آموزش وردپرس
chamann

پیگیری پروژه ورزشگاه شهید وطنی

قائم خبر-عباس ناساری: دیروز دوشنبه در پی کنکاش و دلواپسی ای که مثل همه تماشاگران ومشتاقان ورزش شهرم برای فوتبال بویژه نساجی دارم برآن شدم تا بار دیگر ازوضعیت چمن زمین فوتبال استادیم شهید وطنی بیشتر اطلاع کسب کنم ازاین رو دوربینم را به کولم انداختم و به استادیوم وطنی رفتم  تا از وضعیت چمن بیشتر مطلع شوم .

تا یادم نرفته بگویم که دو روز پیش جهت کسب اطلاع از وضعیت چمن به اداره تربیت بدنی رفته بودم که یکی از همکاران آقای دلیلی ( سرپرست ورزش وجوانان قائمشهر ) که پشت میز منشی دفتررئیس اداره نشسته بود به من گفت : آقای پیمانکار چمن گفت که ما چندین نفراز کارگران را برای نصب چمن به زمین بردیم ولی چون رول های چمن مصنوعی کمتر از حد مورد نظراست از نصب آن خودداری کردیم.

واقعاً عجب استدلال عحیبی است ، خوب چرا آقای پیمانکار ازنفرات کمتر برای نصب چمن های موجود سود نبرد تا برای نصب بقیه رول هایی که قرار است وارد شود وقت کمتری را صرف کنند.

داشتم عرض می کردم که با دوربین وارد استادیوم شدم که آقای خواجه محله که گویا مسئولیت مستقیمی روی پروژه چمن استادیم شهید وطنی قائمشهر دارد را از راه دور دیدم که به اتفاق چند نفر دیگرمشغول براندازکردن زمین بودند وبه هنگامی که من داشتم با چندنفر از مشتاقان ودلسوختگان فوتبال شهرم و وضعیت چمن مصنوعی استادیم  و تیم محبوب نساجی گفتگو میکردم آقای خواجه محله گویی که اصلاً بنده را ندیدند ازکنارم رد شدند و انگار که اصلاً بنده را نمی شناختند.

بعد که کمی فکرکردم تازه متوجه شدم هی دل غافل نگو از درج خبر انتقادی روز قبل درسایت قائم خبر دل آزرده شدند ، آخه مسئول پروژه چمن از سوی اداره کل خودش است ، البته شاید هم دل آزرده نبودند. اما ظاهر امر و تحویل نگرفتن ما حکایت از این مهم داشت.

اشکالی نداره اصلاً از تمام خبرنگاران قائمشهری دلخور باشند ما ناراحت نمی شویم ولی درعوض هرچه سریعتر کار چمن شهید وطنی را به اتمام برسانند دستشان را می بوسیم ،حداقل من که این کار را خواهم کرد.

جان کلام اینکه هیچ تغییری در روند کار حاصل نشد تا بینیم فردا چکار خواهند کرد.

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

یک دیدگاه

  1. تو این شهر هیچ کس وظایف شو درست انجام نمیده همین خود ما نمایش تئاترمون برای جشنواره بین المللی مریوان انتخاب شده(چرختو) اون وقت یه نفر پیدا نشد بگه آقا این ۱۰۰ تومن مال شما برین بستنی بخرین بخورین.

    میریم شهرداری میگن تا شهردار جدید انتخاب نشه نمیتونیم کمک مالی کنیم…
    میریم ارشاد میگن پول نداریم؛ پول آب و برق و گاز بدهکاریم انقدر وضعمون خرابه که پول نداریم پول شارژ اینترنت بدیم(۱۲۰۰۰ تومان)!!!!!!

    من نمیدونم اداره ارشاد وظیفش چیه پس؟ فقط بلدن بگن تئاتر مازندران در جشنواره بین المللی……

    ای خدا خودت نجاتمون بده با این مسئولین…. واقعا خسته نمی شین انقدر به فکر مردمین؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *