آموزش وردپرس
hamed-ebrahimi

پرسش و تذکر عضو شورا به شهردار قائمشهر

به گزارش قائم خبر ، مهدی ابراهیمی عضو شورای شهر قائمشهر طی نامه ای سرگشاده به سعید میرزایی (رئیس شورای شهر قائمشهر)،خواستار تذکر به  حجازی (شهردار) و دریافت پاسخ از وی شد. 

 

ریاست محترم شورای اسلامی شهر قائم شهر

با سلام

احتراماً ، باستناد ماده ۷۳ قانون تشکیلات ، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵ با اصلاحات و الحاقات بعدی ، مستدعیست با توجه به حساسیت موضوع مراتب آتی الذکر بفوریت ضمن تذکر به شهردار قائم شهر ، ابلاغ و وفق قانون مذکور پاسخ لازم دریافت گردد :

۱- با توجه به اینکه در سال گذشته با اعتباری نزدیک به ۲۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال کارخانه آسفالت جدید با ظرفیت ۱۶۰ تن در ساعت تهیه و نصب شده و قرار بر این که پس از راه اندازی کارخانه نهضت آسفالت در سطح شهر انجام شود متأسفانه آسفات کوچه پس کوچه های سطح شهر حتی خیابان های اصلی بسیار اسفناک و غیر قابل تحمل می باشد که اعتراضات عمومی شهروندان عزیز و فهیمی را که در همه عرصه ها بویژه پرداخت دیون و عوارضشان در شهرداری حضور فعال دارند را بهمراه داشته است . شایسته است در این خصوص پیگیری جدی صورت پذیرد و پاسخ به شورا ارسال شود .

۲- با توجه به تذکرات قبلی مبنی بر اینکه لیست کاملی از تابلوهای سطح شهر و نوع قرارداد و مدت قرارداد و مصوبه شورا بمنظور نظارت در اختیار شورا قرار گیرد ، متأسفانه هنوز این کار انجام نشده و اخیراً نیز تعداد تابلو جدید در مناطق مختلف نصب نموده که عدم رعایت مسائل ایمنی و زیبایی شهر که خود باید مورد بررسی قرار گیرد ، خواهشمند است دستور فرمائید ضمن جلوگیری از هرگونه نصب تابلو جدید ، لیست کامل و محل نصب طرف قرارداد، نوع قرارداد و مدت قرارداد و مصوبه شورا جهت بررسی به شورا ارسال شود .

۳- در خصوص زیر گذر عبور ایثارگران با توجه به تاکید شورا مبنی بر اجرای هرچه سریعتر آن و از آنجائیکه این منطقه یکی از نقاط حادثه خیز می باشد و همیشه شاهد اتفاقات دلخراشی در آن می باشیم متأسفانه هنوز جهت پایان کار آن اقدام جدی انجام نشده و موضوع جهت پاسخگوئی پیگیری شود .

۴- در خصوص اصلاح دست اندازهای سطح شهر در خیابان های اصلی و کوچه های فرعی تذکرات زیادی داده شده ولی متأسفانه هنوز اقدام جدید و رضایت بخشی صورت نگرفته است .

۵- در خصوص پوشش روی کانال جنب باشگاه تختی که منجر به حادثه های زیادی می باشد ، قبلا نیز مکاتبه شد متأسفانه هیچ گونه اقدام و پاسخی ارسال نشده است .

۶- در مورد انتهای کوچه مهتاب و ارکیده که مدت ۸ ماه جهت اجرای کانال کنده کاری شده و برای رفع مشکل پیگیری های متعددی انجام شده که متأسفانه هنوز اقدامی صورت نگرفته و منجر به اعتراض و نارضایتی اهالی محترم می گردد .

۷- در خصوص لایروبی رودخانه سیاهرود از آنجائیکه در آستانه ایام تابستان قرار داریم به دلیل عدم لایروبی و ایجاد بوی نامتبوع و وجود حیوانات موذی در آن ، باعث مشکلات عدیده ای برای شهروندان بویژه اهالی محترم آن منطقه ، با توجه به پیگیریهای متعدد علت عدم اجرای لایروبی پیگیری گردد .

۸- در خصوص زیر گذر جنب ساختمان شهرداری و چهارراه حسن آباد با توجه به پیگیری های متعدد و تذکر در صحن شورا متأسفانه هنوز کار آن به پایان نرسیده و موضوع جهت پاسخگوئی پیگیری شود .

۹- در خصوص سد لاستیکی با توجه به اینکه حدود ۳ ماه پیش کلنگ آن در مراسمی رسمی به زمین خورده و قرار بود ظرف مدت ۶ ماه افتتاح شده که متأسفانه هنوز هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است .

۱۰- در خصوص جابجایی ملک سازمان تبلیغاتی اسلامی و اضافه کردن آن به مصلی برای ارائه خدمات بیشتر به نمازگزاران عزیز با توجه به نزدیکی ایام ماه مبارک رمضان و مشکلات نمازگزاران عزیز در روز جمعه به دلیل کمبود جا و از آنجائیکه در بودجه سال قبل و نیز امسال برای آن اعتباری در نظر گرفته است هنوز هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است .

۱۱- با توجه به اینکه در خیابان عبور اسکندرکلا حدود ۶ ماه پیش بخش کوچکی از مسیر آسفالت شده و خود باعث ایجاد دست انداز عرضی گردید که باعث ناراحتی ساکنین محترم اعتراضات شدید شده و از آنجائیکه بهانه شهرداری این بوده که قیر تمام شده یا مصالح ندارد ولی بعد از اینکه دوباره آسفالت سطح شهر شروع شد هنوز به آن منطقه توجه ای نشده است و علت عدم اجرای کار پس از شروع آسفالت پیگیری شود .

۱۲- در خصوص اجرای زیر گذر حریم راه آهن جنب بیمارستان رازی که باکس های آن در محل موجود می باشد و در سالهای گذشته قرار بوده اجرایی شود و متاسفانه هیچگونه اقدامی صورت نگرفته و حتی شهرداری در بودجه سال ۱۳۹۵ ردیفی برای آن در نظر نگرفته است ، علت عدم اجرا و حذف ردیف اعتباری پیگیری شود .

۱۳-در خصوص زیر گذر عبور دخانیات که تنها راه حل مشکل ترافیک عبور دخانیات و محل عبور و مرور جمعیت زیادی از آن منطقه پرخطر می باشد که در سالهای گذشته پیگیری های زیادی انجام شده و حتی در بودجه شهرداری ردیف داشته که متأسفانه در سال ۱۳۹۵ ردیف اعتباری آن از بودجه حذف ، علت عدم اجرا و حذف ردیف اعتباری پیگیری شود.

۱۴- در خصوص بازگشائی حریم سیاهرود که در سالهای گذشته کارهای زیادی انجام شده که متأسفانه یک پلاک در ضلع غربی کارش پایان نپذیرفته و خیابان بصورت کامل باز نشده است تا شهروندان بتوانند از آن بهره برداری نمایند . شایسته است علت عدم اجرایی نشدن آن را به شورا ارسال فرمائید .

۱۵- در خصوص زیرسازی و آسفالت کوچه مهمانسرای ۱۲ و سه راه منتهی به آن که مدت زیادیست کنده کاری شده و ایجاد مشکلات فراوانی جهت تردد در آن منطقه شده است ، علت عدم اجرای آسفالت چیست .

۱۶- در خصوص اجرای کانال خیابان اصلی کفشگرکلا که حدود ده ماه در حال اجرا می باشد و متأسفانه هنوز نیمه کاره می باشد و آسفالت و زیرسازی اطراف آن انجام نشده و ایجاد مشکلات عدیده برای اهالی محترم ایجاد نموده است پیگیری شود .

۱۷- در خصوص نوه و آسفالت کوچه عدالت ۳۸ کفشگرکلا هنوز هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است . شایسته است علت عدم اجرا پیگیری و پاسخ لازم ارسال گردد .

۱۸- در خصوص احداث پارکینگ طبقاتی در خیابان های امام و خیابان آیت اله صالحی مازندرانی با توجه به تأکیدات شورا و با توجه به موجود بودن هزینه احداث در حساب پارکینگ و همینطور ترافیک سنگین سطح شهر پاسخ لازم را به شورا ارسال فرمائید.

۱۹- در خصوص احداث سینما توسط سرمایه گذار احداث سینما در طبقه فوقانی هیراد سنتر و موانع پیش روی بخش خصوصی در رابطه با احداث سینما و اقدامات لازم را جهت رفع موانع فوق و همینطور علت و پاسخ لازم را جهت اجرایی نشدن و بازگشائی نشدن سینما ارسال فرمائید .

 مهدی ابراهیمی

عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۳ دیدگاه

 1. بالاخره آخرای دوره نزدیکه ، هر کی یه جور باید خودی نشون بده

 2. باز دم این ابراهیمی گرم.لاقل به زبون هم شده از مردم این شهر دفاع میکنه.بقیه که به خواب زمستونی رفتن انگار!!!

 3. در مورد ساختمان نگین شمال چرا نپرسیدید، قراره این مجتمع به همین صورت رها بشه؟ این همه مغازه ای که پیش فروش شده پس چی؟

 4. سیاسی کاری است به نظرم
  و الا این شورا عرضه تکون دادن حجازی رو نداره
  نداره چون ذینفع اند

 5. در مورد زیباسازی شهر چی؟؟؟

 6. خیلی جالبه
  آقای ابراهیمی ، تازه به فکر شهر افتادی.زمانی که رییس شورا بودی چرا مطالباتتو پیگیری نکردی
  داداش دیگه دوره این کارا گذشته .این دوره نشون میدیم که چه کسانی باید تو شورا بمونن
  واقعا تخصص شما در چیه که الان چند دوره تو شورا جا خوش کردید. بسه دیگه. این شهر لیاقت بهترینها رو داره
  متاسفانه دوره چهارم شورای شهر ضعیفترین دوره بوده
  واسه خودم و مردم که چشم بسته رای میدن متاسفم

 7. سلام آقایان عضو شورای شهریها بودن شما در این دوره کمتر از ۱۲ماه دیگس .چرا راجب این نیرو های که از سازمان عمران اخراج کردین بلافاصله خانواده درجه یک خودتونو بجای این ۱۸ نفر کارگرای نیازمند آوردین چرا حرفی نمیزنیین .خلاصه دگ این مردم زرنگ شدن درک و فهم دارن با این حرفا خام نمیشن خواهشن دوره جدید ثبت نام شورا نکنید که خدایش آرزو به دل میمونین برگردین به شورا .باز خدا پدر مادر شورای قبلی رو نور باد که حدش از شماهای بی بخار ها بیشتر کارکرد دارن تو کارنامه هاشون سیدمحمد سادات نیا وغیره درضمن قائمشهر مدیون به شهردار صالح زاده هستن که حدش ۱۵ سال این شهرو برده به جلو درود بهش

 8. بابا شهردار عزیزمون کلا چهار فصل سالو خوابن ایشون سخت نگیرید نه میبینه نه میشنونه…

 9. سلام به همه شهری های عزیزم .متاسفا فقط در نزدیک انتخابات شاهد یه همچین دلسوزی های هستیم .ایکاش هر ماه انتخابات داشتیم ..که اگر داشتیم .گلستان بود شهرمون از هم شهری های عزیزم خواهش میکنم چشمو گوش خودشون رو باز کنن برلی انتخابات …صالح زاده یکی از بهترین شهردار های این شهر بود .هنین اقای ابراهیمی .نزاشت ماندگار .بشه .. شهر ما نیاز به شهرداری داره .مثل .شهردار عبوری .. شهردار .ساری…لذت میبری وقتی وارد ساری میشی.ما همچین کسای رو میخوایم ..نه مثل شهردار .قبلی..نه مثل حجازی ..

 10. با سلام خدمت دوستان عزیز……ابراهیمی وفتی دید دیگه در جامعه با اقبال عمومی همراه نیست و از مدت شورا یکسال نمونده شروع به جوسازی بر علیه شهردار کرد خود ابراهیمی از موافقین حجازی بوده و در تمام مراسمات ازش تمجید میکرد مردم ما یادشون هست الانم فقط داره برا اینکه رای بیاره داره با استیضاح شهردار اقبال از دست رفته رو برگردونه…..بخدا قسم جفایی که این دوره از شورا در حق مردم ما کردن قابل توضیح نیست ای کاش میشد خدمات اینها رو اعلام کرد بعدن حتمن میگم ……اما برین سوال کنیید این شورا برا انتخاب کارگران فضا سبز یا نیروی سد معبر یا اجاره بیلبورد چه……..اقای حجازی و شورای شهر به زودی برای مردم ما روشن میشه چه کارهایی برا این شهر کردید …..دیگه بسه ظاهر نماییی و دلسوزی دیگر در بین مردم اعتباری ندارید….

 11. ناشناس ولی اشنا به امور شهردار

  سلام خدمت همه قائمشهری های عزیز .نمیدونم سخنم رو از کجا شروع کنم یکی از دوستان حرف کارخانه اسفالت رو وسط کشید منم از اونجا شروع میکنم تا الان از خودتو پرسیدید که این کارخانه با این قیمت و تشکیلات واسه چی بود و چه منافعی رو واسه قایمشهر و چه منافعی رو واسه شهردار داشت لابد این کارخانه به این بزرگی یه اشانتیونی هم داشت حالا چی بود خدا میدونه و اقای شهردار .بزار یه مثال دیگه بزنم به نظرتون خرید یه لودر ۱۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال واسه کارخانه اسفالت نیاز بود و اینکه اون اشانتیونی که واسه خرید این لودر دادن مال کی شد البته اشانتیونش خیلی قیمتی نبود فقط یه لودر بود البته نه به قیمت اولی و اینکه اون لودر کجا رفت خدا میدونه .داستان کارخانه اسفالت زیاد بیچاره کارگرهای سازمان عمران که اخراج شدن البته بعد اخراج نیروهای جدید از بستگان شورا مشغول به کار شدن بیچاره مردم قائمشهر دل به چه کسای بستند .و بیچاره دختر سه ساله رضا غلامی بیچاره به ناله های شش خواهر که با حماقت این اقایون بی برادر شدند .بیچاره اون پدر و مادری که قلبشون و کمرشون شکست .کی جواب گریه های شبانه ارشیدا و بهانه باباشو میده .حرف زیاده خیلی زیاد از سیاسی بازی های اقایون و کوچیک کردن بنده های خدا از روی سیاست اگه این اقا خوب بود همون شهر خودش میموند و استیضاح نمیشد .بیچاره بچه های شرکتی که اضافه کاری ۱۲۰ ساعته اونا شد ۲۰ ساعت .اخه اقای شهردار اقایون شورا گرفتن حق الناس برای انجام کار دیگه به چه حقی اقایون شورا که با رای من و امثال من اومدین پشت اون میز نشستین ایا تو این شهر به ادم سالم نبود که بتونه شهردار بشه .اقایون شورا امیدوارم که نسبت به گرفتن جواب از شهردار کاملا قانونی برخورد کنین امیدوارم مثل دوره قبل که اقای شهردار برای تبلیغات کاندید خودش تو ساری یه هفته سکان شهرداری رو ول کرد و شهر رو به امان خودش گزاشت چرا اونو جریمه نکردین چرا ایا حق مردم بالاتره یا حق شما که با رای مردم اونجا نشستین .به نظر شما میشه جواب این حماقت رو با گرفتن یه کیف چرم چشم پوشی کرد .اقایون شورای که از اقای شهردار قول گرفتین که اگه نمایندش تو ساری رای بیاره به شما سمت استانی میده فراموش نکنید که این سمت رو مدیون من ادم عادی هستی پس خواهشن برای به دست اوردن سمت بهتر از حقی که به گردن من داری نگزر .حقایق زیاده دوستان ولی متاسفانه گفتن تاثیری نداره چون گوش اقایون یکی دره یکی دروازه

 12. شهر بزرگ نداره که
  بگذارین حجازی بمونه
  تاااااااااااااااااااااااااااااااااااازه بعضی ها دنبال این هستند حجازی رفت رحیمی یا حسین زاده شهردار بشن
  ااااااااااااااااااای عباس صالح زاده خدا حفظت کنه چقدر اهل و مرد کار بودی
  والسلام

 13. مدیریت محترم سایت نظر سنجی بذار برا شورا و شهردار .تا بدونن چقدر اعتبار دارن.اخبار خوبی به گوشتان در مورد این شورا میرسه منتظر باشی…فعلن در حال جمع کردن اضاء برا این شورا هستیم طومار که تموم شد در مرکز شهر نصبش میکنیم تا بفهمن چقدر سخته پول بیت المال بخورن و کاری انجام ندن………………………….. بخور بخور تو شورا و شهردار تمامی نداره .عجب صبری خدا دارد خدا. قربون دل پاک و تن خسته مردم شهرمون بریم که دارن هزینه گزافی بابت رای دادن به این شورا میدن….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *