban

نگهبانان محلات درقائمشهر عاملان پیشگیری ازجرائم می شوند

قائم خبر:فرمانده جدید انتظامی شهرستان قائمهشهر با بیان اینکه تا پایان خرداد ماه تمامی نقاط جرم خیز و حساس شهرستان قائمشهر شناسایی می شود، گفت: نگهبان و پلیس محلات یکی از راهبردهای اساسی در پیشگیری از جرائم به ویژه سرقت است.

سرهنگ محمد علی اتباعی طبری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ، بر لزوم همکاری مردم در ایجاد امنیت محلات تاکید کرد و افزود: امروز پیشگیری هر گونه جرم در منازل و خانواده ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه در تمامی پاساژهای شهر قائمشهر نگهبان انتظامی مستقر خواهندشد، اظهار داشت: با استقرار نگهبانان در محلات مختلف شهری خیال شهروندان راحت خواهد بود.

اتباعی طبری از آمادگی فرماندهی انتظامی شهرستان قائمشهر در پذیرش شبانه روزی شهروندان خبر داد و ادامه داد: ملاقات عمومی مسوولان انتظامی با مردم منوط به روز سه شنبه های هرهفته نیست و هر کسی در هر زمانی می تواند با مراجعه به مقر با فرماندهی و دیگر مسوولان ملاقات کند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ اتباعی که عنوان فرمانده انتظامی شهرستان چالوس را بر عهده داشته است، هفته جاری با حکم سردار جعفری نسب به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر منصوب شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. جناب سرهنگ قدمی کجارفت؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *