آموزش وردپرس
IMAGE11416922114652

همه کاره های آپارتمان شماره ۱۳ در قائم شهر

به گزارش قائم خبر یک زن جوان با همدستی دو مرد شبکه بزرگ جعل اسناد را در مازندران راه‌اندازی و اداره می‌کردند. اعضای این گروه با مهارت بالایی که در جعل اسناد و مدارک داشتند، نسبت به تهیه نمونه مشابه از هر چیزی اقدام می‌کردند. بنا بر این گزارش، چندی پیش مأموران کلانتری ۱۲ قائمشهر گزارشی از فعالیت‌های مشکوک چند زن و مرد جوان در یک آپارتمان دریافت کردند.

بر اساس این گزارش، این زن و مردان مرموز آپارتمان شماره ۱۳ یک مجتمع مسکونی در خیابان ساری قائمشهر را اجاره کرده و در آنجا به اقدامات خلافکارانه خود مشغول بودند.

با توجه به این اطلاعات، مأموران اقدامات نامحسوسی را درباره این مجتمع و ساکنان آن در دستور کار قرار دادند. در حالی که چند روزی از آغاز اقدامات تعقیب و مراقبت‌های مأموران می‌گذشت، آنان دریافتند دو مرد جوان و یک زن با دریافت پول برای افراد متقاضی انواع مدارک را جعل می‌کنند.

در همین راستا با ارائه و گزارش این اقدامات به دادسرای قائمشهر، دستورات قضایی لازم صادر شده و عملیات بازداشت متهمان آغاز شد.

مأموران در حالی که به صورت پنهانی منطقه را تحت مراقبت‌های خود درآورده بودند دریافتند که هر سه جاعل در مخفیگاه خود حضور داشته و سرگرم انجام کارهای تبهکارانه خود هستند.

بدین ترتیب پلیس به صورت ضربتی وارد عمل شده و آپارتمان متهمان را به محاصره خود درآورده و پیش از اینکه متهمان فرصتی برای فرار داشته باشند آنان را بازداشت کرد.

با توجه به اهمیت موضوع، بازرسی از مخفیگاه متهمان با دقت انجام گرفت.

سرهنگ «محمدعلی اطباع طبری» فرمانده پلیس قائمشهر در این باره به خبرنگار ما گفت: در پی گزارشاتی مبنی براینکه شخصی به نام «میثم» ۳۴ ساله ساکن روستای جنید به همراه «محسن» ۳۵ ساله و زن ۳۵ ساله‌ای به نام «مائده» با اجاره کردن خانه‌ای در قائمشهر اقدام به جعل اسناد می‌کنند، موضوع به جهت اهمیت آن به طور ویژه در دستور کار مأموران کلانتری ۱۲ قرار گرفته و پس از انجام تحقیقات گسترده اطلاعاتی، تیمی متشکل از مأموران تجسس و اطلاعات و مبارزه با مواد مخدر کلانتری وارد عمل شده و متهمان را بازداشت کردند.

در بازدید از مخفیگاه متهمان تعدادی اسناد و مدارک جعلی، شناسنامه‌های خام و تکمیل شده، کارت ملی، کارت خودرو، کارت موتورسیکلت، کارت پایان خدمت و کارت عابر بانک از ادارات مختلف، انواع حکم‌های جعلی کار گزینی ادارات آموزش و پرورش، اداره زندان ها، دادگستری، اوراق مربوط به ضمانتنامه‌ها، سند مالکیت خانه، سند طلاق، سند ازدواج و… فرم‌های قضایی مربوط به ضمانت زندانیان و ضمانت متهمان در دادسرا، فیش‌های حقوقی جعلی، انواع صدور گواهی و تعدادی مهرهای مختلف مربوط به ادارات متعدد از شهرهای مختلف و مهر کارشناسی، دسته چک‌های مختلف و غیره و همچنین لوازمات الکترونیکی جعل اسناد از قبیل رایانه و متعلقات آن، لپ‌تاپ و اسکنر و پرینتر رنگی و سایر ادوات به دست آمد. اعضای این باند بازداشت شدند و با توجه به تخصصی بودن جرم‌هایشان ادامه تجسس به پلیس آگاهی ارجاع داده شد.

منبع:ایران

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *