شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

همه پایگاه های اورژانس شهری قائمشهر استیجاری می باشد

دکتر گران رییس شبکه بهداشت قائمشهر در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط شبکه بهداشت قائمشهر در سطح مناطق روستایی و شهری قائمشهر گفت:در اردیبهشت ماه ۹۶ جشن پایان ساخت مراکز جامع سلامت روستایی را در قائمشهر برگزار کرده و زین پس در برخی روستاها که ساختمان آن ها عمرش بیش از ۲۵ سال بوده به دنبال احداث بنای جدید هستیم که این موضوع در چند روستا در دست بررسی می باشد.

گران با اشاره به توافقی که فی مابین استانداری مازندران،وزیر بهداشت و رییس وقت علوم پزشکی مازندران در سال ۹۵ بسته شد ابراز داشت:بر اساس این توافق استانداری اهدای زمین و ۲۵ درصد کمک برای تجهیز و احداث در مناطق شهری را تقبل کرده است.
وی با اشاره به استیجاری بودن همه پایگاه های اورژانس شهری قائمشهر بیان داشت:از ۴ پایگاه شهری اورژانس قائمشهر همگی اجاره ای بوده و این موضوع با توجه به لزوم رعایت استانداردهای پزشکی در مراکز درمانی امر مناسبی نیست.

رییس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر ضمن امیدواری برای همکاری شورای اسلامی شهر قائمشهر در دوره جدید و شهردار این شهر برای همکاری جهت ساخت مراکز جامع خدمات و پایگاه های اورژانس شهری تصریح کرد:از ۱۳ مرکز خدمات جامع سلامت شهری قائمشهر ۷۰ درصد استیجاریست.
وی افزود:با طرح تحول سلامت اقدامات جالب توجهی طی ۳ سال گذشته در شهرستان قائمشهر انجام شده و امیدواریم با همکاری های انجام شده بتوانیم جشن پایان ساخت مراکز جامع سلامت شهری را نیز در قائمشهر برگزار نماییم.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 9 =