آموزش وردپرس
میدان طالقانی
میدان طالقانی

چهره ی شهر از نگاه دوربین

 قائم خبر- رضا نادری :قابل توجه شهردار وشورای شهر محترم قامشهر

شاید در سالهای اخیر چند پروژه  زیر بنایی در قائمشهر به بهره برداری رسید(زیر گذر امام و…) اما سالهاست چهره ی شهر نه تنها از نظر زیبایی هیچ تغییر نکرده بلکه روز به روز زشت تر هم می شود. عکس هایی را که مشاهده می کنید فقط وفقط مربوط  به دور میدان اصلی شهرمی باشد.حالا خیابانهای فرعی ،کوچه وپس کوچه بماند! امید است شهردار جدید با استفاده از مشاورانی که می توانند درکار زیبا سازی شهری کمک کنند ،استفاده نماید.

بدون شرح      تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل..

zesht2

تابلوی مورد نظر عکس ایت الله صالحی مازندرانی می باشد .علاوه بر این که جهت نصب تابلودر جهت خلاف حرکت ماشینها می باشد، این تابلوی زنگ زده در مرکزشهر نه در شان ایشان است نه مردم قائمشهر

zesht3

درو میدان طالقانی قوطی از دل زمین بیرون زده که هرلحظه امکان اتفاق ناگواری برای عابرین در انتظار است . باتوجه به شلوغی وپر تردد بودن میدان لطفا دست بچه های خود را محکم نگه دارید تا با  مین های کار گذاشته شهردار ی برخورد نکنند!

zesht4

این استوانه بتنی  در دور میدان محل تیلغ می باشد .خود شما قضاوت کنید آیا این بتن برای شهرزیباست ؟

zesht

کافو مخابرات شده جای تبلغ،درصورتی می  توان با نقاشی بر روی آن هم موجب زیبایی شود هم دیگر کسی برروی آن کاغذ نچسباند.قابل توجه مسئولین اگر سری به شهر ساری بزنید یاد می گیرد !

zesht1

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۹ دیدگاه

 1. شبیه شهر های جنگ زده است

 2. با سلام
  ممنون به خاطر توجه شما به نکانت و مسائل ریز و درشت این شهر. ای کاش مردم و به خصوص جوانهای قائمشهری حمایت بیشتری از وبسایت شما کنند تا بازخورد بیشتری نزد مسئولین این شهر داشته باشد.
  با احترام

 3. وقتی مرکز شهر این طوری وای به حال کل شهر

 4. در مورد قوطی و آهن هایی که همه جای شهر چه در مرکز و چه بیرون شهر در اغلب پیاده روهای خیابونای قائمشهر هست چندین بار برای شخص من مشکل و آسیب دیدگی پیش اومد . یکبار میدان امام در حال رد شدن از خیابون یکبار پیاده روی خیابون ساری اتفاقا نزدیک شهرداری فعلی بود . مساله اصلی کار بدون فکر وکارشناسی هست که این آهن و میله ها کاشته و نصب و چند وقت بعد فقط بریده میشن و انتهای اونا مشکل سازن

 5. مهرداد دهقان

  سفارش میکنم یه سه شنبه برید سالن اجتماعات شهرداری با اقای شهردار ملاقات کنید و عکسها را نشان بدهید..یادت نره شهردار از استان اوردند

  • من عادت ندارم وقتم رو واسه کارای بیخودی بذارم!!!!!!!!!!!!!!! شما رو نمی دونم…………
   نه این شهردار و نه شهردار های قبلی و نه شهردارهای آینده تصمیمی برای بهتر شدن اممور ندارن پس الکی زور نزنید…..

 6. مسئولین بی کفایت والبته همانند شورای قبل داریم

 7. به نظر من قائمشهر در حال رشد سریع جمعیت وتبدیل به کلانشهر شدنه باتوجه به جمعیت ۴۰۰٫٫۵۰۰هزار نفری

 8. به نظر من قائمشهر توان کلانشهر شدن رو داره.با۴۰۰٫۵۰۰هزارنفری که جمعیت داره.که زیرساخت نیازداره..قائمشهر از درصد رشد بالایی برخورداره .مخصوصا جمعیت..باید مسئولان توجه زیادی به این شهر کنند ..که متاسفانه……….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *