آموزش وردپرس
parham

پرهام: نساجی را تحویل دلسوزان می دهم!

مالک باشگاه نساجی قائمشهر بابت عدم توجه مسوولان شهری به شرایط این تیم گله مند است و اعلام کرد در صورت ادامه این شرایط تیم را تحویل خواهد داد.

به گزارش “ورزش سه”، مهدی پرهام، مالک باشگاه نساجی قائمشهر با اعلام نارضایتی از شرایط موجود گفت: ما طبق توافقات به تعهدات خودمان کاملا عمل کرده ایم اما یک سری از تعهدات از طرف مقابل وجود دارد که تاکنون به هیچ کدام عمل نشده است.

وی ادامه داد: امکاناتی از قبیل زمین تمرین و … جزو تعهدات طرف مقابل بود که مکتوب نیز موجود است. با توجه به اینکه طرف مقابل هیچ علاقه ای به انجام وظایف خود ندارد بنده به آقای درودگر اعلام کردم بعد از ۱۳-۱۴ ماه کار در این تیم بهتر است تیم را تحویل دوستان بدهند و به کارهای خودشان برسند.

پرهام در ادامه افزود: با این شرایط تیم را به اداره جوانان و شورای شهر می دهیم و از آنها خیلی ممنونم که اینطور احساس مسوولیت می کنند و شرایط تیم را درک می کنند. من به تمام تعهداتی که در درج شده بود عمل کردم اما برخی از دوستان فقط بلدند از موقعیت نساجی در این شرایط فقط استفاده کنند و هیچ وقت نیز دل شان برای تیم و دوستداران آن نمی سوزد و منافع خود را دنبال می کنند.

تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ساری با ارسال نامه ای به ریاست این شورا اعتراض خود را نسبت به واگذاری زمین روستای ماهفروجک به باشگاه نساجی قائمشهر کتباً اعلام کردند.

به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، در این نامه آمده است:

ریاست محترم شورای اسلامی شهر ساری

با سلام واحترام به استحضار می رساند رسانه های استان خبر واگذاری زمین چند هکتاری ماهفروجک به باشگاه نساجی را منتشر کرده اند و طی جلسه ای که در استانداری مازندران برگزار شد این واگذاری به تصویب رسید. همانطور که استحضار دارید در سال گذشته نیز این خبر رسانه ای شده بود که اهالی و ورزشکاران و ورزش دوستان ساروی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

چراکه در شهر ساری هم باشگاه های معتبر و با سابقه ای وجود دارد و هم اسپانسرهای قوی که بتوانند در شهرستان خودشان مجموعه ورزشی احداث کنند و از طرفی این واگذاری از نظر حقوقی در آینده ممکن است دچار اشکالاتی شود که تبعات آن سنگین خواهد بود لذا مراتب اعتراض اعضا را به مقامات استانداری منعکس فرمایند که با وجود قهرمانان بنام و ورزشکاران شهر ساری چرا در محدوده شهرستان ساری به نساجی قائمشهر زمین واگذار می شود.

گفتنی است، این نامه در یکصد و سی امین جلسه شورای اسلامی شهر ساری و در حضور واحدی فرماندار ساری تقدیم رئیس شورا شد و فرماندار ساری نیز در پاسخ به این نامه اعتراضی اعضاء اعلام کرد این موضوع را در استانداری مازندران پیگیری خواهد نمود.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. کاملا درست می گویند شورای ساری دارد از حقوق شهر دفاع می کند و به وظیفه خود عمل می کند.در اینده مشکل ساز خواهد بود. چرا در خود قایم شهر به پرهام زمین نمی دهند? مگر ما خودمان زمین کم داریم??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *