آموزش وردپرس
terafik-jade-19mordad (1)

پیمانکاران در ساخت تونل محور سوادکوه ضعیف عمل کردند

کمال علیپور از بازدید وزیر راه و شهرسازی از مراحل ساخت چهار بانده شدن محور سوادکوه خبر داد.

به گزارش قائم خبر رئیس کمیته راه و شهرسازی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از پیمانکاران در ساخت تونل این محور ضعیف عمل کرده است، بیان داشت: ساخت راه دارای رتبه فنی است اما ساخت تونل رتبه فنی ندارد و پیمانکار مورد نظر در ساخت راه دارای رتبه است ولی در ساختن تونل قوی عمل نکرده است.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی به متن کتبی وزیر راه و شهرسازی درباره لزوم تعیین تکلیف پیمانکار محور سوادکوه با توجه به درخواست خود، افزود: در حال حاضر معتقد به فسخ قرارداد با پیمانکار جدید به دلیل ایجاد فاصله زمانی نیستم که البته اگر لازم شود برای تسریع در کار مردم قرارداد را هم فسخ می‌کنیم.

علیپور بر لزوم استفاده از محورهای فرعی برای استفاده رانندگان در زمان ترافیک اشاره و یادآوری کرد: مبلغ ۳۰ میلیارد ریال با وزیر نفت برای استفاده از مسیر فشارشکن نفت لاجیم سوادکوه رایزنی شد تا در زمان ترافیک برای استفاده از مسیر لاجیم سوادکوه به ساری مورد استفاده قرار گیرد تا علاوه بر کاهش بار ترافیک سبب استفاده گردشگری هم قرار گیرد.

علیپور به مطالعه طرح کمربندی رودخانه تالار با استقرار کارخانه کک‌سازی و زغال‌شویی اشاره کرد و گفت: این طرح با توجه به استفاده اقتصادی عمومی از عبور و مرور در محور سوادکوه برای آینده طراحی می‌شود تا به اقتصاد مردم صدمه نزند.

 وی گفت حدود ۲۰ هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور وجود دارد که کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برای اتمام آنها طرح‌هایی را برای اجرایی شدن مورد نظر دارد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. شما پس چیکاره اید
    زبون گوشت و لامیزه پوست
    ماده ۴۷ کن برن دنباله کارشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *