آموزش وردپرس
natayejj

کدامیک از کاندیدها به مجلس راه می یابند؟

انتخابات مجلس شورای اسلامی که در ۷ اسفند ماه برگزار شد در دو حوزه انتخابیه استان مازندران یعنی حوزه های انتخابیه « قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ » و « بابل » برای انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد.

از حوزه انتخابیه « قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ » آقایان کمال علیپور خنکداری و سیدعلی ادیانی راد به دور دوم راه یافتند و در روز جمعه ۱۰ اردیبهشت انتخابات مرحله دوم در این دو حوزه برگزار خواهد شد.

به همین منظور سایت قائم خبر تصمیم گرفته برای اینکه مردم بتوانند نظر و تحلیل شان را در مورد اوضاع جاری کاندیداهای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کنند نسبت به سنجش افکار عمومی اقدام نماید.

قائم خبر ضمن دعوت از همه همراهان و خوانندگان محترم خود برای شرکت در این نظرسنجی ، آمادگی دارد تا از نظرات کارشناسی کاندیداها و مخاطبان فهیم خود هم استفاده کند.

بدین منظور ۲ راه برای بیان دیدگاه و نظر شما عزیزان در نظر گرفته شده است:

اول اینکه در نظر سنجی قائم خبر که در صفحه اصلی سایت قرار داده شده شرکت نمایید و به گزینه های مورد نظرتان رای دهید.

 دومین راه شرکت در نظرسنجی هم این است که در انتهای همین مطلب کامنت بگذارید و نظرات تشریحی خویش را در قسمت «نظرات» درج نمایید.

لازم به ذکر است این نظرسنجی از روز جمعه ۳ اردیبهشت ماه به مدت ۶ شبانه روز و تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۹ اردیبهشت انجام خواهد شد.

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

۱۰ دیدگاه

 1. ما سوادکوهی ها به دلیل عملکرد مثبت آقای ادیانی همچون کارخانه کک سازی برای سوادکوه،به ایشان رای میدهیم

 2. انتخاب اصلح،افضل و ارجح یعنی دکتر ادیانی

 3. با سلام
  من شناخت زیادی از دو کاندیدا ندارم ولی چون آقای علیپور جزو امضاکنندگان استیضاح استاد ارزشمند و فرهیخته جناب دکتر فرجی دانا بودند به شخصه ایشان را از نظر سیاسی نمی پسندم و امیدوارم چنین افرادی هیچ وقت وارد مجلس نشوند.

 4. درگیری اون شبش با پرهام را فراموش نمی کنم عجب حمایتی از این اقا از بخش خصوصی میکنه

 5. علیپور علیپور سردار سازندگی

 6. باسلام و خدا قوت رأی ما فقط مهندس کمال علیپور میباشد . ان شالله با اقتدار و رأی بالا دوباره وارد مجلس می شود

 7. با سلام
  با توجه به اینکه اقای علیپور از افراد امضاکننده طرح استیضاح استاد برجسته دانشگاه تهران و وزیر علوم سابق بوده اند بودن ایشان به عنوان نماینده شهر فرهیخته و نخبه پرور قایمشهر به صلاح نمیباشد و امیدوارم ایشان اینبار انتخاب نشوند تا شاهد اینچنین اتفاقاتی در مجلس نباشیم

 8. ان شاالله همه ما قائم شهری ها با انتخاب نماینده توانمند و با شهامت سیدعلی ادیانی پیش به سوی قایمشهری سرفراز تر ازهمیشه.
  به خدا اگه مازندران چند نماینده توانا مثل ادیانی داشت تا الان بهشت شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *