آموزش وردپرس
vazhguni

واژگونی کامیون مسیر ریلی قائمشهر – شیرگاه را ۲ ساعت مسدود کرد

قائم خبر: واژگونی یک دستگاه کامیون ولو بونکر سیمان بر روی ریل راه آهن حدفاصل قائم‌شهر – شیرگاه سبب مسدود شدن دوساعته این مسیر ریلی در شمال شد.

به گزارش قائم خبر، براثر واژگونی یک دستگاه کامیون حامل سیمان به روی ریل راه آهن در منطقه چالی، حدفاصل قائم‌شهر به شیرگاه که پیش از ظهر شنبه رخ داد، مسیر راه آهن حدود دو ساعت مسدود شد.

مدیرکل راه آهن شمال در گفتگویی بابیان اینکه، این حادثه در کیلومتر ۳۱۵ راه آهن رخ داد افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه، مسیر راه آهن توسط کنترل اداره کل راه آهن شمال بسته شد و حرکت قطارها در این محور متوقف و یک اکیپ از مسئولین فنی برای بررسی و بازدید میدانی به محل حادثه اعزام شد.

یوسف گران پاشا افزود: همچنین اکیپ تعمیر و نگهداری خط نیز از ایستگاه شیرگاه با درزین به محل حادثه اعزام شدند و تمامی امکانات لازم برای باز کردن مسیر ازجمله جرثقیل ریلی و اکیپ تعویض و بازسازی خط نیز در ایستگاه پل سفید پیش‌بینی و به حالت آماده‌باش درآمدند تا پس از بررسی وضعیت میدانی دستورات لازم برای باز کردن مسیر صادر شود.

وی افزود: با بررسی حادثه و کمک کارکنان کامیون بدون نیاز به جرثقیل ریلی و با استفاده از بیل مکانیکی به‌طور موقت از مسیر ریلی به کنار انتقال داده شد و مسیر ریلی پس از ۲ ساعت باز شد و در این حادثه هیچ شخصی دچارمصدومیت نشد.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

یک دیدگاه

  1. با سلام و خسته نباشید و عرض تاسف به خاطر این اتفاق
    لطفا اصلاح بفرمایید: این کامیون، بونکر حمل سیمان نیست بلکه تراک میکسر حمل بتن آماده است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *