آموزش وردپرس
IMG_0433

وداع نساجی قائمشهر با جام حذفی کشور

قائم خبر :

دیدار دو تیم نساجی قائم‌شهر و نفت تهران در چارچوب مسابقات جام حذفی امروز برگزار شد و تیم نفت توانست میزبان خود را حذف کرده و با یک گل به مرحله بعد صعود کند.

این نتیجه در حالی به‌دست آمد که بازیکنان تیم نساجی، برای جبران گل خورده در نیمه اول، بازی در نیمه دوم را تهاجمی‌تر آغاز کردند و چشم امید به گل‌زنی عباس‌زاده و تأییدی داشتند که این امر میسر نشد و هردوی این بازیکنان تعویض شدند.

حاشیه های این دیدار :

***نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال نساجی و نفت در حالی به پایان رسید که تیم مهمان توانست با تک گل رضا اسدی در دقیقه چهار بازی برنده به رختکن رود.

***تیم فوتبال نساجی بعد از دریافت گل نخست، حملاتی بر روی دروازه حریف وارد کرد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

***طبق معمول بازی‌های انجام شده در ورزشگاه شهید‌وطنی، تماشاگران در دقیقه ۳۳ با شعار «اولادی، روحت شاد» یاد و خاطره این بازیکن فقید را زنده نگه داشتند.

***بازی همچنان متعادل و با برتری تیم نفت درحال انجام بود که در دقیقه ۳۵ میلاد فخرالدینی به دلیل خطایی که بر رویش اتفاق افتاد با بازیکنان تیم نساجی درگیر و بازی برای دقایقی متوقف شد.

***در این درگیری که موجب توقف پنج دقیقه‌ای بازی شد، میلاد فخرالدینی از تیم نفت تهران و میلاد احمدی از تیم نساجی قائم‌شهر هرکدام یک کارت زرد گرفتند و فرید یعقوب‌نیا از روی نیمکت ذخیره تیم نساجی کارت قرمز گرفت و اخراج شد.

عباس زاده دایی
دایی
فکری

 

همچنین ببینید

2259380

اجرای طرح‌های فاضلاب در ۵ شهر مازندران

ذبیح اله ذاکری مدیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران امروز در آئین معارفه مدیرجدید آبفای شهرستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *