آموزش وردپرس
atash-neshani-11

حریق مغازه و واژگونی تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام + تصاویر

پیرو اطلاع تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ بابل مبنی بر وقوع حریق در یک مغازه تعویض روغن واقع در جاده بابل – قائم شهر و سرایت آن به مغازه های مجاور، پس از اعلام درخواست کمک سازمان آتش نشانی بابل ،آتش نشانان قائم شهر به هریکنده بابل اعزام شدند.

این افراد در صحنه مشاهده کردند که حریق از مغازه تعویض روغن شروع شده و در حال سرایت به سه مغازه و یک منزل مسکونی مجاور آن است که با توجه به وسعت دامنه حریق، آتش نشانان کار سختی برای مقابله با شعله های آتش داشتند.

وسعت حریق به حدی بود که دو اکیپ عملیاتی از آتش نشانی قائم شهر و امیرکلا جهت کمک به آتش نشانان بابلی به محل اعزام شدند که دراین حادثه، ۳۵ آتش نشان روزه دار با بیش از سه ساعت تلاش بی وقفه در گرما و دود شدید توانستند حریق را به طور کامل مهار کنند.

همچنین گفتنی است آتش نشانان قائمشهر به چند عملیات اطفاءحریق ، امدادو نجات مانند انحراف و برخورد تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام و واژگونی خودروی وانت در خیابان تهران ولی آباد،اعزام شدند.

 

انحراف و برخورد تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام

واژگونی خودروی وانت در ولی آباد خیابان تهران

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. واقعاً سایت جالبی دارید.همه نوع خبر از شهرمون رو پوشش میدید.دست شما درد نکنه.امیدوارم همواره توی کارتون موفق و پیروز باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *