آموزش وردپرس
IMG_6365

پرهام: با تمام قدرت به استقبال نیم فصل دوم می رویم

قطعا با تقویت کردن این تیم به لیگ برتری شدن نساجی می اندیشم

قائم خبر :  طی تماسی  با مهدی پرهام؛ مالک باشگاه نساجی مازندران از آخرین وضعیت امور باشگاه جویا شدیم.

مهدی پرهام مبلغ اختصاص داده شده برای نقل و انتقالات را ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و از واریز شدن این پول به حساب تیم در امروز یا فردا خبر داد.

همچنین پرهام روند بازیکن گیری را خوب دانست و نساجی را تیم قوی در نیم فصل دوم خواند و اعلام کرد با تمام قدرت به استقبال نیم فصل دوم می رویم.

پرهام در مورد   پیوستن اکبر صغیری به صنعت نفت آبادان گفت: اکبر صغیری بازیکن خوب و مودب فوتبال ماست و چند روزی هم در اردوی اهواز کنار تیم به تمرین پرداخت اما نتوانست نظر مساعد کوروش موسوی را جلب کند و به همین دلیل راهی صنعت نفت آبادان شد.

مالک باشگاه نساجی در مورد آخرین وضعیت واگذاری زمین ماهفروجک هم گفت: در مرداد ماه امسال جلسه ای با حضور آقای استاندار، نمایندگان قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، آقای بهروان و دیگر مسئولین داشتیم و قرار شده بود به زودی زمین را به ما واگذار کنند اما هیچ خبری از واگذاری زمین نشده است.

مهدی پرهام در خصوص شایعه ای که بین هواداران مبنی بر عدم رضایت پرهام به صعود نساجی به لیگ برتر پخش شده اینطور پاسخ داد: این شایعه واقعا خنده دار است. ما با همین بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم سهمیه نساجی را در لیگ دسته اول حفظ کنیم و دیگر نیازی به تقویت تیم و اجرای خواسته های آقای موسوی نبود. قطعا با تقویت کردن این تیم به لیگ برتری شدن نساجی می اندیشم.

او همچنین کوروش موسوی را سرمربی فهیم، خوب و با دانشی دانست و او را از معدود مربیان با صداقت فوتبال ایران خواند و حمایت خود را بار دیگر از کوروش موسوی اعلام کرد. پرهام در پایان از همه هواداران خواست تا در نیم فصل دوم که بازی ها حساس تر از نیم فصل اول هستند به حمایت پرشور از تیم بپردازند تا مسیر صعود به لیگ برتر هموار تر شود.

همچنین به گزارش  ورزش سه؛  تیم نساجی مازندران هم با جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی و ورودی‌های زیاد خود، یکی از فعال‌ترین تیم‌های این ماراتن می‌باشد و با این رویه عزم خود را برای صعود به لیگ برتر جزم می‌کند. در ادامه نقل و انتقالات نیم فصل لیگ یک امسال را تا به این‌ لحظه ورودی های نساجی عبارتند از:

 وحید همراز – شاهین مجیدی – ادریس کوچکی – حسن قاسمی – سپهر روزی طلب – سجاد اژدر – رضا رضایی

خروجی: فریبرز گرامی – نیما دلاوری – مرتضی خدابخشی – محمدعلی ابراهیمی – عباس بختیاری

منبع : نساجی اسپرت

محمد شهمیری شورمستی

 

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *