پنج شنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

پیروزی نساجی مقابل فجرسپاسی/تصاویر

قائم خبر – میلاد اکبری: شاگردان جواد نکونام در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر میزبان فجرسپاسی شیراز بودند. این بازی با استقبال پرشور هوادارن برگزار شد و در پایان نساجی توانست با گل محمد عباس‌زاده در دقیقه هفتم و سعید خردمند در دقیقه ۹۵ پیروز این دیدار شود. نساجی مازندران با این پیروزی ۶۱ امتیازی شد و همچنان امیدوار به صعود است. فجر هم با این شکست امیدش را به صعود از دست داد و با ۴۸ امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.

حواشی:

* محمدحسین میثاقی،گزارشگر خوب برنامه ۹۰،جهت تهیه مستند تیم امید شهر خسته،با استقبال هوادارن وارد ورزشگاه شهید وطنی شد.

* فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران به دلیل حساسیت بالای این دیدار به عنوان یکی از دو ناظر داوری این دیدار در جایگاه ویژه مهمانان و شخصیت ها حضور یافت.

* پیش از آغاز بازی،بازیکنان نساجى به کشته شدگان حادثه بندر ترکمن اداى احترام نمودند.سى و پنجمین سالى است که ٩نفر از عزیزانمان براى نساجى جانشان را دادند.

*لیدرهای رشت جهت حمایت از تیم محبوب استان مازندران به قائمشهر آمدند.

* ظرفیت ورزشگاه شهید وطنی،۲ ساعت قبل از آغاز بازی،تکمیل شده بود.

*با توجه به حساسیت و شور بازی تیم نساجی مازندران ، بسیار از علاقمندان این تیم خود را از شهرهای دور و نزدیک به استادیوم وطنی قائمشهر رساندند تا بتوانند از نزدیک این بازی را ببینند .

*شمار زیادی از جوانان نیز با پوشیدن لباس های قرمز رنگ متعلق به تیم نساجی و با براه انداختن کارناوال شادی در میدان طالقانی قائمشهر به ابراز احساسات پرداختند.

*حضور گسترده مردم شهرهای استان مازندران با خودروهایشان در خیابانها موجب ایجاد ترافیک بسیاری در خیابان کارگر قائمشهر شده و تعداد زیادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز برای ایجاد نظم و رفع ترافیک، فعالانه در صحنه حضور داشتند.

*این دیدار را حدود ۲۰ هزار تماشاگر از سراسر کشور با حضور در استادیوم تماشا کردند و حدود ۲ هزار نفر نیز به دلیل پر شدن ورزشگاه جواز ورود پیدا نکردند.

*دهها هودار قائمشهری نساجی هم دیدار تیم محبوبشان را از روی بام و تراس ساختمان های اطراف استادیوم به نظاره نشستند

*فرماندار و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قائمشهر و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از مدیران استانی بودند که به عنوان تماشاگر ویژه در استادیوم حضور داشتند.

* هواداران نساجی مازندران در این دیدار،یاد مرحوم مهرداد اولادی بازیکن نامدار قائمشهری را با سر دادن شعار ‘ اولادی روحت شاد’ زنده نگه داشتند .
جمعه ، ۳۱ فروردین امسال با حضور بزرگان فوتبال کشور مراسم دومین سالگرد مرحوم اولادی بازیکن قائمشهری بر مزارش در روستای قادیکلای بزرگ این شهر برگزار شد .

*مدیرعامل فجر سپاسی شیراز که تیمش با این شکست امید صعود به لیگ برتر را از دست داد ؛ در پایان با قدردانی از میزبانی قائمشهری ها ابراز امیدواری کرد تا نساجی قائمشهر قدیمی ترین تیم مازنی ها به لیگ برتر صعود کند.

*سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز: دقایق ابتدایی بازی گلی خوردیم که روی فشار اولیه جو ورزشگاه و حریف بود.از جو ورزشگاه نساجی کیف کردم

*نکونام به دلیل نامساعد بودن حال پدر خود،نتوانست در نشست خبری حاضر شود.

همچنین ببینید

مازندران باسوادترین استان در کشور

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش : مازندران با سوادترین استان در آموزش ابتدایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =