آموزش وردپرس
parham

پرهام به همراه قلعه نویی به قائمشهر آمد

moarefe-parham

دل همه ما برای این تیم میتپد.من به هوادارن و پرهام میگویم که کسی میتواند این تیم را نجات دهد که دغدغه و عشق این کار را داشته باشد.قائمشهر از این به بعد دلواپس نیست.نساجی مهد فوتبال مازندارن است.من میخواهم باشگاه داری کنم نه تیم داری.

به گزارش قائم خبر به نقل از شمال ورزشی،مهدی پرهام به همراه برادران دست نشان و دیگر پیشکسوتان در حالی امروز وارد ساختمان شهرداری شد که با استقبال بی نظیر هواداران سالن شهرداری کاملا پر شد.همچنین نمایندگان محترم مجلس،فرماندار، و آقایان قلعه نوعی،،بهروان،سعادتمند، و قدیمی نیز در این مراسم حضور داشتند.

محمدی فرماندار قائمشهر: “ما جلساتی را با آقای پرهام در مورد طرح ایشان در مورد ساخت استادیوم و کمپ اختصاصی برگزار کردیم و منتظریم که آقای پرهام طرح خود را تقدیم استاندار محترم کنند تا پیگیری های لازمه انجام شود. ما کاملا از این طرح حمایت میکنیم “

غلامرضا بهروان: برنامه ریزی،نیروی کارآمد و حمایت هوادارن و مسئولین نساجی را به موفقیت میرساند.نساجی شناسنامه فوتبال مازندران است و فقط به قائمشهر محدود نمی شود.این حق ماست که به لیگ برتر صعود کنیم و این کار محقق نمی شود مگر اینکه هم دل شویم.پرهام دیگر بخش جدایی ناپذیر فوتبال مازندران و نساجی است و برای دلگرم کردن او باید از ایشان حمایت شود.

کمال علیپور:نساجی جز ۴ باشگاه بزرگ کشور است.اگر استادیوم ۷۰ هزارتایی هم داشته باشیم باز هم کم است.دل همه ما برای این تیم میتپد.من به هوادارن و پرهام میگویم که کسی میتواند این تیم را نجات دهد که دغدغه و عشق این کار را داشته باشد.ما هم باید حمایت کنیم اگر که موفقیت نساجی را میخواهیم.باید با برنامه جلو برویم. من همینجا یک گلایه هم از صدا سیمای استان دارم.آن ها باید به کمک نساجی بیایند. من از آقای حمیدی رییس محترم صدا و سیمای استان میخواهم پخش بازی های نساجی در اولویت باشد.( در همین لحظه آقای علیپور توسط هوادارن یک صدا تشویق میشود.)

هادی حسینی:برادرم عزیزم آقای علیپور گفتنی ها را گفتند.من فقط میدانم او و همه مازندران امروز خوشحال است.از استاندار محترم و همکارانشان برای حمایتشان تشکر میکنم همچنین از آقای امیر قلعه نوعی و صادق درودگر که در این جمع حضور دارند.

قائمشهر از این به بعد دلواپس نیست.بنده به دو نکته باید اشاره کنم.اول اینکه مدیون پیشکسوتانم که سرمایه ورزش استان هستند و هوادارن که واقعا با تحمل سختی های زیاد همچنان حمایت میکنند.من میبینم که گاهی با یک ساندویچ به شهرهای مختلف میروند برای حمایت.همچنین لازم است از آقای قاسم نژاد نیز تشکر کنم.فقط خواهش میکنم حمایت کنید و در کارهای فنی و مدیریتی دخالت نکنید و بگذارید این کار را خودشان پیش ببرند که انصافا هم کادر قوی ای هستند.در ضمن نساجی باید تبدیل به باشگاه شود نه اینکه فقط به صورت یک تیم اداره شود و با توجه به شناختی که از آقای درودگر دارم مطمئنم که در آن مسیر حرکت خواهد کرد.اگر دلتان میخواهد پرهام ماندنی شود فقط با تشویق شدنی نیست ما باید کاری کنیم که او اینجا ورزشگاه،هتل،کمپ و .. بسازد تا همیشه او را اینجا نگه داریم.

یونسی(معاون سیاسی امنیتی استاندار): نساجی مهد فوتبال مازندارن است و باشگاه شناخته شده ای در فوتبال کشور است.این مراسم امروز تمام میشود ولی برای صعود به لیگ برتر باید تلاش مضاعف و برنامه ریزی بسیار قوی داشته باشیم.خواسته مردم مازندارن صعود این تیم به لیگ برتر است.من این قول را میدهم که از صفر تا صد کار پای آن باشم.و هر کاری میکنیم تا نساجی صعود کند.من اهل شعار دادن نیستم و در واقع این خواسته ی استانداری است که یک تیم بسیار قوی در لیگ برتر داشته باشیم. ما باید بدانیم گویی وارد جمع شدیم و باید در آن پیروز شویم.در ضمن اینطور نشود که چند هفته نتیجه نگرفتیم حمایت قطع شود.باید حمایت ادامه داشته باشد تا در پایان جشن بزرگی بگیریم.

مهدی پرهام:هر کاری برای نساجی انجام دهیم کم است.من میخواهم باشگاه داری کنم نه تیم داری.و در هر کاری که سرمایه گذاری میکنم میخواهم که سود ببرم.۵ سال پیش در نساجی بودم و مسئولین قول هایی دادند که عملی نشد اما امیدوارم این بار پای کار بایستند.چون واقعا در این مدت مسئولین به خوبی پیگیر کارها بودند و فکر میکنم همه عزمشان جزم هست.۵ سال پیش تجربه ای در فوتبال نداشتم اما حالا با وجود دوستان خوبی که دارم تجربه ی بیشتری دارم.در مورد بازگشتم آقای قلعه نوعی خیلی تشویق کردند و خواستند که این تیم را دوباره تحویل بگیرم.باید نقشه راه دشته باشیم و نقشه راه یعنی مشورت گرفتن از پیشکسوتان که تاریخ باشگاه هستند و بدون شک ار آنها مشورت خواهیم گرفت.من وظیفه م این است که تیم را از نظر مالی ساپورت کنم و این قول را میدهم که در فصل جدید تیم از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشد.اگر برنامه ها به خوبی پیش برود میتوانیم در رشته های دیگر هم فعالیت کنیم اما امروز یک ورزشگاه یا یک زمین تمرین هم نداریم!! آقای علیپور به نکته خوبی اشاره کردند. صدا و سیما حمایت لازم را انجام نمیدهد. متاسفانه ما در ۴ سال گذشته هر کجا که رفتیم اول از ما پول خواستند.در آن ۳ سال و نیم من ۱۰ میلیارد خرج کردم اما گفتم دیگر نمیتوانم،شرمنده و رفتم.من همینجا اعلام میکنم که آقای صادق درودگر به عنوان مدیر عامل باشگاه و آقای نادر دست نشان به عنوان سرمربی فصل آینده انتخاب شدند و افراد هیئت مدیره را نیز به زودی اعلام خواهم کرد. از همه میخواهم اختلاف را کنار بگذاریم و هم دل شویم و در پایان جشن بزرگی بگیریم.

امیر قلعه نوعی:از آقای ابراهیی تشکر میکنم.من به خاطر ایران و مازندران به اینجا آمدم.من در مصاحبه های ۴-۵ سال اخیرم چند بار اسم نساجی را آوردم ! و فکر نمیکردم به اینجا بیایم.اما مازندران لیاقت یک تیم لیگ برتری مثل نساجی را دارد.نیاز مالی ندارم سه چهار بار در سفر با دوست بیست ساله م آقای پرهام در مورد نساجی صحبت کردم و ایشان را ترغیب کردم به نساجی بازگردند چون وظیفه م اشتغال زایی است. من ۳۴ سال در فوتبال هستم و متوجه میشوم فضا و صحبت های مسئولین بسیار خوب است.دوستان باید وظیفه شان را به خوبی انجام دهند نتیجه دست خداست.

من با وجود اینکه درگیر بودم اما ساعت ها با آقای پرهام جلسه گذاشتم و بالاخره به این نتیجه رسیدیم که انسان های خوب و کاربلدی چون آقای درودگر و نادر دست نشان را انتخاب کنیم.متاسفانه در مملکت ما همه دنبال ماهی دادن هستند اما باید ماهی گیری یاد بدهیم تا مشکلات نساجی برای همیشه حل شود تا اگر روزی پرهام و مسئولین هم نبودند نساجی باشد.پس باید بستر سازی کنیم چون ما به مردم بدهکاریم مردم خیلی وقت ها نشان دادند از ما بهتر بلدند.بحث بعدی ای که با آقای بهروان و درودگر داشتیم ارزش گذاری به مردم است. مسولیت فنی از صفر تا صد دست آقا نادر است.و همه شما باید سرباز نساجی و کادر فنی باشیم. من بارها اینجا بازی کردم و جز بازی های سختم بازی مقابل نساجی بود. شما بالای ۵۰ بازیکن در لیگ برتر دارید چرا خودتان تیم نداشته باشید؟!! همه دارند تلاش میکنند شما باید بیشتر تلاش کنید.این یک افتخار است که بهروان مازندرانی است.این مموعه میتواند نساجی را لیگ برتری کند.آقای پرهام قول داده مشکلا مالی را حل کند.نساجی باید تبذیل به باشگاه شود. به تیم های پایه توجه بیشتر شود.من قول میدهم برنامه سه ساله علاوه بر نساجی به تیمهای دیگر هم بازیکن دهید.به عنوان یک برادر به پرهام کمک میکنم.

صادق درودگر: با سلام و عرض ادب امیدوارم بتوانم کاری که خواست مردم است را انجام دهم.از اینجا از آقای پرهام و امیر قعله نعی تشکر میکنم.این افتخار را دارم که هر جا که خصوصی شد من فعالیت کنم همین چند روز قبل یک تیم خصوصی بهم پیشنهاد داد که به دلیل دوری مصافت رد کردم شاید خواس خدا باشد که همه دست به دست هم دهیم تا به موفقیت ختم شود.یکی از بحث های اصلی ما سکانداری هدایت تیم بود که بالاخره همه به نادر رسیدیم به همراهی آقا رحیم دست نشان . همه چی داریم پس باید تیم را بالا بیاوریم.یک خبر خوش هم بدهم که آقای عباسی اسپانسر تیم هم اینجا حضور دارند.”شرکت فولاد سهند غرب”

اهداف باشگاه:تمرکز روی صعود تیم و برنامه ریزی بلند مدت برای ساختار باشگاه و آکادی نساجی و تیمهای پایه . من در باشگاه ملوان اولین کاری که کردم برگزاری کلاس های مربی گری بود که ۳۲ بازیکن در رده های مختلف تیمهای ملی دادیم.و این کار باید در نسجی انجام شود چون پتانسیلش را دارد.

نادر دست نشان: صحبت کردن بین پیشکسوتان سخت است از دبیر ملکیان تا آقا رحیم که برادرم هستند و آقای محسنیان.آرزوم این بود که به همراه نساجی و همشهریان خود در بالاترین سطح فوتبال کشور فوتبال بازی کنم. خوشحالم که میتوانم دوباره با پرهام کار کنم.آقای قلعه نوعی ۴ سال از من کوچکتر است اما از نظر افتخار یکی از بزرگان ایران و حتی آسیاست.من با آقای پرهام هیچ صحبت مالی نکردم.شرمنده هوادارن شدم که در این مدت از راه های مختلف از زنگ زدن تا پیامک دادن از من حمایت کردند.از فرماندار و استاندار محترم و نماینده های محترم مجلس و آقای بهروان تشکر میکنم.خوشحالم که آقای درودگر مدیر عامل تیم شدند.ایشان خودشان آدم کاربلدی هستند.از بخش مدیریتی نگرانی ای ندارم در حالی که ۴ سال پیش با وجود زحمات زیادی که آقای حیدرزاده کشیدند ما در این زمینه کم تجربه بودیم. من در گذشته هیچ خیانتی به باشگاه نکردم چه از لحاظ مالی چه جذب بازیکن و دیگر مسائل.ولی قبول دارم که اشتباهی داشتم اما به هیچ وجه خیانت نبود.از پیشکسوتان میخواهم مرا تنها نگذارند و مرا کمک کنند چون من به تنهایی نمیتوانم.امیدوارم با همدلی هم مسیر را هموار کنیم.از هوادارن هم میخواهم شرایط را مهیا کنند تا آرامش داشه باشم و تمام تمرکزم روی مسائل فنی باشد.از همه میخواهم اگر اشتباهی دارم حتما به من بگویند ولی در کارم دخالت نکنند.از آقای حمیدی رییس محترم صدا سیما که دوست و همبازی ماست میخواهم که حمایت های لازم را انجام دهند.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۳ دیدگاه

 1. امیدوارم پس پرده های نساجی سرگرم کردن جوو نا و ازون طرف فتح تپه های چند هزار ساله و یغمای بیت المال نباشه !!!! امیدوارم این تیم به جایگاه به حقش در فوتبال برسه البته با اخلاق و اخلاق به طوریکه شکل جدیدی از اخلاق فوتبالی رو در کشور پایه گزاری کنه نه خدای نکرده باعث ابروریزی فرهنگی و اخلاقی ما مازندرانیا در کشوربشه.

 2. دوقلوهای چمازکتی

  روز از نو روزی از نو باز هم امیدواریم که لیگ برتری ش.یم راستی چرا پرهام ۱۱ ملیلرد هزینه کنه کخه تیم بره لیگ برتر یا نه یهو بره امتیاز راه اهن بحره خلاص چقدر تا پله لیگ برتر بریم و برگردیم یهو بخره خلاص وو شعار ندیم خودمون بریم ول کن بابا ۲ تا نتیجه بگیره همه چی فراموش می شه

 3. بسمه تعالی
  اولا باید تشکر کرد ازهمه یاران این شهر
  دوما باید از هرنوع بهره برداری سیاسی و یا اجتماعی پرهیز نمود
  سوما دستهای پشت پرده .دلالان را باید از این تیم دور کرد
  چهارما با نیت پاک و توسل به خداوند گام برداشت
  در خاتمه مجددا از یارا ن صدیق شهر وورزش کمال امتنان رادارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *