آموزش وردپرس
nassaji-ss78

دست نشان صورت مسئله را پاک کرد تا خود را تبرئه کند

قائم خبر: در پی نامه سرگشاده سرمربی سابق نساجی مازندران نادر دست نشان،بر خود واجب دانستیم چند نکته را متذکر شویم.

از آنجا که ایشان بعد از این همه ناکامی ها برای اولین بار از مردم عذرخواهی می کند و وی آی پی ،زمین و زمان،داور و … را مقصر نمی داند،جای شکرش باقی است.

قابل توجه تماشاگران عزیز،همانطور که همه می دانیم موفقیت یک تیم و صعود به لیگ برتر حاصل زحمات و افتخار هر مربی است و آن را تبدیل به امپراطور می کند! ولی در صورت عدم نتیجه گیری، سرمربی تیم بعنوان لیدری که کادر فنی اش را خود نیز  انتخاب کرده است باید پاسخگو باشد.به خصوص که این ادعا را داشته باشد امسال بهترین تیم تاریخ را تحویل گرفتم و از بازی های نساجی لذت خواهید برد!

حال نادر دست نشان به جای مغلطه و پاک کردن صورت مسئله و مقصر دانستن عده ای از تماشاگران باید خود پاسخگوی عدم صعود به لیگ برتر و ارائه بازی های ضعیف، به مردم و سرمایه گذار محترم باشد.

ایشان ادعا دارند که ۲۵ سال از عمر خود را در تیم نساجی حضور داشتند و این تیم را مانند فرزندان خود دوست دارد!!!

بعید می دانیم پدری پس از شکست فرزند و تیم محبوبش در بازی نساجی-صنعت ساری بر روی زمین سجده کند و از فرط خوشحالی شکست دادن نساجی، بر زمین بوسه زند.

باز بعید می دانیم کسی عاشق تیمش باشد وخود را از تیم نساجی بداند وبه خاطره پول در شب بازی حساس مرگ و زندگی (بازی نساجی-تربیت یزد)عده ای از بازیکنان تیم در حضورش دست به اعتصاب بزنند و با تماشاگران درگیری فیزیکی پیدا کنند و نتیجه بازی سرنوشت ساز را واگذار کند.جالب است که آن چند بازیکن معتصب درارنج  بازی  هم فیکس باشند!

با توجه به حمایت بی سابقه تماشاگران در این فصل از تیم و کادر فنی ،حتی بعد از تساوی مقابل شهرداری اردبیل و تساوی مقابل گیتی پسند،باخت در بازی فولاد نوین در قائمشهر باز هم تماشاگران در بازی حساس مقابل تربیت یزد که می توانست نتیجه آن صعود به پلی آف را رقم بزند تا دقیقه ۹۶ آن بازی، نساجی را مانند ۲۰ بازی گذشته مورد حمایت خود قرار دادند.

آیا آقای دست نشان انتظار دارند که بعد از قطعی شدن عدم صعود به مرحله بعد مورد انتقاد تماشاگران قرار نگیرند؟!

آیا تماشاگرانی که در سرما و گرما تیم خود را مورد تشویق قرار می دهند حق انتقاد ندارند؟

آیا انتقاد نسبت به عملکرد کادر فنی فحش و ناسزا محسوب می شود؟

ایشان در قسمتی از نامه سرگشاده خود عنوان کردند که عده ای معلوم الحال که تعدادشان انگشت شمار است مانع باخت نساجی می شوند؟آیا به ثمر نرساندن پنالتی به گل، این تماشاگران مقصر هستند؟شاید هم این تعداد اندک از تماشاگران هستند که تیم را ارنج می کنند!!!

وای به حال آن تست گیری ابتدای فصل،وای به حال بدنسازی ابتدای فصل،وای به حال کادر فنی که چند تماشاگر بقول ایشان معلوم الحال مانع نتیجه گیری تیم می شوند.

خیلی جالب است،آقای دست نشان در ابتدای نامه خود بابت عدم نتیجه گیری و صعود به لیگ برتر از تماشاگران عذرخواهی می کند اما در چند سطر پایین تر در همین نامه،اشتباهات داوری، عدم تبدیل شدن پنالتی به گل و وضعیت مالی را مقصر می داند!

همانطور که همه می دانیم وقتی که آقای دست نشان زمانی که در سال ۸۸-۸۹ توسط مهدی پرهام اخراج شد،بیان نمود اگر من تا انتهای فصل سرمربی بودم می توانستم با این تیم به لیگ برتر صعود کنم.اما در این فصل با فرصت دوباره ای که پرهام به وی داد،نتوانست این ادعا را ثابت کند.

کدام بازی سراغ داریم که نادر دست نشان بعد از عدم نتیجه گیری مطلوب ،از نظر فنی توضیح قانع کننده ای برای هوادارانش داشته باشد؟

نمی توان هیچ وقت همه مقصر باشند به جز یک نفر. مدیرعامل مس بد،مدیرعامل پگاه بد،رحمانی بد،درودگر بد،داور بد!تماشاگر بد! لیدر بد! و …

بله، ما این فصل را به چند تماشاگر نباختیم بلکه به حاشیه های تیم،نداشتن ارنج ثابت،عدم مدیریت و درایت کادر فنی، این فصل را هم واگذار کردیم.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۹ دیدگاه

 1. امسال تنها سالى بود که تماشاگران از ته دلشون تشویق میکردن
  حیف این تیم که اسطورش شما باشى
  یادم نمیره بخاطر پول رفتى نفت تهران
  یک لقب فقط برازندته

 2. اقاى دست نشان همش دارى فرافکنى میکنى
  امسال خودت بیشتر از صد میلیون گرفتى پس نگو پول نبود
  هوادار رو شب بازى میزنى
  پسرت به هوادار فحش ناموسى میده

  اقاى محترم حاشیه خودتى

 3. خیلی عالی بود .حرف دل تموم مردم قایمشهر رو زدین .ایشون قدر خوبی های این تماشاگرا رو نمیدونه همون هوادارانی که تا فصل قبل از این آقا حمایت میکردن با کارهایی که این آقا انجام داد همون عده هم پشیمون شدن شدن از حمایتشون . واقعا برای خودم و هواداران فهیم و باتعصب نساجی متاسفم که ۲۱ بازی ازش حمایت کردیم کما اینکه به اندازه یه سر سوزن ارزششو نداشت ولی بخاطر اسم مقدس نساجی از تیممون حمایت میکردیم .دست این مربی برای مردم شهرم دیگه رو شده نیازی نیست با بیانه دادن ذهن مردم رو نسبت به خودش پاک کنه و فرافکنی کنه .

 4. هشمهریان عزیز، تیم نساجی با نادر دست نشان و فرامرز اضطراری و فریدون فضلی و امثالهم به جایی نخواهد رسید. چون این دوستان می دانند که اگر روزی نساجی به لیگ برتر برسد، اولین کار مدیران این تیم آوردن یک مربی تراز اول در حد لیگ برتر است. نادر الان ۷-۸ ساله که از سطح اول فوتبال مملکت دور بوده… دوره نادر و اکبر میثاقیان و مربیانی از این دست که با شلوغ کاری و ایجاد حاشیه به دنبال رسیدن به منافع خودشون هستند خیلی وقته که تموم شده. شما یحیی گل محمدی رو ببینید، چگونه صبای قم، سپس نفت تهران و حالا هم ذوب آهن رو متحول کرده و تیمی که پارسال تو پلی آف سقوط بود امسال با یحیی دنبال سهمیه آسیایی است و به فینال جام حذفی هم رسیده….
  خداییش هم نساجی زمان یحیی عالی بازی می کرد ولی ایشون اهل بده و بستان نبود کلا ۷ ماه بیشتر دووم نیاورد تو نساجی… ولی نادر رو از در بیرون می کنی باز یه جوری از پنجره میاد تو… همشم میگه قرارداد ندارم… این که واسه مردم قائمشهر آب و نون نشد… مگر یحیی یا منصوریان یا ویسی یا خطیبی چقدر پول میگیرند… نساجی با هرکدومشون بود امسال لیگ برتری بود… تا کی حسرت بخوریم آخه… بسه دیگه…
  از آقای پرهام خواهش می کنیم برای یک بار هم که شده به یه مربی جوان و با استعداد اعتماد کنند. خطیبی یا عبداله ویسی را بیاورند یا فراز کمالوند رو بیارن. همه اینها باهوش و با استعداد هستند و قطعا پس از باخت فقط داور و عده ای معلوم الحال رو مقصر نمی دونند…

 5. خیلی جالبه زودتر از همه بدنسازی رو شروع کرد.
  زود تر از همه بازیکنانش رو انتخاب کرد
  زود تر از همه پول قرار دادشو گرفت.
  تا اخر فصل هم تیم داری کرد.
  باز مقصر ناکامیشو کسان دیگر میداند

 6. اقای دست نشان تا زمانی که خودشو همدل این تماشاچیا
  نکونه، و مشاورهای چون م.الف و لیدر ح.ق در کنار تیم هستن و بازکن انتخاب می کنند وارنج میکنند.
  هیچ انتظاری نباید از تیم داشت

 7. مرسى خوب شفاف سازى کردید
  و متاسفم از اون دوستانى که دارن کورکورانه از این اقا دفاع میکنن
  اقاى دست نشان ما امسال به شما باختیم
  نمیدونم با چه رویى میگى عاشق نساجیم

 8. (نادر حیا کن …… نساجی رو رها کن) .بسه دیگه خسته شدیم ازت .برو دیگه بابا .بکن برو تورو خدا .بابا این مردم دیگه تورو نمیخوان .اون مملو لولو برد .دیگه با فرافکنی و بیانیه دادن نمیتونی بیای تو تیم خودتو به تیم تحمیل کنی.اون دوران دیگه تموم شده .طرفداری دیگه برات نمونده اگه بخوام بهت تخفیف بدم شاید به طرفدارات به سه رقمی برسه .تورو خدا دست از سر نساجی بردار قول میدم از طرفدارای نساجی عاجزانه خواهش کنم هزینه یک سال خونه نشینیتو بدون هیچ ریایی بدن تا بتونیم بیاییم لیگ برتر.نمیدونم دیگه چی بگم بهت .چونکه رووو تورو من داشتم الان یه کاره ای بودم .جون من ،اگه برات مهمه برو اینجوری در حق مردم این شهر مردونگی میکنی .دمت گرم برو .

 9. واقعا این مربی حالش خوب نی

  خدا به داد خانوادش برسه

  ایشون یادمه تو بازی با فجر سپاسی به توپ بازی اعتراض کرده بود !!
  خدا آخر عاقبتشو بخیر کنه !!

 10. وقعا متن جالبی بود

  آقای دست نشان باید به کارای خودش اعتراض میکرد!!

  آقا نادر شما از بازیکنی مثل ابوالفضل قربانی استفاده کردی که هر بازی سوتی میداد

  آقای درودگر با محمد رعیت قرارداد بست ولی شما کاری کردی ممد رعیت فرار کرد از قائمشهر!!
  این انصافه واقعا ..شما بهترین بازیکنارو خط زدی !!

 11. آقای نادر دست نشان،آقای سراسر حاشیه، یه سری به سایت نساجی اسپرت بزن،طی نظرسنجی ای که از هواداران انجام شد نیمی از هواداران تنها شما را علت ناکامی در این فصل می دانستند.شما حتی برای اینکه فشار را از روی خودتان بردارید،مقصر باخت در آن بازی را داور بین المللی دانستید! تا به کی حاشیه سازی،خودتان از این شیوه خسته نشدید؟!بخدا مردم هالو نیستند.من تشکر میکنم از نویسنده این مطلب که حرف دل ما هواداران را زد.

 12. نادر خودتو خراب کردی دیگه 🙁

 13. این مربی را هیچ جا نمیخواستنش و اول فصل چندتا بازیکن رو دنبال خودش تو مازندران راه انداخته بود که نظر مالک و مدیریت رو بخودش جلب کنه بلکه بمونه
  نادر یه جا موقعیتش بخطر بیفته اگه لازم باشه شمارو هم له میکنه تا ازتون پل بسازه واسه نجات خودش.پاکی و سلامت همیشه تو فوتبال میمونه نه کلک و سیاهبازی.

 14. فقط برو اقای دستنشان فقط برو….. دیگه دستت رو شده تواین شهردیگه جات تونساجی نیست… دیگه همه فهمیدن!!!!!!!بر وفقط

 15. فقط اون سالی رو یادآوری میکنم که توی پلی آف …..گرفت و تا تیم مقابل صعود کنه و باختیم . تیم و شهر و غیرت و همه چی بر باد رفت

 16. سلام خدمت مدیرت سایت ممنونم از شفاف سازی انجام دادی تا زمانی این اقای دستنشان هست به هیجا نخواهیم رسید

 17. برووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  بروووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
  فقط بروووووووووووووووووووووووووووو

 18. آقای پرهام عزیز خواهشن نادر رو از تیم بیرون بنداز
  ی مربیرباهوش و کار بلد بیارین
  مثل کمالوند
  ویسی یا هر کی رو ک صلاح میدونین
  خسته شدیم بخدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *