آموزش وردپرس
kharabi

وضعیت نابسامان خیابانهای قائمشهر چه می گوید؟

قائم خبر – عباس ناساری : حدود یک سال پیش مطالبی انتقاد گونه پیرامون معضلات ساختاری شهر و بعضاً بازسازی آن و از این دست مطالب وانتقادها در این رسانه مجازی نشر نموده بودیم ولی مسئولان توجهی به این موضوع ننموده اند.

بعد از نشراین نوع انتقادها بارها شنیده می شد که رسیدگی می کنند اما به عینه دیدیم که نه تنها رسیدگی نشد که بعضاً بدتر و زخمی هم  شد،روی زخمهای شهرمان که در بعضی از خیابان ها به دمل چرکین نیز تبدیل شد و چیزی نمانده که سر باز کند و بترکد .

اکنون بار دیگر اقدام به انعکاس از این دست معضلات ومشکلات ساختاری و معماری و کنده کاری های ناتمام و زیباسازی که گویا به دست فراموشی سپرده شده نمودیم تا شاید گوشی شنواتر و چشمی بیناتر از گذشته بشنود و ببیند و دل بسوزاند و نگاهی موشکافانه و درعین حال پیگیرانه پیرامون رفع معضل معماری و شاید بازسازی خیابانهای سطح قائمشهر که از سالها پیش درسطح خیابان های این شهرستان همه روزه به روی شهروندان و مسافران شمال و زائران مشهد مقدس و امام رضا ( ع ) که ازاین شهر گذر می کنند ، رخ می نماید و گویا هرگز تمامی ندارد، اقدامی عاجل مبذول شود . عکسها خود گویای بارزی است بر این ادعا . اگر دقیق بر عکسها توجه کنید مطلب را در خواهید یافت .

مکان های مربوطه : همگی خیابانهای محور میدان طالقانی

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۶ دیدگاه

 1. شهر سازی در قائمشهر فقط در مانور های خبری خلاصه می شود،همانند حمایت از جونان.
  وقتی در شهرمان در یک ماه چند نفر به قتل می رسند و جسدشان را تکه تکه می کنند
  وقتی هنر شهر در دست افرادی عقده ای افتاده
  وقتی….
  وقتی…
  جوونای قائمشهر کجا رشد کنن؟ تو چه جامعه ای؟
  کی صدای جوونا میشه؟
  شهری که آثار چند هزار سالش رو داغون می کنند!
  آسایش برای ما فراهم نیبست

  • سلام.من قائم شهری نیسم ولی عاشق قائم شهر و بافتش هستم،چون خیلی خاطره دارم از اونجا.این سایت رو اتفاقی پیدا کردم از سازندگان بسیار ممنونم.
   می خواستم بگم کشور مارو بجای مردم، معترضان تشکیل دادن.کسایی که هیچ منفعتی برای کشور ندارند و فقط بلدن انتقاد های کلیشه ای بکنن.همین.
   از زحمت های عباس ناساری هم کمال تشکر رو دارم.

 2. سلام و خسته نباشید خدمت شما ،لطفا از کمربندی شمالی جنب کارواش یزدانی پشت کوی کشاورزی نیز مطلبی با تصویر درج نمائید چون مدت مدیدی از کنده کاری های مداوم آن میگذرد.
  از آقای عباس ناساری نیز بسیار ممنونم.
  با تشکر

 3. این پولا کجا خرج میشن؟؟؟؟؟

 4. قائمشهر فقط میدان طالقانی و اطرافش نیست لطفا به سایر مناطق و خیابانهای فرعی شهر هم سربزنید چرا شهرداری فقط در مرکز شهر بهسازی و هزینه میکنه؟ بعنوان مثال دور میدان جانبازان حتی یک خط کشی عابر پیاده هم ندارد از این میدان هم عکس و گزارش تهیه کنید لطفا

 5. سلام در شهری زندگی میکنیم پر از کلاه برداری و جرم و بد حجابی و چاقو و قمه کشی و

  لیسانس و بالاترش یا بیکارند یا الافند. چون پارتی ندارن . بچه دیپلم نگرفته کارمند بانک میشه. . . به فکر منافع خودشان هستن. از یک محل دولتی از پایین ترین پستش که خدمات میباشد تا بالاترینش که رییس آن مرکز هست با پارتی و زدوبندجای جای اون اداره را اشغال کردن چه انتظاری میتوان داشت. تا دنیا هست این شهر هیچ گونه پیشرفتی نخواهد کرد بلکه هر روز پس رفت چشم گیری از خود نشان میدهد. این خط و این نشون.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *