آموزش وردپرس
polomp

پلمپ ۹۲ واحد صنفی متخلف در قائمشهر

 قائم خبر: به گزارش روز یکشنبه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان مازندران سرهنگ ˈ محمد رضا قدمیˈ گفت : به منظور افزایش احساس امنیت و برخورد با مزاحمان نوامیس مردم و جلوگیری از تخلفات واحد های صنفی ، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان قائمشهر به اجرا در آمد.

وی افزود : به همین منظور عملیات مشترکی با حضور کلیه یگان های انتظامی وعملیاتی در سطح شهرستان قائمشهر و در پارک ها و تفرجگاها و اماکن تجاری و … این شهرستان به اجرا در آمد.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد : در اجرای این طرح ضمن هماهنگی با مراجع قضایی ماموران موفق به دستگیری ۳۵ نفراز مزاحمان نوامیس مردم ومعرفی آنان به مراجع قضایی شدند .

قدمی از پلمپ ۹۲ واحد صنفی متخلف از جمله نمایشگاه اتومبیل، فروشگاه های عرضه پوشاک، میوه فروشی ها و واحدهای صنفی لوازم آرایشی و …خبرداد و افزود : از ۵۳ واحد صنفی متخلف دیگر تعهد کتبی اخذ شد و به ۱۲۶ واحد صنفی نیز اخطار پلمپ در صورت عدم رعایت قوانین ابلاغی داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر در ادامه توقیف ۳۸ دستگاه خودرو ، هفت دستگاه موتورسیکلت به لحاظ آلودگی صوتی و ناهنجاری های اجتماعی و مزاحمت  نیز توقیف شدند.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *