آموزش وردپرس
hamed-ebrahimi

چمن شهید وطنی آماده بازی مقابل گهر درود نخواهد شد

به گزارش قائم خبر صبح امروز جلسه ای مطبوعاتی رئیس هیئت فوتبال قائمشهر آقای ابراهیمی با اصحاب رسانه در دفتر ریاست شورای شهر قائمشهر برگزار شد که  سرکارخانم حسین زاده از روزنامه وارش وخانم متانی ازروزنامه بشیر مازندران و سرکارخانم کریمی از خبرگزاری مهر و روزنامه همشهری به اتفاق مهندس علینژاد مسئول روابط عمومی شورای شهر و برزگر رئیس هیات فوتسال شهرستان قائمشهر در این جلسه حضور داشتند. پیرامون چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر صحبت هایی شد که با هم می خوانیم:

حامد ابراهیمی در ابتدای جلسه از تمامی مردم و ورزش دوستان قائمشهری به دلیل عدم انجام پروژه چمن مصنوعی در وقت مقرر عذرخواهی کرد و گفت:حدود ۱ سال و نیم گذشته تصمیم گرفتیم که زمین ورزشگاه شهید وطنی را چمن مصنوعی کنیم.آقای پایمرد برای انجام این پروژه ظرف مدت ۲ ماه اعلام آمادگی و هیئت فوتبال استان هم با این موضوع موافقت کرد.ایشان کار خاکبرداری را آغاز کردند اما متاسفانه شرایط اقتصادی کشور دگرگون شد و قیمت دلار افزایش چشمگیری داشت.به همین دلیل آقای پایمرد رسماً اعلام کرد با این شرایط اقتصادی توان انجام چنین کاری را ندارد.بحران مدیریتی آقای سعادتمند از آن لحظه آغاز شد.جا دارد از رئیس اداره ورزش و جوانان استان مازندران،آقای سعادتمند تشکر ویژه ای کنم که طی این سال ها نگاه ویژه ای به فوتبال استان الاخصوص شهرستان قائمشهر داشتند.ایشان قطب فوتبال استان و کشور را قائمشهر می دانند و با همین نگاه مثبت ، کار چمن را پیگیری کردند و تصمیم گرفتند هر چه سریعتر انجام این پروژه آغاز شود.

jalase-ebrahimi

پس از کش و قوس های فراوان با شرکت ترکیه ای وارد مذاکره شدیم.این شرکت جدیدترین چمن که دارای تاییده دوستاره فیفا می باشد را وارد قائمشهر کرد.تنها کارشناسی رسمی کشور در حوزه چمن مصنوعی،آقای بهروان این چمن را نیز تایید فرمودند و تا پایان کار نظارت دقیقی بر این پروژه دارند.

در حال حاضر تمام رول های چمن بر روی زمین پهن شده و کارگران مشغول برش خط ۱۸ و خط ۶ و خط وسط هستند که با الیاف سفید رنگ و خوب خط کشی خواهد شد.

از نمایندگان شهرستان و استاندار جدید، آقای فلاح و از همه مدیران خواهش می کنم که کلنگ یک استادیوم ۳۰ هزار نفری را برای قائمشهر بزنند.قائمشهر پتانسیل داشتن یک تیم در لیگ برتر را دارد اما باید زیرساخت های لازم لیگ برتری شدن را هم داشته باشد که یکی از آن زیرساخت ها داشتن استادیوم بیش از ۳۰ هزار نفری است.امیدواریم این کار ماندگار در دولت تدبیر و امید انجام شود.

چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر تنها چمن با کیفیت کشور است که دارای تاییده دو ستاره فیفا می باشد.امیدواریم این ورزشگاه هرچه سریعتر آماده برگزاری مسابقات شود و شاهد حضور علاقه مندان و هواداران پرشور قائمشهری در ورزشگاه باشیم.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۴ دیدگاه

 1. بعد از دو سال وقفه فکر نکنم بیش از سه بازی خانگی نیم فصل اول را شاهد باشیم
  البته توی این دو سال هم متونستیم یک ورزشگاه سی هزار نفری نه بلکه پنجاه هزار نفری
  هم احداث کنیم آقای ابراهیمی شرم نمیکنه که بعد دوسال هنوز فقط نصب چمن مصنوعی
  را تمام نکردن و حرف از کلنگ زنی استادیوم سی هزار نفری میزنه و عوام فریبی میکنه
  این هفته و اون هفته کردن بازی در قائمشهر به اندازه کافی خون هواداران نساجی رو
  به جوش اورده و این حرفهای ایشون یعنی چه مردم چی فرض میکنه اگه واقعا تلاشهای
  ایشون همانند فعالیتهای انتخاباتی و رای جمع کردن بود صد در صد چمن مصنوعی حالا
  حالاها نصب بود

 2. اقای ابرهیمی آفرین، خیلی خبر مهمی بود. مردم اصلا نمی دونستند که زمین آماده نمیشه خوب شد اطلا ع دادید واقعا کار سختی را تو مدیریت ورزش انجام می دهید. افرین شما تنها کسی هستید که توانایی چندید شغل هم زمان را دارید .ریاست شورای شهر برای شما کم است.

 3. آقای ابراهیمی عزیز ازاین که تو درمدت ریاستت درهیات فوتبال زحمات زیادی کشیدی شکی ندارم ولی بهر حال تو رئیس هیات فوتبال شهرمان بودی وهستی و میبایستی باسماجت تمام موی دماغ مسئولان ذیربط میشدی تا هرچه سریعتر کارچمن شهیدوطنی به دو فصل طول نکشد و هی اینو اونو برای تاخیر کارچمن زمین مقصر ندونید مثل آقای سعادتمند .
  یک پیمانکار فقط یک پیمانکار است وبرایش احساسات مردم اصلا مهم نیست . اون فقط به پول ودستمزذش فکرمیکنه وحق هم داره چون درحدیک کارگره وبه چیزی جز پول ودستمزدش فکرنمیکنه آیا شما هم این چنینی فکرمی کنید که اگرفکرکنید فاتحه فوتبال ما خوانده است . اگرچه درحال حاضرهم باتوجه به وضعیت کنونی چمن استادیم وطنی فاتحه اش ازقبل خوانده شده وفقط یاران باتعصب تیم نساجی مازندران بهمراه تلاش بی وقفه مربیان و مسئولان تیم بویژه و صددرصد بویژه تشویق های دلسوزانه عاشقان نشاجی و طرفداران فوتبال این شهرستان شاید بتواندنساجی را ازاین بهران تا حدودی دورکند وانشاا…سرانجام نجات پیدا کند. نوکرهرچه طرفدارفوتبالی هستم .کوچک شما یکی ازخاک خورده های فوتبال (شهرام)

 4. به نظره اکثر هوادارای فوتبال،آقای ابراهیمی بهتره بری و جای خودت رو کسی دیگری بدی،تا شما هستی همین بی تدبیری هست.ما فوتبال دوستان شما رو قبول نداریم.متشکرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *