آموزش وردپرس
koshti-khordsalan (5)

واگذاری:با حضور اکبرپور به آینده کشتی قائمشهر خوشبین هستم

قائم خبر-میلاد اکبری:  توجه شما را به مصاحبه ای با رئیس هیئت کشتی قائمشهر و سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی ایران جلب می کنم:

akbarpoorآقای اکبرپور بصورت اجمالی خودتان را معرفی کنید.

به نام خدا،علی اصغر اکبرپور دارای مدرک کارشناسی حسابداری هستم و در حال حاضر بعنوان رئیس هیئت کشتی قائمشهر فعالیت می کنم.

شما از چه زمانی وارد هیئت کشتی شدید؟

حدود سه ماه است.

وضعیت کشتی قائمشهر را چطور ارزیابی می کنید؟

در گذشته قائمشهر قطب کشتی بوده است اما سال هاست که کشتی قائمشهر افت پیدا کرده و به حالت سکون درآمده است.وقتی ما آمدیم سعی کردیم با کمک بزرگان، مسئولین قبلی و تمامی کسانی که دوستدار کشتی هستند،از آن حالت خارج شویم و فکر میکنم در این مدت کوتاه کشتی قائمشهر یک تکانی خورده است.

برنامه و هدف شما در آینده چیست؟

قصد داریم مسابقات را در رده های دیگر برگزار کنیم تا استعدادیابی شوند و در هر وزن ۴ نفر را انتخاب کنیم و به آنها آموزش بدهیم تا مانند گذشته،برایمان افتخار آفرینی کنند.چنین مسابقاتی که برگزار کردیم بی سابقه بوده و طی چند سال گذشته چنین مسابقاتی را نداشتیم.

مهمترین دغدغه و مشکل کشتی قائمشهر چیست؟

مهمترین دغدفه در همه ورزش ها،بحث مالی است.متاسفانه این دغدغه بیشتر از مسائل دیگر گریبان گیر کشتی قائمشهر است.تمامی هزینه هایی که در حال حاضر می شود بصورت شخصی پرداخت می شود.کسی تا به حال به ما کمکی نکرده است.مسئولین قول هایی به ما می دهند اما هیچکدام از آنها را انجام نمی دهند.مسئولین رده های بالاتر حتی یک تشک کشتی را در اختیار کشتی قائمشهر قرار نمی دهند.

اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید.

از تمامی خانواده های کشتی گیران که پشتیبان بچه هایشان و بعضی مسئولینی که زحمت می کشند،هستندتشکر می کنم.

از آقای قدمی رئیس تربیت بدنی قائمشهر تشکر می کنم،هرچند توان مالی برای حمایت از ما ندارد اما از لحاظ فکری ما را یاری می کنند و مشوق ما هستند.از تمامی مربیان کشتی قائمشهر که دلسوزانه و بدون امکانات در حال فعالیت هستند  تشکر میکنم.

در انتها از تمامی خانواده ها و علاقه مندان به کشتی خواهشمندیم ما را در بحث اقتصادی کمک کنند زیرا ما از نظر امکانات همچون لوازم بدنسازی و تشک کشتی بسیار ضعیف هستیم.

از شما و سایت قائم خبر ممنون هستیم که این فرصت را در اختیار ما قرار دادید تا ما حرف هایمان را به گوش مسئولین برسانیم.

vagozariسلام.لطفاً بصورت اجمالی خودتان را معرفی کنید.

به نام خدا،من عزیز واگذاری هستم مربی کشتی قائمشهر.

شما از چه زمانی کشتی را شروع و چه افتخاراتی کسب کردید؟

من سال ۱۳۵۲ کشتی را شروع کردم و تا سال ۱۳۶۳ کشتی گرفتم.از سال ۱۳۶۴ وارد دنیای مربیگری کشتی شدم و تا به الان مربی کشتی هستم.

در حال حاضر شما مربی تیم ملی کشتی هستید؟

من ۵ بار مربی کشتی تیم ملی ایران در بازیهای آسیایی،سپس بعنوان سرپرست کشتی ساحلی انتخاب شدم و در حال حاضر به مدت دو سال است که مربی کشتی تیم ملی ساحلی ایران هستم.

وضعیت کشتی قائمشهر را چطور ارزیابی می کنید؟

حدود سه چهار سال که درگیر کشتی ملی بودم،در کشتی قائمشهر زیاد فعالیت نمی کردم ولی الان ۴ سال می باشد که دوباره در کشتی قائمشهر شروع به فعالیت کردم.کشتی قائمشهر در حال حاضر به کمک پیشکسوتان یک سر و سامانی گرفته است.ما در رده نوجوانان و جوانان چند عضو تیم ملی داریم.همچنین سید احمد محمدی به عنوان نماینده قائمشهر در رده بزرگسالان حضور دارد که دارای دو مدال جهانی می باشد.امسال هم به امید خدا به المپیک اعزام می شود.

آینده کشتی قائمشهر را چطور می بینید؟

خیلی خوب و عالی،خیلی روشن می بینیم.با توجه به حضور مهندس اکبرپور بعنوان رئیس هیئت کشتی،به آینده بسیار امیدوارم.در طول ۲۷ سال مربیگری بنده،انقدر نسبت به کشتی قائمشهر خوشبین نبودم.انشالا در آینده نه چندان دور شاهد چند کشتی گیر تیم ملی از این شهرستان خواهیم بود.

مهمترین دغدغه و مشکل کشتی قائمشهر چیست؟

نابسامانی و گرفتاری زیاد داریم.اما با تمام وجود داریم تلاش می کنیم تا مشکلات را مرتفع کنیم.با توجه به مسئولیت های دیگری که دارم اما ۴ سال است که شب و روز دارم کار می کنم.

اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید.

بنده از مهندس اکبرپور بابت برگزاری مسابقات نونهالان و پهلوانک ها تشکر می کنم.همین مسابقات باید در رده های دیگر هم برگزار شود که سطح کشتی قائمشهر ارتقا پیدا کند.بسیار خوشحال و خوشبین هستم.موفق باشید

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *