آموزش وردپرس
IMG_0433

وداع نساجی قائمشهر با جام حذفی کشور

قائم خبر :

دیدار دو تیم نساجی قائم‌شهر و نفت تهران در چارچوب مسابقات جام حذفی امروز برگزار شد و تیم نفت توانست میزبان خود را حذف کرده و با یک گل به مرحله بعد صعود کند.

این نتیجه در حالی به‌دست آمد که بازیکنان تیم نساجی، برای جبران گل خورده در نیمه اول، بازی در نیمه دوم را تهاجمی‌تر آغاز کردند و چشم امید به گل‌زنی عباس‌زاده و تأییدی داشتند که این امر میسر نشد و هردوی این بازیکنان تعویض شدند.

حاشیه های این دیدار :

***نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال نساجی و نفت در حالی به پایان رسید که تیم مهمان توانست با تک گل رضا اسدی در دقیقه چهار بازی برنده به رختکن رود.

***تیم فوتبال نساجی بعد از دریافت گل نخست، حملاتی بر روی دروازه حریف وارد کرد که نتیجه‌ای در بر نداشت.

***طبق معمول بازی‌های انجام شده در ورزشگاه شهید‌وطنی، تماشاگران در دقیقه ۳۳ با شعار «اولادی، روحت شاد» یاد و خاطره این بازیکن فقید را زنده نگه داشتند.

***بازی همچنان متعادل و با برتری تیم نفت درحال انجام بود که در دقیقه ۳۵ میلاد فخرالدینی به دلیل خطایی که بر رویش اتفاق افتاد با بازیکنان تیم نساجی درگیر و بازی برای دقایقی متوقف شد.

***در این درگیری که موجب توقف پنج دقیقه‌ای بازی شد، میلاد فخرالدینی از تیم نفت تهران و میلاد احمدی از تیم نساجی قائم‌شهر هرکدام یک کارت زرد گرفتند و فرید یعقوب‌نیا از روی نیمکت ذخیره تیم نساجی کارت قرمز گرفت و اخراج شد.

عباس زاده دایی
دایی
فکری

 

همچنین ببینید

havades

توصیه های بیخود پیرزنان بابلی جان جوان ۲۵ ساله که کرم کدو داشت را گرفت

جوان ۲۵ ساله‌ای از اهالی بابل که از مدت‌ها پیش دچار کرم کدو بود برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *