آموزش وردپرس
divar-keshi

کاهش خطرات عابران پیاده و حل معضل ترافیک در جلوی درب بیمارستان!!!

قائم خبر: در اکثر اوقات روز،جلوی درب ورودی بیمارستان ولیعصر قائمشهر،ترافیک نیمه سنگینی می باشد.احتمالا مسئولین شهری حل این معضل را عدم عبور عابران پیاده از این منطقه دانسته اند.

اگرجدیداً از جلوی درب بیمارستان عبور کرده باشید،حتماً متوجه دیوار کشی فلزی در وسط بلوار شده اید که تمام راه های عبور و مرور عابران پیاده را بسته است.شاید از خودتان پرسیده اید علت این کار چه بوده است؟ما هم مانند شما هنوز متوجه علت این دیوار کشی نشده ایم؟!

شاید هم برای کاهش خطرات احتمالی عابران پیاده این کار انجام شده است!!!ولی ما پل عابر پیاده ای در آن منطقه مشاهده نکردیم.شاید در سال های آینده پل عابر پیاده ای در این منطقه نصب راه اندازی شود!!!

قائم خبر آمادگی کامل برای منتشر کردن توضیحات از زبان هریک از مسئولین شهری در مورد این پروژه را دارد.

jelo-bimarestan (1) jelo-bimarestan (2) jelo-bimarestan (3) jelo-bimarestan (4) jelo-bimarestan (5) jelo-bimarestan (6) jelo-bimarestan (7) jelo-bimarestan (8) jelo-bimarestan (9)

همچنین ببینید

ورزشگاه وطنی

رنج شهروندان قائمشهر از برگزاری مسابقات در استادیوم وطنی

ورزشگاه پیر و قدیمی شهید وطنی که در هسته مرکزی شهر قائمشهر و ابتدای ورودی …

۳ دیدگاه

 1. اینجور حصارکشی رو جایی انجام میدن که پل عابر پیاده داشته باشه یا حداقل یک مسیر خط کشی شده و مجهز به تابلو عابر پیاده داشته باشه
  تازه اینکه بیشتر ترافیک جلوی بیمارستان بعلت پارک دوبل و سوار پیاده نمودن مسافر هست
  این شهر از لحاظ ترافیکی مشکل زیادی داره که دلیل اون هم عدم استفاده درست از تابلوها و علائم هست
  برای مثال از میدان طالقانی تا اول بلوار خیابون تهران نمیشه بیشتر از ۱۰ متر بدون توقف (ایست کامل )رانندکی کرد یعنی از هر کوچه و پس کوچه ای هر نوع وسیله نقلیه ای یا عابر از هر جهتی که بخواهد گردش میکنه یا دور میزنه ؟
  البته خیابون بابل هم همین مشکل داره
  نصب نرده در ۵۰۰ متر اول خیابان ساری تهران و بابل خیلی ضروری تره به لحاظ اینکه فقط عبور مرور از روی گذرگاه عابر صورت بگیره هم اینکه
  هر ثانیه یه ماشین یه موتور از لاین مخالف تجاوز یا گردش نکنه که ترافیک بزنه به میدان طالقانی و هسته مرکزی شهر قفل بشه
  شورای ترافیک شهرداری باید پاسخگو بی نظمی های ترافیکی باشه که عملکرد خیلی ضعیفی داره

 2. آخه این چه کاری بود کردند؟!!!! نمای خیلی بدی داره . حداقل میتونستن یکم ارتفاعش رو پایین بیارن و طراحی زیبایی بهش بدن گرچه هیچ توجیهی واسه نصب این نرده ها نداره!!

 3. اون آدم با عقلی که این کارو پیشنهاد داده نمیگه در هر صورت اگه کسی بخاد بره اون سمت بیمارستان ۴۰ متر بالاتر میره و بعد از رو جدول میره اونور و در هر صورت باز هم از وسط خیابون عبور میکنه و اگه همین عابر باعث ترافیک بود بازم باعث ترافیک میشه

  آخه شما مدرکتون رو از کجا گرفتین؟ کجا درس خوندین؟ چقدر سواد دارین شما؟
  خدااااااا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *