آموزش وردپرس
IMG_1708 copy

کارهایی که به صورت مسکن انجام پذیرفت نه درمان ،بزرگترین معضل امروزشهرمان می باشد!

قائم خبر – عباس ناساری : در یک مصاحبه اختصاصی ازمهندس فریبرز فتحی ( فوق لیسانس مهندسی عمران ) ورئیس کمیسیون عمران شورای شهر قائمشهرخواستیم تاپیرامونعملکرد ۶ ماهه گذشته شورای شهر را توضیح دهد که وی بصورت موردی بشرح زیرچنین پاسخ داد :

طی ۶ ماه سپری شده در شورای شهر قائمشهربه دستاوردهای زیر دست یافتیم

۱٫ شناخت نسبی از اکثریت اعضاء محترم شورا و شهردار محترم به لحاظ مختلف و همچنین تا حدودی شناخت بدنه شهرداری از نظر نیروی انسانی

۲٫ شناخت حوزه اختیارات شوراها و قوانین مربوط به آن

۳٫ بررسی اجمالی عملکرد سه دوره گذشته شورای اسلامی و همچنین عملکرد شهرداران دوره های قبل و الگو گرفتن از نکات مثبت آنها و درس از اشتباهاتی که مرتکب شده اند و همانطور که مستحضرید آثار این اشتباهات چه در گذشته و خدای ناکرده چه الان نتیجه ای جز عقب ماندگی شهرمان و متضرر شدن مردم نمی باشد.

وی درموارد مثبت ۶ ماه گذشته اشاره داشت :

۱٫ انتخاب شهردار در بازده زمانی مناسب

۲٫ شناخت اعضاء از میزان ضعف و قوت بدنه شهرداری البته بصورت نامنظم که بهتر است هر کدام از اعضاء محترم بر اساس وظایفی که در کمیسیون مربوطه دارند واحدهای زیر مجموعه کمیسیون خود را در شهرداری شناسایی و در جریان نقاط ضعف و قوت آنها قرار بگیرند.

۳٫ لازمه موفقیت شوراها در گرو تصمیم با خرد جمعی و یا همان گروهی است و از نکات مثبت ۶ ماه گذشته این بوده که بیشتر اعضاء محترم به این باور رسیده اند که دراینجا روز به روز تقویت می گردند.

۴٫ نکته مهم و مثبت دیگه اینکه اکثریت اعضاء محترم دارای هدفی مشترک بوده و طی ۶ ماهی که سپری شد بنده بارها و بارها شاهد این مهم بودم که اهداف مواردی ، همچون رفع تبعیض، دفاع از حقوق مردم ، محرومیت زدایی از بخشهای مختلف شهر، دلسوزیهای فراوان و … بوده که نوید آینده روشنی به لحاظ قرار گرفتن همه اعضاء در یک مسیر را نوید می دهد اما ؟؟؟

که معنی این اما این است که همه موارد فوق باید حساب شده و واقع بینانه باشد و آن وقت مردم اثر بخشی آن را خوهند دید.

مهندس فتحی ازکمبودها، ضعف ها و کاستی های ۶ ماه گذشته چنین گفت :

با عنایت به اینکه اکثریت قریب به اتفاق اعضاء محترم شورا اهداف مشترکی که عنوان گردید را دارند ولی متاسفانه این امتیاز بسیار مهم که لازمه موفقیت در هر کاری می باشد در مجموعه شورا خروجی مثبتی را در پی نداشته و برای تشریح این موضوع می توان حکایت تیم فوتبال ناموفق را که همه بازیکنان تیم هدفشان برد بوده و قابلیت و توانایی رسیدن به این پیروزی را نیز دارند ولی در پایان می بازند چون لازمه موفقیت تیم فوتبال انجام کار گروهی و مهمتر از همه مدیریت صحیح بر مجموعه می باشد. را مثال زد.

وی ادمه داد : نتیجه اینکه صرفاً داشتن هدف مشترک از طرف اعضاء محترم شرط لازم موفقیت بوده ولی کافی نیست و نظم بخشیدن و مدیریت صحیح و شفاف و بدور از هر گونه مخفی کاری و تبعیض باعث انسجام بیشتر میان اعضاء گشته که شرط کافی برای موفقیت هر مجموعه می باشد و امیدوارم که کمبودهایی که در این زمینه لمس می شود با همت اعضاء محترم به سریعترین شکل ممکن مرتفع گشته تا خروجی مثبتی که خواسته قلبی همه مردم و اعضاء محترم می باشد محقق گردد.

فتحی رئیس کمیسیون عمران شورای شهرقائمشهر بیان داشت :

همه ما وظیفه ای به لحاظ شرعی، اخلاقی و … در قبال این شهر و شهروندان مظلوممان داریم و هدف همه ما مشترک بوده و آن هم خدمت به مردم و ایجاد رفاه و آسایش برای آنها می باشد و این محقق نمی شود جز با همدلی و صادق بودن با یکدیگر و مردم

در این مجموعه به شکر خداوند متعال اکثر تخصص ها، تجارب ها و دیگر خصوصیاتی که لازمه یک مجموعه موفق می باشد وجود دارد ولی کافی نیست و زمانی این مجموعه در شکل گیری کامل می شود که مردم (شهروندان عزیز) را نیز در کنار خود داشته باشیم نه روبروی خود و در این صورت کلمه ما معنی کامل و پررنگ تری پیدا نموده و در کنار هم می توانیم به یاری خداوند منان شهر را بسازیم و امنیت، رفاه، آسایش و … را برای مردم فراهم سازیم.

فریبرزفتجی برای گفته های خود راهکارهای پیشنهادی را ایراد داشت که باهم می خوانیم .

۱٫ پرهیز مجدانه از انجام کارهایی که بهره برداری دراز مدت ندارند.

۲٫ مشارکت با مردم جهت توسعه شهر با راهکارهای اصولی جهت جلب اعتماد مردم به مجموعه شهرداری

۳٫ مشارکت کلیه اعضاء محترم شورا در جلسات رسمی و غیر رسمی و حتی نشست ها ، حتی اگر عضو محترم شورا هیچ تخصص یا تجربه ای در جلسات تخصصی که برگزار میگردد نداشته باشد.

۴٫ لازمه پیشرفت و انجام کارهای ماندگار با بهره برداری دراز مدت ، انجام مطالعات دقیق روی موضوعات مختلف است . پس شتاب زده عمل نمودن در این زمینه آثار منفی خواهد داشت.

۵٫ افکار بزرگی که قابلیت اجرایی دارد را تقویت نموده و این شهامت و جسارت باید در تک تک اعضاء وجود داشته باشد و کارهای بزرگ دردسرهای بزرگی نیز درپی خواهد داشت پس شهامت روبرو شدن در این زمینه را داشته باشیم.

۶٫ دربیشتر نقاط شهرمان دیگر فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد پس بهتر است قبل از انجام هر کار عمرانی مطالعات دقیقی روی آن در زمینه های مختلف صورت گیرد و کلیه جوانب آن بررسی گردد چون بزرگترین معضل امروز شهرمان این است که کارهایی که صورت گرفته فقط تسکین دهنده بوده و درمان نبودند و عدم بررسی کامل قبل از انجام پروژه ها و همچنین ضعف نظارت بر آنها موجب گردیده تا پس از اجرا، مشکلات نمایان شود که اینگونه موارد به معنی هدر دادن بیت المال بوده و امیدوارم کارهای مثبت و ماندگاری در این شهر که با کمبودهای فراوانی روبرو است صورت گیرد تا ما ( اعضاء شورا ) شرمنده مردم عزیزمان نشویم.

والسلام علیکم

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۲۵ دیدگاه

 1. دوقلوها چمازکتی

  حرفهای قشنگه ولی اصلا موردی در مورد عمللکردش تو این ۶ ماه حرف نزد اره جلسه بزارن توش شرکت کنن و پذیرای بشن خروجی کو چی کارکردصن؟ بگو ما بدونیم… تازه من هدیه دوربرگردو خیابان ساری رو به ارزش ۶۰ ملیون تومان باور نمی کنم میشه فاتورشو تو سایت بزارینن ببینم چهطور واسه چهار تا جدول کشی این همه فاکتور شد؟ واقعا به نظر شما ترافیکی که ازایتدای چشمه سر تا بیمارستان ولیعصر و در نهایت تا ظرافت همیشه موجب کندی عبور ور مرور میشه واسه اونجا یه فکری کنن بهتر نیست؟

 2. به نظر من شورا باید اتاق فکر تشکیل و از علاقمندان دعوت به جلسه و تبادل نظر کنند بهترین کار ها مشورت کردن است

 3. برای خانم مریم متاسفم که در مورد ۸۰۰۰ نفری که به مهندس فتحی رای دادن اینطور بی احترامی میکنن.این ۸۰۰۰ نفر هم عضو همین شهر هستن مگه یه ادم چقد میتونه فامیل داشته باشه که شما میگید با فامیل بازی رای اوردید ؟؟؟؟ همین افکارها و پیشداوری ها باعث عقب ماندگی شهر ما شده.بهتر اینه که به همه اعضای شورا احترام بگذاریم چون خودمون انتخابشون کردیم و حداقل به افرادی که برای بار اول وارد شورا شدند وقت بدیم و باهاشون همکاری کنیم تا اونا بهترین تصمیمو بگیرن.توهین به این همه رای کار درستی نیست به شما پیشنهاد میکنم به حرف هایی که میزنید بیشتر توجه کنید و حداقل کمی فکر……………
  از مهندس فتحی هم کمال تشکر و قدردانی رو دارم و از خدا میخام در این مسئولیت خطیر پشتیبان همه اعضا باشه و این تقاضا رو از اعضای شورا دارم که بیشتر به فکر مناطق محروم شهر باشید بویژه پشت راه آهن.

 4. من یکی از اونایی هستم که جلو ستاد مهندس فتحی بودم برای شما (مریم) متاسفم که به این راحتی در مورد نماینده شهر اظهارنظر بی مورد و به دور از ادب می کنید و این نشان از سطح پایین فرهنگ خانوادگی تان بوده و این و بدونین که بین اعضاء محترم شورا با اصالت ترین عضو جناب مهندس فتحی بوده و از نظر تخصص صداقت و مردانگی رقیب ندارد حدس می زنم جزء کسانی هستین که یکی از اعضاء خانواده ات کاندید بود و رای نیاورد و از انتخاب شدن فردی مثل مهندس فتحی آتیش گرفتین

 5. منظور دوست ما رای کارمزد و رای سوادکوه و رای های اتوبوسی هست که متاسفانه شهره عزیزه ما رو به نابودی کشوند.بعه ۶ ماه فقط شناخت،لابی و بعد هم……. بگذریم.از ماست که بر ماست شهره دبیر بینش و کشتی گیر و بساز بفروش و انواع و اقسام بازنشسته ها در شورا.بیاییم واقع بین باشیم،رای های اتوبوسی از سوادکوه و قادیکلا و کیا کلا و کوتنا و…..اتاق فکرررررررررر؟جواب تلفن آدم رو نمیدن چه برسه مشورت.

 6. واقعا باید به حال فرهنگ بعضی از افراد این شهر تاسف خورد و اینکه خیلی راحت به خودشون اجازه هر گونه بی احترامی و بی حرمتی را به نمایندگان مردم چه در شورا و چه در مجلس شورای اسلامی می دهند و تا وقتی چنین افراد بی فرهنگ و بی اصالتی در شهر قائمشهر هستند پیشرفت فرهنگی در این شهر وجود ندارد کسانی که به خودشان اجازه می دهند به نمایندگانی که منتخب اکثریت مردم این شهر هستند به این راحتی توهین کنند و در حقیقت توهین به شعور مردم قائمشهر می کنند چون امثال آقای مهندس فتحی منتخب همین مردم بوده و افراد بی فرهنگ و بی اصالتی چون (همشهری، مریم) که شک ندارم از افرادی هستند که از خانواده های بی فرهنگ و بی سروپایی هستند به خودشان اجازه میدهند با کمال بی شرمی و بی حیایی به انتخاب مردم توهین کنند.
  آدمهای بی اصالت (همشهری، مریم) اگر انتقادی دارید خیلی محترمانه و بدور از هر گونه توهین و افترا بیان کنید و اینگونه حرفها نشان از تربیت پایین و بی اصالتی خود و خانواده نان می باشد

  • واقعا از شما که انتقادهای خود را محترمانه ! و به دور از توهین و افترا بیان کردید ! ممنونم

  • من طرف کسی رو نمی گیرم.ولی آقا علیرضا شما که توهین میکنی،و از نظرات افراد اینقدر ناراحت می شی که شروع به فحاشی می کنی،برای شما متاسفم.آزادی عقیده و بیان وجود داره،دوستان آقای مهندس نمونه شما با فحاشی؟؟؟؟؟؟

   • در جواب آقای بی طرف باید عرض کنم شما اظهار نظری که خانم مریم ابتدا در مورد مهندس فتحی کرده بودند و طبق درخواست خودشان از مدیریت سایت حذف گردید مبنی بر اعتراف به اشتباهی که کردند و عذرخواهی بابت نظرشون و می تونین عذرخواهی که کردن و بخونین تا متوجه بشین و اون باعث شد امثال علیرضا که از طرفداران مهندس فتحی هستند چنین پاسخی بدن و شما بهتره قبل از اینکه نظری بدی کمی فکر کنی آقای به اصطلاح بی طرف که از نظر من کاملا با طرفی

 7. با سلام
  با توجه به شناختی که بنده از مهندس فتحی دارم ایشان فردی بسیار صادق و با اصالت بوده و کاری را انجام می دهد که حساب شده بوده و تمامی جوانب آنرا سنجیده باشد و قابل توجه دوستانی که ایشان را بطور کامل و دقیق نمی شناسند عرض کنم کسی که بدون داشتن هیچ پشتوانه ای به لحاظ مالی، سیاسی و … به این سطح در جامعه (کارشناس ارشد مهندسی عمران، مدرس دانشگاه، مدیر برتر شهرستان استان و کشور طی ۳ سال متوالی ، نماینده مردم در شورای شهر و … ) دست پیدا می کند نتیجه ای که باید گرفت اینه که آدم با عرضه ای بوده و رسیدن به این سطح در جامعه بدون هیچ پشتوانه ای خواست خدا بوده و خداوند هم به هر کس بر اساس صداقت و لیاقتش جایگاه بخشیده و اون دوستانی که به راحتی و به دور از ادب در مورد ایشان اظهار نظر می کنند مطمئنا از افراد تو سرس خور جامعه بوده که بی عرضه بودن خودشان را با تخریب دیگران می خواهند پوشش دهند ولی بدانند که خدا جای حق نشسته و کسی را بدون حکمت به جایی نمی رساند.
  به امید موفقیت مهندس فتحی عزیز که افتخار ما سوادکوهی ها هستش

 8. از مهندسین شهر

  با سلام
  خسته نباشید خدمت مهندس فتحی عزیز
  من واقعا برای این افراد بی ادب متاسفم که به خودشان اجازه می دهند به منتخب مردم بی احترامی کنند حالا که پس از چند سال فعالیت شوراها و کسانی که در دوره های قبل جایگاهشان نبوده و شهر را به این روز انداختند در این دوره از یازده نفر اعضاء حداقل پنج شش نفری که الحق و الانصاف شایسته این جایگاه هستند انتخاب شدند و یکی از شاخص ترین آنها جناب مهندس فتحی بوده که ما به وجودشان افتخار می کنیم و ایشان فردی متخصص، متعهد و مهمتر از همه با صداقت بوده و دوستان برای صحت حرفهای بنده روزهای یکشنبه و سه شنبه به دفتر شورای شهر تشریف ببرن مشاهده می کنند که از هر ۱۰ نفر شهروندی که وارد شورای شهر می شوند حداقل ۶ الی ۷ نفر نزد ایشان برای حل مشکلشان رفته و ایشان هم با کمال احترام و متانت به حل تک تک افرادی که مراجعه می کنند رسیده و کسی را مانند بعضی از دوستان دنبال نخود سیاه نمی فرستند و در حضور شهروند اقدام به حل مشکلشان نموده و این جای تقدیر و تشکر از ایشان را دارد و به دور از انصاف است که برخی از افراد بی فرهنگ به خود اجازه توهین به ایشان را بدهند بنده چندین بار برای حل مشکل کوچه و محله ام به ایشان مراجعه نموده و با احترام پیگیر کارم شده و آنرا حل نمودند که جا داره از ایشان تشکر کرده و از طرف اهالی عباس خیل آبندانسر به ایشان خسته نباشید و خداقوت بگویم.

 9. مى خواستم بدونم کل اعضاى شوراى شهر در کیش چى کار مى کنند؟

 10. مدیریت محترم ازتون میخوام که نظر اول من را حذف و عذرخواهی من را منتشر کنید من هیج گونه شناختی نسبت به ایشون نداشته ام و اصلا نمیدونستم کجایی هستند یا ستادشون کجابوده صرفا به خاطر بی توجهی یکی دیگراز اعضا نسبت به کارهای من اون نظرو دادم با تعریف هایی که دوستان کردند من واقعا متاسف شدم و از این کار به شدت ناراحت هستم .لطفا نظر قبلیم را حذف کنید

 11. خداقوت آقای مهندس!! خسته شدید!! کاری کردید کارستان!!! آخه چطور موفق شدید در عرض این مدت کوتاه یعنی ۶مااااااااااااااااه، همدیگر رابشناسید!!؟ ما انتظار داشتیم شما ۴سال اول عضویت خودتان را برای شناخت همکاران همدل!! هماهنگ!! و همراه!! خود صرف کنید!!! ولی شما به مردم ثابت کردید که در انتخاب خود سربلند بوده اند!! که چه انسانهای نابغه و بی ادعائی را برگزیدند!!! لااقل حالا خیالمون راحته که از فردا برای کارهای زیربنائی آستین بالا میزنید!!! چون اصلی ترین خاکریز را که همان شناخت یکدیگر بود فتح کرده اید!!!! دیگه یقین داریم کارهای سطحی و پیش پاافتاده!! از قبیل بازگشائی خیابان بیست متری حاشیه سیاهرود، احداث اولین چمن مصنوعی ، ساخت سالن ورزشی، احداث زیرگذر میدان امام(ره) ، آغاز ساخت تقاطع سه راه الغدیر، بازگشا ئی رینگ داخلی، ساماندهی اطراف ترمینال، احداث زمین چمن مصنوعی و پارک شهیدان ابراهیمی، احداث کانال مادر در کمربندی شمالی،اتمام ساختمان عمارت شهرداری،احداث و راه اندازی پمپ گازcngدر خیابان جویبار،احداث مجموعه ورزشی در آبندانسر،زیرسازی و آماده سازی چمن مصنوعی استادیوم شهیدوطنی،مبادله و تملک چندقطعه زمین ارزشمنددر ازای صدور پروانه ساختمان، آغاز پارکینگ طبقاتی،مشارکت در ساخت مجتمع تجاری فرهنگی نگین شمال،احداث پارک سراج، راه اندازی شهربازی در پارک سراج، توافق و در اختیار گذاشتن زمین برای ساخت نمایشگاه بین المللی، ساخت مجهزترین ایستگاه آتش نشانی،تملک پارکینگ در خیابان بابل،اهدا زمین به راهور در حریم سیاهرود، اهدا زمین به دادگستری در حریم سیاهرود برای ساخت و انتقال دادگستری به آن مکان،آسفالت بخش وسیعی از قائمشهر، احداث کانالهای متعدد در نقاط مختلف شهری، آغاز ساخت مجتمع کمپوست، احداث و راه اندازی ۴زیرگذر راه آهن و………، همه و همه که در ۵یا۶سال اخیر ساخته شده اند، را ادامه نخواهید داد!!! و این کارهای رو بنائی را کنارخواهید گذاشت!!! دست مریزاد مهندس!! از قول ما به اون دسته از همکارانتون که مانند شما فکر میکنند یک خسته نباشید جانانه بگوئید!!! اراده سترگتان را می ستائیم!!! علی الحساب با شما خداحافظی میکنیم تا ۳/۵سال دیگه که چشمان ما به جمال خدمات شایسته شما مدعیان روشن بشه!!! اما مهندس جان،یک قول مردانه به ما میدی؟ اینکه اگر در پایان ۴سال بقول خودت خدمتگزاری، نتونستید حداقل نصف کارهای فوق را برای این مردم شریف انجام بدید، با شجاعت تمام ، عذرخواهی کنید و بروید و پشت سرتان را هم نگاه نکنید؟

  • آقا مهدی شما بدون شک یا یکی از اعضاء دوره قبل شورا هستی یا از خانواده اونا که دارین کارهایی که شده را به رخ میکشین کسی منکر کارهای خوب انجام شده اعضاء شورای دوره قبل نیست و حتی مهندس فتحی در مصاحبه اش هم گفته که از عملکرد مثبت دوره های گذشته درس گرفته و چیزی که از نظرات دوستان برای من جالبه اینه که این جمله مهندس فتحی مبنی بر شناخت از سایر اعضاء را بعنوان ضعف دانسته که اگه دوستان عاقلانه فکر کنند حرفشان کاملا منطقی هستش چون همین اعضاء قراره تصمیماتی برای این شهر بگیرن که هم میتونه منجر به پیشرفت شهر بشه و هم میتونه پسرفت شهر باشه و بیشتر این افرادی که الان کنار هم باید این تصمیمات مهم و بگیرن قبل از وارد شدن به مجموعه شورا حتی بیوگرافی همدیگه رو نمی دونستند پس اینکه از افکار، خصوصیات و دیدگاههای همدیگه آشنا بشن حرف کاملا منطقی و سنجیده ای هستش و من موندم که چرا دوستان با انصاف حرفهای دیگه مهندس فتحی تو این مصاحبه رو توجه نکردند

  • با سلام
   شک ندارم این دوستمون که اومد کارها را لیست کرده اعضاء شورا سابق یا از کس و کارشه یا از طرف شهردار سابق صالح زاده هستش آخه چقدر شما آدم‌هایه عقده ای و تنگ نظر هستین و با خصومتی شخصی نظر میدین مگه این آقای مهندس فتحی گناه کرده اومد عضو شورا شده که دوستان اینطور بی شرمانه نظر میدین چرا مدیریت سایت انقدر راحت نظرات اینا رو منتشر میکنه و با آبروی نماینده مردم شهر بازی میکنه

 12. امیرجان سلام، ضمن تشکر از متن اخلاقی جنابعالی، باید عرض کنم که من نه تنها عضو شورا نبوده ام بلکه بدلیل عدم توانائی خود در چنین مسئولیتهائی علاقه و تمایلی برای این کارها ندارم. ولی بعنوان یک شهروند که همه چیز را سیاه نمی بینم، از این حرف غیرمنصفانه آقای فتحی ناراحتم که اقدامات مطروحه و انجام شده درشهرم را بطور کلی ، سطحی ، روبنائی و بنوعی مسکن ، دانستند و این از یک فرد که پیشوند مهندس و نماینده مردم را به یدک میکشه، بعید و مغرضانه بنظر میرسه. همین. البته من برای یکایک اعضا شورای شهرم آرزوی موفقییت دارم، چرا که نتیجه توفیق آنان، آبادانی و سربلندی شهرمان خواهدبود.

 13. جناب مهندس فتحی و دوستان دور و برت بعد ۴ سال مردم قضاوت خواهند کرد امار حضور مهندس فتحی در شورا ودفتر شورا بگیرید جزو کمترین حضورهاست شو اجرا کردن و مصاحبه کردن مردم و گمراه نخواهد کرد مردم کار میخواهند بهتر از قبل وقتی انتقاد باید کرد که بهتر عملکرد داشت نه بدتر

  • قابل توجه آقای مطلع و دوستان دیگه
   بنده یکی از پیمانکاران شهرداری قائمشهر هستم اولا در شورا هر کدام از اعضاء دارای سمت بوده و در یک یا چند کمیسیون فعالیت می کنند و آقای فتحی نماینده فنی شورا و رئیس کمیسیون عمران هستند الحق والانصاف از وقتی ایشان بعنوان نماینده فنی شورا ناظر بر عملکرد پیمانکاران شدند جلوی رانت و خیانتهای خیلی از کارمندان شهرداری در واحد های عمرانی گرفته شده ولی هنوز هم رشوه در شهرداری بیداد میکنه و در ازای رشوه ای که پیمانکاران به کارمندای شهرداری میدن از اون ور از کاری که باید انجام بشه میزنن و نفر آخر که باید صورت وضعیت و تایید کنه نماینده فنی شورا هستش که تا قبل از مهندس فتحی فقط امضاء میشد ولی از وقتی ایشان این مسئولیت و بعهده گرفتن خداییش همه صورت وضعیتها را دقیق چک کرده و همه را بازدید میکنند که به قول یکی از ناظرین شهرداری این بابا بدجوری داره جلوی درآمدشونو میگیره خیلی خوشم اومد دمش گرم و در پاسخ به آقای مطلع که گفتن مهندس فتحی کمترین حضور را در شورا داره باید بگم کار این بابا نظارت بر عملکرد واحدهای عمرانی شهرداریه و باید هم کمتر تو شورا باشه ولی کار سختی در پیش داره چون این جماعتی که من حدود ۸ ساله که با شهرداری کار میکنم اونقدر رشوه گرفتن که دیگه براشون عادت شده و یکی مثل مهندس فتحی به تنهایی بعید میدونم بتونه این معضل و از ریشه خشک کنه غیر از اینکه بقیه اعضاء شورا حمایتش کنن که ما تا حالا چیزی ندیدیم ازشون

 14. لطف کنید یه توضیحی بابت ضرورت سفر به رکیه استانبول و کیش و مشهد بدهید.
  هزینه مسافرت از جیب کیه؟
  ماموریت روزانه چقدر هست؟
  چند نفر باید برند؟
  شما موقع رای گرفتن به این نکات توجه داشتید حالا موقع خودتان شد بیخیال شدید؟

 15. این مطالبی که آقای ” محسن ” در مورد اقای فتحی می فرماید توجه کنید.
  “کسی که بدون داشتن هیچ پشتوانه ای به لحاظ مالی، سیاسی و … به این سطح در جامعه (کارشناس ارشد مهندسی عمران، مدرس دانشگاه، مدیر برتر شهرستان استان و کشور طی ۳ سال متوالی ، نماینده مردم در شورای شهر و … ) دست پیدا می کند”
  آقای فتحی مدیر برتر کدام شهر و کشور بوده قبلا کجا مدیر بوده ما هم بدونیم آنهم سه سال متوالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ایشان فرد تحصیلکرده و خوبی هستند ولی اینقدر دیگه حرفهای بدون سند نزنیم .
  آقای فتحی باید تکلیف مردمی که از ایشان طلبکار هستند را روشن کند چندین ماهه مردم منتظر عملکرد شورا هستند

 16. یعنی آقای فتحی هیچ توضیحی برای سئوالات بالا نداره ؟ اگه جواب نده خیلی بد میشه.

 17. شهروند قائمشهر

  بنده خیلی اتفاقی تو جستجوی سایتهای خبری قائمشهر این خبر رو دیدم و بعضی کامنتهای دوستان رو خوندم. خواستم رد بشم ولی دلم نیومد به دوستان نگم که به جهت شناختی که از شخصیت آقای مهندس فتحی دارم میتونم به دوستان عزیز اطمینان بدم که شما میتونید تمام پیشنهاد و انتقادات دلسوزانه خودتون در مورد شهر رو در حضور خود ایشون بگید و انوقت خودتون در مورد ظرفیت و صبر ایشون قضاوت کنید!!! فقط کسانی که فریبرز فتحی را میشناسند میدانند که فریبرز از سن کم روی پاهای خودش ایستاده و کار کرده و ۱۰۰۰ تومن ۱۰۰۰ تومن پول جمع کرده ، به لحاظ کارهایی ارزشمندی که برخی دوستان برشمردند و گفتند که مانند آنها دیگر اجرا نخواهد شد هم باید بگویم اگر مردم از فریبرز فتحی حمایت کنند او آنقدر قاطع و توانا هست که مانند سازندگان پل ورسک بتواند به مردمش و آب و خاکش خدمت ماندگار نماید

 18. آقای فتحی شما که صبح ها تا دیر وقت می خوابید و کمتر در جلسات شورا شرکت میکنید و فقط ماموریتهای خارج از استان و کشور را میروید چطور میخواهید به مشکلات مردم برسید؟
  شما که خودتان بدهکار یکی از نمایندگان هستید که مشکل عدم صلاحیت شما را حل کرد. حالا هر سازی او بزند شما مجبورید برقصید.
  در مورد رشوه در شهر داری باید به صحبت های بعضی از کارمندان شهر داری توجه کنید

  • بنده یکی از مهندسین این شهر هستم و ده سالی مهندس فتحی را دقیقا میشناسم خیلی برای شما اقای سلمان متاسفم که فرهنگ پایین خانواده گی خودتونو یا این حرفهای نسنجیده نشان دادین و معلومه که یکی بهتون خط داده که این مزخرفات و بنویسید من این بنده خدا را دقیقا میشناسم و از صداقت و قاطعیت ایشان آگاهم و زحماتی که دارن میکشن و فقط مثل بعضی‌ها دنبال خودنمایی نیستن که تو مراسمات صف اول باشن تا دیده بشن البته این مردم حقشان همان کسانی هستند که در ظاهر امامزاده ولی در باطن گرگند نه کسی مثل این بنده خدا که سیاسی کاری بلد نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *