چهارشنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۸

پیروزی نساجی مقابل فجرسپاسی/تصاویر

قائم خبر – میلاد اکبری: شاگردان جواد نکونام در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر میزبان فجرسپاسی شیراز بودند. این بازی با استقبال پرشور هوادارن برگزار شد و در پایان نساجی توانست با گل محمد عباس‌زاده در دقیقه هفتم و سعید خردمند در دقیقه ۹۵ پیروز این دیدار شود. نساجی مازندران با این پیروزی ۶۱ امتیازی شد و همچنان امیدوار به صعود است. فجر هم با این شکست امیدش را به صعود از دست داد و با ۴۸ امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.

حواشی:

* محمدحسین میثاقی،گزارشگر خوب برنامه ۹۰،جهت تهیه مستند تیم امید شهر خسته،با استقبال هوادارن وارد ورزشگاه شهید وطنی شد.

* فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران به دلیل حساسیت بالای این دیدار به عنوان یکی از دو ناظر داوری این دیدار در جایگاه ویژه مهمانان و شخصیت ها حضور یافت.

* پیش از آغاز بازی،بازیکنان نساجى به کشته شدگان حادثه بندر ترکمن اداى احترام نمودند.سى و پنجمین سالى است که ٩نفر از عزیزانمان براى نساجى جانشان را دادند.

*لیدرهای رشت جهت حمایت از تیم محبوب استان مازندران به قائمشهر آمدند.

* ظرفیت ورزشگاه شهید وطنی،۲ ساعت قبل از آغاز بازی،تکمیل شده بود.

*با توجه به حساسیت و شور بازی تیم نساجی مازندران ، بسیار از علاقمندان این تیم خود را از شهرهای دور و نزدیک به استادیوم وطنی قائمشهر رساندند تا بتوانند از نزدیک این بازی را ببینند .

*شمار زیادی از جوانان نیز با پوشیدن لباس های قرمز رنگ متعلق به تیم نساجی و با براه انداختن کارناوال شادی در میدان طالقانی قائمشهر به ابراز احساسات پرداختند.

*حضور گسترده مردم شهرهای استان مازندران با خودروهایشان در خیابانها موجب ایجاد ترافیک بسیاری در خیابان کارگر قائمشهر شده و تعداد زیادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز برای ایجاد نظم و رفع ترافیک، فعالانه در صحنه حضور داشتند.

*این دیدار را حدود ۲۰ هزار تماشاگر از سراسر کشور با حضور در استادیوم تماشا کردند و حدود ۲ هزار نفر نیز به دلیل پر شدن ورزشگاه جواز ورود پیدا نکردند.

*دهها هودار قائمشهری نساجی هم دیدار تیم محبوبشان را از روی بام و تراس ساختمان های اطراف استادیوم به نظاره نشستند

*فرماندار و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قائمشهر و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از مدیران استانی بودند که به عنوان تماشاگر ویژه در استادیوم حضور داشتند.

* هواداران نساجی مازندران در این دیدار،یاد مرحوم مهرداد اولادی بازیکن نامدار قائمشهری را با سر دادن شعار ‘ اولادی روحت شاد’ زنده نگه داشتند .
جمعه ، ۳۱ فروردین امسال با حضور بزرگان فوتبال کشور مراسم دومین سالگرد مرحوم اولادی بازیکن قائمشهری بر مزارش در روستای قادیکلای بزرگ این شهر برگزار شد .

*مدیرعامل فجر سپاسی شیراز که تیمش با این شکست امید صعود به لیگ برتر را از دست داد ؛ در پایان با قدردانی از میزبانی قائمشهری ها ابراز امیدواری کرد تا نساجی قائمشهر قدیمی ترین تیم مازنی ها به لیگ برتر صعود کند.

*سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز: دقایق ابتدایی بازی گلی خوردیم که روی فشار اولیه جو ورزشگاه و حریف بود.از جو ورزشگاه نساجی کیف کردم

*نکونام به دلیل نامساعد بودن حال پدر خود،نتوانست در نشست خبری حاضر شود.

همچنین ببینید

تجلیل از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای

در آیینی با حضور جمعی از مسولان شهرستانی از برترین سخنرانان موسسه سخنوران حرفه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 8 =