آموزش وردپرس
atash-neshani-11

ورود مار به منزل مسکونی ،آتش زدن عمدی خودروی ۲۰۶ و نجات سگ بی پناه از دال بتنی

قائم خبر:

به گزارش روابط عمومی سازمان اتش نشانی قائم شهر، در ساعت ۱۲:۵۰ روز شنبه پانزدهم خرداد ماه سال جاری  طی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر وجود مار در یک واحد مسکونی ، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه اعزام کردند.

مامورین پس از رسیدن به محل حادثه و با استفاده از تجهیزات و دستگاه مارگیر اقدام به گرفتن مار سمی نمودند . این حادثه در خیابان جمنان اتفاق افتاد  که خوشبختانه مصدومی در پی نداشته است . مامورین پس از برسی کامل محل و دادن توصیه های ایمنی به کار خود پایان دادند

ساعت ۰۰:۳۸ دقیقه چهارشنبه دوازدهم خرداد ماه ،پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه ۲۰۶ در خیابان ساری ، ترک محله آزادی ۷۳ آتش نشانان دو ایستگاه اعزام شدند.

مامورین با دو خودرو به محل حادثه اعزام و قبل از رسیدن مامورین به محل حریق توسط اهالی اطفأ گردید و مامورین بعد از رسیدن و بررسی های لازم به ایمن سازی محل پرداخته و با گوشزد کردن نکات ایمنی به کار خود پایان دادند .

*******************************************

DSCN5749

************************************

در ساعت ۱۱:۱۳ روز جمعه چهاردهم خرداد ماه سال جاری طی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر گیر افتادن سگ در دال بتنی ، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان و شهید باخیره را به محل حادثه اعزام کردند.

مامورین پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده نمودند سگی ما بین دیواره کانال حفاری شده محبوس شده و قادر به حرکت و بیرون آمدن نمی باشد ، بلافاصله با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از ابزار مخصوص سگ گیری ، اقدام به خارج کردن و رهاسازی آن نموده و پس از تحویل آن به عوامل خدمات شهری به ایستگاه خود بازگشتند.

DSCN5836

همچنین ببینید

roohani

شیخ محبوب مقتدرانه ماندگار شد

به گزارش قائم خبر؛ در روز ۲۹ اردیبهشت ماه مردم با حضور گسترده خود پای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *