آموزش وردپرس
farmandar

هیچ یک از مصوبات شورای ترافیک قائمشهر عملی نشده است

 قائم خبر: مهدی محمدی فرماندار قائمشهر در جلسه شورای ترافیک شهرستان با اشاره به اینکه هیچ یک از مصوبات جلسات گذشته عملی نشده است، افزود: در زمان شهردار قبلی، هیچ یک از مصوبات گذشته شورای ترافیک به مرحله عملیاتی نرسید.

فرماندار ادامه داد: از شهردار فعلی تقاضا داریم اقدامات لازم برای عملی شدن مصوبات شورای ترافیک را انجام دهد.

وی با بیان اینکه خیابان‌های اصلی منتهی به شهرهای همجوار با ترافیک سنگین مواجه هستند، افزود: برای کاهش بار ترافیکی در خیابان‌های اصلی، راهنمایی و رانندگی موظف است ماشین‌های پارک دوبل را توقیف و با حمل جرثقیل به پارکینگ منتقل کنند.

محمدی یادآور شد: با توجه به اینکه شورای ترافیک طی مصوبات گذشته، به شهرداری اعلام کرد پل‌های عابر پیاده نباید با پوشش کامل تابلوهای تبلیغاتی باشند اما هنوز در این زمینه اقدامی صورت نگرفت.

وی با تاکید به اینکه احداث زیرگذرهای موجود در شهرستان اشتباه است، افزود: احداث زیرگذرهایی که توسط شهرداری یا راه و شهرسازی انجام شد، اشتباه بزرگی بود، زیرا در زمان بارندگی مشکلات بسیاری برای شهروندان به همراه دارد.

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

  1. شهروند قائمشهری

    اقای فرماندار بزرگترین تخلف ترافیکی در قائمشهر مشهود است خود جنابعالی اقدام نمیکنید .در خیابان بابل تنها پارکینگ عمومی که محل استقرار صدها خودرو بوده و جلوی بار ترافیک را میگرفته ۱۵ دستفروش ان را تصرف کردند این پارکینگ کاربری پارک خودرو دارد نه دستفروشی .جالب است بدانید این دستفروشان در بازار شهروند مغازه مجانی گرفتند و تعهد دادند دستفروشی نکنند .لطفا این مطالب را به اقای فرماندار انتقال دهید.

  2. اینو که همه میدونند دلایل عدم اجراش بفرمایید

  3. پر واضح است برادر کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من .کدام مسول شهر بومی و قائمشهری است که دلش برای شهرمان بسوزد خدایی بد یا خوب نمایندگان مجلس را محکم داشته باشیم که فقط این عزیزان بومی هستند

  4. جانباز قائمشهری هستم مکررا به دفتر فرماندار مراحعه نمودم به من اجازه ملاقات ندادند منتظرم دکتر روحانی به مازندران سفر کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *