آموزش وردپرس
oghab

وحشت از فرود ناگهانی عقاب پر طلایی به خانه ویلایی در قائم شهر

 قائم خبر:فرود ناگهانی یک عقاب بزرگ به داخل حیاط خانه ای در قائمشهر باعث ایجاد جوی از نگرانی و وحشت برای ساکنان این خانه شد.

این حادثه ساعت ۵/۳ بعدازظهر ۱۳ آبان ماه هنگامی رخ داد که اعضای خانواده ای در ویلایی واقع در سراجکلای قائمشهر در حال استراحت بودند و با صدای برخورد این عقاب پر طلایی به محوطه حیاط خانه با نگرانی به بیرون دویدند. صاحب این خانه ویلایی در حالی که از این رخداد نگران و مضطرب شده بود و احتمال می داد اعضای خانواده اش مورد حمله عقاب عظیم الجثه قرار بگیرد به سرعت با مأموران آتش نشانی قائمشهر تماس گرفت و تقاضای کمک کرد.

به دستور شیر سوار رئیس آتش نشانی قائمشهر یک اکیپ از مأموران آتش نشانی برای شکار عقاب پر طلایی به محل حادثه اعزام شدند. آتش نشانان وقتی خود را به محل حادثه رساندند با حیوان بزرگی روبه رو شدند که در گوشه ای از حیاط به این طرف و آن طرف می رفت و ساکنان ساختمان از ترس جرأت نزدیک شدن به آن را نداشتند. ماموران آتش نشانی با رعایت نکات ایمنی در یک غافلگیری حیوان وحشی را به دام انداخته و پس از انتقال به مقر آتش نشانی تحویل دستگاه های …

این سومین پرنده وحشی می باشد که در یک ماه اخیر وارد منازل شهری شده است!  براستی آیا این عقاب می توانست بچه سه ،چهار ساله ای را که در حال بازی بود از زمین بلند کند؟!

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

  1. سلام حالا سوال اینجاست که بعد از کشف چی کارش کردن؟ الان اون عقاب تو شکم کیه ؟ یا چند فروخته شد؟

  2. معلومه دیگه سریع یه نفر اونو میغاپه مثل اون شاهین قبلی که همون اقایی که شاهین تو دستشه قبل از اینکه شاهین به محیط زیست بده اونو فروخت یا مثل اون عقابی که زخمی بود و محیط زیست گفت اون حیوان رو بندازین تو سیاهرود اما کارکنان شهرداری دلشون نیومد البته چندتاشون که سه چهار نفر بودن رو هم پولی گذاشتن و براش دارو خریدن و اونو درمون کردن وقتی صبح اومدن دیدن سرحاله و محیط زیست هم سریع اومد و گفت ما عقاب رو میخوایم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *