آموزش وردپرس
bazar-rooz

چهارشنبه بازار قائمشهر ضربتی ساماندهی شد

معاون فرماندار قائم شهر با اشاره به اجرای طرح ضربتی ساماندهی چهارشنبه بازار قائم شهر در اول خرداد سال جاری، گفت: بدلیل وضعیت نامطلوب این بازار، اجرای طرح ساماندهی با همکاری نیروی انتظامی، فرمانداری، شهرداری، شورای شهر و اصناف انجام شد.

محمدی فرماندار قائمشهر،به انتقال دستفروشان به بازار الماس خیابان کفشگرکلا اشاره کرد.

وی از قائم شهر بدلیل وسعت کم و جمعیت زیاد دومین شهر پرتراکم کشور پس از تهران نام برد و افزود: با این وضعیت با معضل ترافیک، مسائل بهداشتی و اجتماعی در شهرستان مواجه خواهید شد.

همچنین فرمانده انتظامی قائم شهر با اشاره به اینکه از ۱۰ روز گذشته اطلاع رسانی گسترده ای در سطح شهرستان در خصوص ساماندهی دستفروشان انجام شده است، گفت: از اول خرداد ماه سال جاری تمامی سد معبرهای واقع در چهارشنبه بازار و خیابانهای حاشیه این بازار ساماندهی می شود و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

از بامداد اول خرداد ۱۳۹۲،نیروهای انتظامی و امنیتی با حضور در چهارشنبه بازار قائمشهر از بساط دستفروشان جلوگیری کردند و خوشبختانه هیچ مشکلی رخ نداده است.

همچنین ببینید

atash

آتش سوزی در روستای رکابدارکلای قائم شهر

قائم خبر :مشاهدات آتش نشانان از بررسی محل حادثه ،ساختمانی با سقف حلبی بود که …

۷ دیدگاه

  1. امیدوارم معضل ترافیک هم حل بشه….

  2. چهارشنبه بازار با همین دستفروش هاش رونق داره . نظر من اینه که جلوی رفت و آمد ماشین ها جلوگیری بشه . اینطوری دست فروش ها میتونن وسط قسمت سواره رو در ردیف های منظم کارشونو انجام بدن . باید تمهیدی اندیشیده بشه که ورودی بازار خیابان تهران و بابل برای تردد ماشین ها بسته بشه و مثل بازار تهران مغازه دارها با گاری جنس هاشونو ببرن مغازشون . چهارشنبه بازار از قدیم معروف بوده خیلی از مردم هم خریدهاشونو از همین دست فروش ها میکنن . به هر حال نظر من بود امیدوارم به گوش مسئولین برسه

  3. بسیار طرح بجایی بود امیدوارم ادامه داشته باشه ممنون از شهرداری و نیروی انتظامی……….

  4. طرح خوب وبه جایی بود متشکریم

  5. باید واقعا ب این شجاعت شهرداری تبریک گفت. کاری که باید چند سال پیش انجام میشد انجام شد. شهر و ترافیکش واقعا گنجایش چنین شلوغی ای رو نداشت. دو سه سال اخیر غروب ها پیاده رو واقعا جای حرکت نبود…

  6. شهروند قائمشهری

    افرین بر سه نفر زحمتکش سرهنگ قدمی ÷حاج حسین اکبرزاده ÷ برادر کوثری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *